Kısmet kapama

kismet-kapama

 

KISMET KAPAMA NEDİR?

Kısmet Kapama yada Kısmet Kapalılığı, Kişilere Bazen Bir Etkinin Yapılmış Olabileceğini Düşündürür…

Müslüman, dünya hayatında kendisine tayin olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın takdiri olduğunu bilerek yaşarsa, hem inancını yüceltmiş hem de kendi değerini arttırmış olur. Ancak; maalesef dünyada bazı kimseler dürüst ve sağlam bir inanca sahip değil. Kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor. Bu düşüncelerden hareket ederek de en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engelliyor. Toplumumuzda bu “KISMETİ KAPALILIĞI veya KISMETİ KESİLMEK” olarak tabir ediliyor.

Kazanç kapısının bir anda kapanması, kazancın azalması, kendisiyle evlenmek isteyen birinin çıkmaması, daha önceden kendisine nasip olan bir şeyin artık nasip olmaması, tuttuğu dalın kuruması, gibi sonuçlar doğuruyor. Yaradan yarattığı kulunun kısmetini kapatır mı? Bu düşünülemez… Ancak; bu gibi durumlar haset ve çekememezlik gibi düşüncelerle insanlara büyü vasıtasıyla yapılıyor.

KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ

Evlenme çağında olmasına rağmen evlenmeyen, “Sevemedim! Isınamadım! Beğenmedim!” gibi ifadelerle ilişkiyi bitiren, ticaret ya da iş hayatında her şey tamam olduğu halde işleri bir türlü yolunda gitmeyen, şanssız olduğunu ve hep olumsuzlukların kendini bulduğunu düşünen kişilerde “KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ” yapılmış olma ihtimali oldukça büyüktür. Kısmet Kapama konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

KISMET KAPAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ..?

Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada, kişi hakkında ön bilgiler alınır ve Ruhani Âlemden destek alınarak kişinin önündeki engeller tespit edilir. Bul tespitin sonrasında kişinin içinde bulunduğu duruma göre Hadimi (görevli Cin) atanır ve “VEFK” hazırlanmaya başlanır. Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur. Kişi, üzerinde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla oluşturduğu pozitif enerji sayesinde, içinde bulunduğu sıkıntı ve engelleri kaldırılmaya başlar.

Birçok kişi üzerinde Kısmet Kapama ve kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir. Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi için önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir nedenle yapmak istedikleri gerçekleşmez, olumsuz sonuçlanır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Kısmet Kapama büyüsü konusu ve Kısmet Kapama büyüsü hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…