Medyum Medyumlar Medyumluk

medyum-medyumlar-medyumluk

 

MEDYUM, MEDYUMLAR MEDYUMLUK NE DEMEK?

Medyum Medyumlar Medyumluk duru görü ve duru işiti ile fiziki olmayan alem yani Metafizik Alem’e karşı duyarlı olan kişi demektir. Medyum, doğada var olan metafizik ve paranormal enerjiler ile ilişki alışverişinde bulunur. Bu alışveriş neticesinde soruyu soran kişinin ya da sorunları devam eden kişinin problemlerine çözüm sunmaya çalışır. Gerçek bir medyum, metafizik alemle fikir alışverişi yapmadan önce, rahatsızlığı bulunan kişilerde tıbbın bir çözümü olabileceği gerçeğini bilir. Ancak özellikle belirtmek isteriz ki, bir medyum, ancak tıbbın hiç bir açıklama getiremediği durumlarda devreye girer ve sorunun ana kaynağını analiz eder.

Medyum Medyumlar Medyumluk demek, “dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla ya da metafiziksel varlıklarla irtibat kurarak onlardan aldıkları bilgi ve tesirleri çeşitli şekillerde duyuran, psişik bakımdan hassas ve bu hassasiyeti ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip kimselere denir… Metafiziksel düşünce yapısı içinde spiritualizm, tinselcilik, metafizik düşünce, ruhlara inanma, ruhanilik, ispritizma medyumlar için ilgi alanı dahilindedir. Medyum Medyumlar Medyumluk doğaüstü birtakım yollardan gerçek bilgi algılayabilen daha dar anlamda ise metafiziksel varlıklardan haber alabilen yegane kişilerdir.,

Medyum Medyumlar Medyumluk doğaüstü – metafiziksel varlıklarla iletişim içinde olmak demektir. Bu iletişimi gerçekleştiremeyen kimselerin medyumluk yapabilmesi mümkün değildir. Medyumum diyen bir kimsenin medyumluk yapabilmesi için metafizik anlamda oluşacak olaylara karşı dirençli ve bu olayları kaldırabilecek bir ruh gücünün olması gerekmektedir. Medyum Medyumlar Medyumluk paranormal doğanın güçlerine başvurmak demektir. Medyum Medyumlar Medyumluk sadece yapılan bir iş değil, ortaya çıkarılan çok zor bir sanattır…

MEDYUM MEDYUMLAR MEDYUMLUK MEDYUM ZEYNEL EROĞLU KİMDİR?

Medyum Zeynel EROĞLU, yaklaşık 40 yıldır Spiritüalist düşünce çerçevesinde yetişmiş ve bu yeteneği ile gerek düşünce olarak gerekse manevi katkılarını yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaştırmış bir Medyum – Metafizik Uzmanıdır. Havas İlminin yapı taşlarından olan Vefk ilmi ve Yıldızname ilmini Hocam diye adlandırdığı babası merhum Hüseyin Hoca’dan almış olan Medyum Zeynel EROĞLU, gerek vefk, gerekse havas ilmi konusunda şimdiye dek yürüttüğü Medyum – Havas çalışmaları çerçevesinde Astrolojik Analizlerde yaparak Astrolog ve Medyum olarak katkıda bulunmuştur.
Medyum Zeynel EROĞLU büyücü değildir ve kesinlikle büyü yaptırmak insanları birbirinden ayırmak yada benzeri kötülükler için herhangi bir çalışma içine girmemiştir, girmeyecektir. Ancak size yapılan büyü, sihir ve negatif tüm etkileri yapılacak olan uygulamalarla bozar ve inşallah sizleri şifaya kavuşturmak için elinden geleni ortaya koyar. Bunun yanı sıra Medyum Zeynel EROĞLU gelecekten de haber veren kahin yada falcı değildir. Ancak bazı yöntemlerle örneğin Astroloji, Yıldızname, Tarot, İstihare, Davetiye gibi bazı bakım türlerinde yakın ve uzak gelecekte olabilecek olaylar hakkında sizlerin istekleri dahilinde sonuçlar ve analizler verebilir.
Medyum Medyumlar Medyumluk açısından bakıldığında Medyum ya da Medyum olmak bazı durumlarda doğuştan geldiği gibi, bazı durumlarda ise medyum yeteneğinin açığa çıkması gereklidir. Bu da Medyum önsezisi ve medyum görüşü gerektirir.