Kaşık Büyüsü

kasik-buyusu

 

KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR?

Kaşık Büyü Sevenleri Birbirine Kavuşturmak Amaçlı Yapılır…

Kaşık Büyüsü çok eskilerden beri bilinen ve uygulanan en etkili işlemlerden biridir…

Kaşık Büyüsü nün kavuşturma amaçlı yapıldığı gibi, ayırma amaçlı yapılan çeşitleride vardır. Ayırma amaçlı yapılan Kaşık Büyüsü uygulamasını biz pek onaylamasak da, hala bu büyü işlemini yapan yada yaptıran ve talep edenler oldukça fazladır. Biz burada sizlere kavuşturma amaçlı Kaşık Büyüsü işleminden söz edeceğiz…

KAŞIK BÜYÜSÜ UYGULAMALARI

Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi, Kaşık Büyüsü bir çok değişik usulde uygulanır. Bu uygulamaların biri aynen aşağıda ki gibidir:

Erkek ve bayan arasında yakınlaşma ve evlenme ile sonuçlanan bir büyünün yapılması için, bayan ve erkeğin evinden haberleri olmaksızın birer tane kaşık alınır yada çalınır. Erkeğin evinden alınan kaşığın üstüne bayanın, bayanın evinden alınan kaşığın üzerine ise erkeğin ismi yazılır. Kaşıklar 3 gün bekletilir. Bu 3 günlük süre içinde bazı dualar ve zikirler okunur. 3 günün sonunda kaşıkların ağzı birbirine bakar şekilde bağlanır. Bu bağlamada kullanılacak olan bağ, kurdele, gelin teli, ip yada farklı maddeler içerebilir. Daha sonra kaşıklar bazı işlemlerden geçirilir ve önce 7 gün erkeğin evinin önüne gömülür, sonra oradan alınarak bir 7 gün de bayanın evinin önüne gömülür. Bu zaman zarfında yine bazı dualar okunur, tütsüler yakılır. Süre sonunda kaşıklar ıssız bir yere gömülür; bu ıssız yer, uygulamanın çeşidine göre bazen bir ağaç dibi, bazen çeşme başı, bazen de mezarlık olarak belirlenir. Bu uygulamadan sonra erkek ve bayan arasında yakınlaşma ve evlilik olması amaçlanır.

Kaşık Büyüsü Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Kaşık Büyüsü nün Bir çok yapılış çeşidi olmakla beraber, etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

Kaşık Büyüsü konusu ve Kaşık Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…