Papaz Büyüleri Nelerdir

 

papaz-buyuleri-nelerdir

 

PAPAZ BÜYÜLERİ NELERDİR -HANGİLERİDİR?

Papaz Büyüleri Nelerdir konusu ve Papaz büyüleri nelerdir hakkında tüm bilgiler…

Papaz Büyüleri Nelerdir – Bilindiğinin aksine Papaz Büyüsü başlı başına bir büyü değildir…

Papaz Büyüsünün çeşitleri ve türleri vardır. Bu bağlamda Papaz Büyüsü değil, Papaz Büyüleri demiş olursak çok daha uygun ve doğru bir ifade olacaktır. Yapılış amacına ve kullanılan malzemeye göre çeşitlilik gösteren Papaz Büyülerini diğer büyülerden ayıran en temel ve ana özellik, insanlara ait olan bir parça ile yapılıyor olmasıdır…

PAPAZ BÜYÜLERİ NELERDİR KAÇ TANEDİR

Büyü, yapıldığı amaca hizmet eder. Bilindiği gibi büyüler sınıf sınıftır ve çok çeşitlidir. Bazı büyülerin yapımında kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi yeterli olurken bazılarında ise daha fazla malzeme yada materyale ihtiyaç duyulabilir. Bu ihtiyaç, büyünün amacı ve ne için yapılıdığı ile doğru orantılıdır. Papaz Büyüsünün rolü işte burada başlar. Papaz Büyüsünde temel ilke kişilere ait bir parça ile işlem yapılamasıdır. Çoğu zamanda bu parçalar DNA materyalleri olarak kullanılır. DNA parçası istenen büyüler: Kara Büyü ve Kırmızı Büyü sınıfına girerler. Amaçlarının çoğu zarar vermek olabilir. Bu büyülere Temas Büyüsü de denilir.

Papaz Büyüleri Nelerdir – Temas Büyüsü

Temas Büyüsünde ana kural şudur; “Parça bütüne aittir.” Yani parçanın bütünü ile ilişkili olduğu inancından hareketle bu büyü türünde saç, tırnak, kirpik, kan, ceset parçaları gibi fizyolojik materyallerin yanında büyü yapılacak kişinin giydiği herhangi bir elbise parçası da kullanılabilmektedir. Temas büyüsünün genel olarak iyi işler için yapıldığı iddia edilmekte ise de yapılan işlem her türlü kötü kullanıma da açıktır.

Parça Bütüne Aittir ilkesi ile hazırlanan büyüler maalesef, diğer uygulamalara oranla daha etkilidir. Nedeni ise büyü yapan yada yaptıran kişi yada kişiler, büyü yapılacak olan kimsenin vücudundan bir parça kullanarak bu işlemi hayata geçirirler. Dolayısı ile yapılan büyü ok kadar hızlı hareket eder ve hedefine varır. Bu nedenle halk arasında “Papaz Büyüsü” olarak da adlandırılmaktadır. Çözümü biraz zahmetli olsa da, imkansız diye bir şey yoktur.

Papaz Büyüleri Nelerdir Çözümü Nasıldır

Sözüm ona falcı yada medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde yada bakımı iyi yapamadıklarında da bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler. Yani Papaz Büyüsünün kolay kolay çözülemeyeceği ve başkaları tarafından fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulmasıda kolay değildir. Papaz büyüleri nelerdir

Papaz Büyüleri Nelerdir ve Papaz Büyüsü gibi bir sıkıntıdan şüphe ediyorsanız işini bilen uzman bir medyuma gitmeniz akıllıca olacaktır. Bu tür büyülerin çaresi telefonda yapılan bakımlarla olmaz. Teşhis doğru olmazsa tedavide olmayacaktır. Adı ve adresi belli , kendisi meydan da ve halka açık olan bir medyuma gitmelisiniz.

Papaz Büyüleri Nelerdir hakkında daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, dahası kendinize yapıldığından şüpheleniyorsanız, bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çözülemeyecek hiçbir şey yoktur. Yeter ki, inancımız tam olsun…

 

Papaz Büyüleri Nelerdir konusu ve Papaz büyüleri nelerdir hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…