Bakımlar

Resimli Bakım İstek Formu

RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU
Sevgili Ziyaretçilerimiz,
Asağıda bulunan linkteki Formu doldurarak Medyum Zeynel EROĞLU‘na Ulaşabilirsiniz.

Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır.

Kabullenmediğinizde ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanmaz hale gelmeye başlar.

İlmimiz ve Tecrübemiz dahilinde sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Bana iletmiş olduğunuz bütün bilgiler aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Tedbir ve çalışma bizden hidayet ve takdir Allah’tandır.

RESİMLİ BAKIM İSTEK FORMU

YILDIZNAME İSTEK FORMU
Merak ettiğiniz herhangi bir konuda gelecekle ilgili tahminlere ihtiyaç duymanız halinde isteminize uygun olarak bakılır.

Bu yorumlar size ne kazandırır.
Bakılan kişinin karakterini, yapısını doğduğu günden öleceği güne kadar yaşayacaklarını, başına gelecek iyi yada kötü olayları öğrenirsiniz.

Hayatta öncelikli motivasyonlarının neler olduğunu genel anlamda mizaç ve karakterini.

Hayat boyunca kazancının nasıllığı ve elde edebileceği kazanımın ne şekilde olacağı edineceği serveti ve kaynağını.

Kardeşlerle ve yakın çevre ile olan ilişkisini.

YILDIZNAME İSTEK FORMU

ÜCRETSIZ BAKIMLAR

Ücretsiz Yıldızname bakımı, Yıldız falı açma, Parasız Yıldız Haritası Yorumlama, Free Suya Bakma, Bedava fal istekleri hakkında…

Değerli Ziyaretçiler,

Her gün Web Sitelerim üzerinden binlerce e-mail ve yüzlerce telefon geliyor. Çok sayıda insana yazıyor ve çok sayıda insanla görüşüyorum.

Bir çok insan ücretsiz bakım, parasız işlem istiyorlar. İyide benimde dünya iaşesini sağlamam gerekiyor ve işimde bu. Bir şekilde para almalıyım. Herkes gibi benimde masraflarım var. En azında ofisimin kirası, çalışanlarımın aylıkları, sigortaları, maliye ödentileri, belediye ödentileri vs. vs.

ÜCRETSIZ BAKIMLAR