Odkara Büyüsü

odkara-buyusu

 

ODKARA BÜYÜSÜ HAKKINDA

Odkara Büyü Eski Çağlardan Kalma Bir Şaman İşlemidir…

Odkara Büyü : Etkili Aşk Büyülerinden biri de Odkara Büyüsü‘dür…

Odkara Büyüsü eski çağlardan ve orta asyadan günümüze kadar ulaşmış şaman gelenekleri ile yapılan şaman büyülerindendir. O zamanlarda kadınlar yada erkekler sevdikleri insanın aşkını elde etmek ve aşkın sürekli ve devamlı etkisini kaybetmemesi için Odkara Büyüsü yaptırırlarmış. Odkara Büyüsü de diğer tüm büyüler gibi enerjisel varlıklar devreye sokularak uygulanır. Odkara Büyüsü İşlemi esnasında deri kullanılması işlemin daha sağlam olmasına yardımcı olur. Günümüzde her ne kadar deri yerine kağıt kullanılsa da Odkara Büyüsü nün yapılışı tam bir yeterlilik ve sağlamlık arz edilmesi istenirse deri kullanılması yerinde olacaktır.

ODKARA BÜYÜSÜ NEDEN VE NASIL YAPILIR

Odkara Büyüsü nü evli kadınlar kocalarını kendilerine bağlamak içinde bir can simidi olarak görürler. Odkara Büyüsü nün en çok tercih edilen ve aranılan, sorulan büyülerden olmasının nedeni etkisinin bir süreklilik oluşturmasıdır. Yani, Odkara Büyüsü gerçek anlamda işini bilen ellerden çıkarsa, tutmaması ve devamlılığını kaybetmemesi söz konusu olamaz.

Odkara Büyüsü genelde diğer büyüler gibi gece yapılır. Daha önce ki konularımızda belirttiğimiz gibi, kişilere ait gün ve gecelerde, özel saatlerde yapılması gerekir. Belirli zamanlarda yapılan okumaları ve bazı uygulamarı mevcuttur. Odakara Büyüsü nün işlevini yitirmemesi için belirli bazı işlem ve uygulamaların zamanlarına ve sayılarına dikkat edilerek yapılması gerekir.

Odkara Büyüsü tüm işlemleri yapıldıktan sonra etkisini göstermeye başlar. Etkisinin pekişmesi ve istenen kişinin tam bir aşk ve sevgi ile bağlanması için okumalar bazen süreklilik arz edebilir. Yani Odkara Büyüsü 7 günde yapılabilir ancak; bu 7 günün bitiminde Odkara Büyüsü nün okumaları bitmez. İşlemi yada uygulamayı yapan kişiden bu tür bilgilerin eksiksiz ve tam olarak alınması ve bu kural ve kaidelere dikkat edilmesi çok önemli bir noktadır.

Odkara Büyüsü konusu ve Odkara Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…