ASTROLOJİMEDYUM

İnsan Davranışı Üzerinde Gezegensel Etkiler

 

İnsan davranışı ile  aniden sinirlenen veya bir şeye aşırı tepki veren birini gördünüz mü? İnsanların çoğunun neden bu kadar duygusal veya sinirli oldukları hakkında hiçbir fikri yoktur. Burada duygularınızın ve psikolojik durumlarınızın gezegenlerden nasıl etkilendiğini anlayacaksınız.

İnsan doğduğu andan itibaren gezegenlerin konumları vücut üzerinde etkili olur. İnsan davranışı üzerindeki bu gezegensel etkiler, farklı şekillerde tezahür eden farklı mizaçlar yaratır.

Gezegenler esas olarak güneş ve ayın hareketine odaklanır. Doğduğumuz zaman burcumuza göre dokuz gezegen ile güneş ve ay gibi yıldızlara karar verilir ve ona göre yerleştirilir. Gezegen hareketleri ve geçmişteki, şimdiki ve gelecekteki gökyüzündeki geçişleri, burçlarda hayati bir rol oynar.

Astroloji çeşitli pozisyonlarda gezegenlerin yerleştirilmesinden anlamını elde etti. Bir kişinin doğduğu zamanda – ay ve güneş gibi yıldızlar da dahil olmak üzere güneş sistemindeki her gezegenin belirli konumu, bireyin doğum haritasına göre çeşitli astroloji evlerinde temsil edilir. Bu eylem ve konfigürasyon, dünyadaki insan yaşamını etkiler. Bu gezegenler, bireyin biyolojik, fiziksel, zihinsel-duygusal durumlarını etkileyen doğal bir güce sahiptir. Farklı konfigürasyonları, konumları ve boyutları, insanlık üzerinde olumlu veya olumsuz etkilere sahiptir. İnsan davranışı
Ruh haliniz veya davranışlarınız gezegenlerin evrelerinden etkileniyor mu, öğrenmek için astroloğumuzla konuşun!

Gezegenlerin birini etkileme şekli ile bizim nasıl tepki verdiğimiz arasında doğrudan bir ilişki vardır.
Astrologlar, gezegen konumlarındaki değişimin bizi nasıl etkileyebileceğini ve insanların ilkelerin doğru uygulanması yoluyla etkilerini nasıl azaltabileceğini tahmin edebilirler. İnsanlar, tüm faaliyetlerinde gezegen konumlarındaki değişimin etkilerini deneyimleyeceklerdir. Ancak astrologlar, gezegenlerin konumlarını gözlemleyerek geleceği tahmin edebilir ve kaderi belirleyebilirler. Geleceğiniz hakkında bilgi almak istiyorsanız, sadece astroloğumuza sorun!

Ay ve Gezegenler İnsan Davranışlarını Etkileyebilir mi?

Gezegen döngüleri bireysel insan olaylarını doğrudan etkileyebilir mi? Astrologlara göre bu mümkün. Ay, duygularınızı ve başkalarının duygularını kontrol eder. İnsanlar dolunayda şiddet içeren davranışlara daha yatkın, endişeli, kavgacı, kendinden emin. Öte yandan insanlar yorgun, geri çekilmek ve yeni ayı düşünmek istiyor.
Ay sulu bir burçta olduğunda insanlar duygusal olacaktır. İnsan davranışı Ay Boğa, Başak ve Oğlak gibi bir dünya burcundayken insanlar organize olmak ve çok çalışmak isterler. Ateş burcundaysa çabuk sinirlenirler ve dili tutulurlar. Ay İkizler, Kova ve Terazi gibi hava burcundayken insanlar daha konuşkan olma eğilimindedir.

Davranışınızın ay ve diğer gezegenlerden nasıl büyük ölçüde etkilendiğini şimdi anlardınız. Olumlu ve sakin davranışı sürdürmek için neyin geldiğini bilmek için şimdi astroloğumuzla konuşun!

 

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dua Türleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.