Medyum Zeynel Eroğlu

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU

Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel EROĞLU, uzun yıllarını metafizik çalışmaları ve ruh bilim konusuna vermiştir. Kişisel Gelişim, Reiki, Feng Shui ve Parapsikolojik anlamda çalışmalarına devam eden Eroğlu, Cinler Alemi, Metafizik Alem ve Boyut Ötesi konuları ile ilgili dersler, kurslar ve seminerler düzenlemektedir. Zeynel Eroğlu, geçmişte babasından aldığı bilgi, deneyim ve derslerine tabiri yerinde ise hayat okulunda devam etmiş, bilgilerini yaşamdan ve insanlardan aldığı tecrübe ile harmanlayarak soru ve sorunları olan bir çok insana ulaşmıştır. Bu konuda çalışmaları devam eden Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu katıldığı tartışma, güncel ve haber programlarında kendisine ilgilendiği konular hakkında sorulan soruları cevaplamaya çalışmıştır.

Aşağıda Zeynel Eroğlu ve Katıldığı Tv Programlarından bazılarını siz değerli ziyaretçilerimiz için düzenledik.

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU VE KATILDIĞI PROGRAMLAR

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – KANAL 7 ESRA CEYHAN’LA A’DAN Z’YE PROGRAMI 2012

Kanal7’de yayınlanan Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu “Esra Ceyhan’la A’dan Z’ye Programına misafir olan Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu, programın temasını oluşturan Büyü olgusunu ele almış, bu konuda merak edilen soruları yanıtlamıştır.

 

kanal7

kanal71

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – EKİN TV GÜNCEL PROGRAM 2012

Ekin Tv’de yayınlanan Güncel ve Sosyal Hayat ile ilgili teması bulunan programa konuk olarak katılan Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu, programda kendisine yöneltilen sorulara yanıtlar vermiş, aynı zamanda astroloji ve burç yorumları ile izleyicilerden büyük alkış almıştır.

 

ekin tvekin2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – TNT TV PETEK DİNÇÖZ’LE ARIM BALIM PETEĞİM PROGRAMI 2011

Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu, TNT Tv’de yayınlanan Petek Dinçöz’ün hazırlayıp sunduğu “Petek Dinçöz’le Arım Balım Peteğim” Programına konuk olaral katılmış, kendisine yöneltilen sorulara cevap vermiştir.

 

tnt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – KANALTÜRK UTKU GÖRKEM KIRDEMİR ÇIKMAZ SOKAK 2011

Hocamız Medyum Zeynel EROĞLU Utku Görkem KIRDEMİR’in canlı olarak sunduğu Çıkmaz Sokak programına konuk olmuştur. Programda Sihir,büyü,üç harfliler ve parapsikoloji gibi konular ele alınmış ve programın büyük bir kısmında hocamız söz almıştır…

 

kanalturk1 kanalturk2 kanalturk3 kanalturk4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – TGRT ANADOLU MAGAZİN 2009
2009 yılında TGRT Kanalı Anadolu Magazin ekibi hocamızın ofisinde yaptığı çekimle Anadolu Magazin programında kendilerine yer vermişlerdir…

 

tgrt1 tgrt2 tgrt3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – FOX TV SİZ MUTLU LERZAN MUTLU PROGRAMI 2008

Hocamız Medyum Zeynel EROĞLU Sihir ve Büyü konusunu ele alan Lerzan Mutlu’nun sunduğu siz mutlu lerzan mutlu programına katılmış ve bu konulardaki görüşlerini açıklamıştır…

 

fox4 fox3 fox1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – FLASH TV GÖKHAN TAŞKIN’LA GECE HATTI 2007

Hocamız 2009 yılında Flash Tv’de Gökhan Taşkın’ın sunduğu Gece Hattı haber programına katılmıştır.

 

flashtv1 flashtv2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDYADA ZEYNEL EROĞLU – CNN TÜRK CÜNEYT ÖZDEMİR’LE 5N 1K PROGRAMI 2006

CNN TÜRK, 21 Ekim Salı günü Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5N 1K Programında Hocamız Zeynel Eroğlu’da vardı. Her ne kadar sık sık sözü kesilse de söz verilmese de Büyü ve Cin nedir sorusunun yanıtlarını vermiştir.

 

cnnturk1 cnnturk2 cnnturk3