Harmura Büyüsü

harmura-buyusu

 

HARMURA BÜYÜSÜ

Harmura Büyü yine birleştirme, aşk ve sevgi işlemleri için uygulanır…

Harmura Büyü için uygulama şekli olarak bir kaç değişik yol ve metod kullanılır. Harmura Büyüsü nde burada isimlerini yazmak istemediğimiz bir kaç değişik doğal taş çeşidi kullanılır. Harmura Büyüsü ndeki en önemli noktalardan biri taşın seçimidir. İşin uzmanı olan bunu bilir.

HARMURA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR..?

Harmura Büyüsü nün bir çok değişik yol ve metodla yapılış şekli olduğundan bahsetmiştik. Bunlardan birini aşağıda sizlere örnek olması amacıyla sunuyoruz:

Öncelikle, Harmura Büyüsü yapılması için özel bir taş çeşidi kullanılacağından bahsetmiştik; Harmura Büyüsü ne özel olarak seçilen taş, bazı okumalardan geçirildikten sonra, özel tütsüsü ile tütsülenir. Bu uygulama yapılırken, yine önemli olan ritüellerden geçirilir. Sonrasında ortaya çıkan duruma göre, bu taş bir gece boyunca dolunayı görebilecek şekilde dışarıda bekletilir ya da yine duruma kızgın güneşi görebilecek pozisyonda belirtilen süre kadar güneş altında bırakılır. Yada uygulamayı yapan kişi, istek yada dilek, beklentiye göre Harmura Büyüsü nün etki alanı dahilinde hem dolunayda, hem de güneşte bekletebilir. Bekletme işlemi bittikten sonra, büyünün yapılacağı kimsenin elementine göre, taş bazen deniz suyu, bazen rüzgar, toprak yada ateşe maruz bırakılarak yine süregelen işlemlere devam edilir. Daha sonrasında uygulamayı yaptıran kişiden bu taşı görünen bir yerde, boynunda yada kolunda vs. taşıması istenir.

Harmura Büyüsü , uygulanması çok zor ve tehlikeli olan bir işlemdir. Çünkü, uygulama başarıya ulaşırda, kişi dönmezse, ya kişinin üzerine taktığı taş çatlar, ya da bu uygulamanın hedeflediği kişi çatlar. Burada çatlamak kelimesini gerçek anlamında kullanabiliriz. Yapılan Harmura Büyüsü gerçek anlamda işini bilen bir uzmanın ellerinden çıkmışsa, tutmaması için bir neden olmaz ancak, hedeflenen kişi inadını kırıp gelmezse, fiziksel olarak kişinin hastalanması kaçınılmaz olur. Ve bu hastalığın sebebi bellidir. İnat ve Aşk…

Harmura Büyüsü konusu ve Harmura Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…