Burçlar

4 Ocak – 10 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 4 Ocak- 10 Ocak Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

 

Koç Burcu:

Sevgili koçlar, haftalık burç yorumları ‘nda bu hafta size mutluluk getirebilecek bir işe başlayabilirsiniz. Süreli kurslar, iş ile alakalı bilgi edinebileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz bir hafta geçirmenize vesile olabilir.
Transit Merkür ve Plüton gezegeni kavuşum yaparak gelecek hedeflerinizde gizli saklı kalmış projeleri hayata geçirmek adına gelişmeler yaşatabilir. Yeni bir kariyer teklifi alabilir, şimdiye kadar olduğundan daha farklı bir alana geçiş yapabilirsiniz.
Yeni planlar yapmak ya da eski planlarınızı geliştirmek için güzel fırsatlar sizi bekliyor olacak.
Gizli kalmış bazı olayları öğrenme durumunuz olabilir. Hemen acele davranış sergilemeyin öncelikle arkanızdan ne gibi dolaplar dönmüş öğrenin ve öyle harekete geçin.

Boğa Burcu:

Sevgili boğalar, Haftanın ilk günü duygusal yoğunlukla başlayabilirsiniz. Bazı davranışlarınızı duygusallıkla abartılı yansıtabilirsiniz. Öncelik kendiniz olmadan önce karşınızdaki kişinin hayatına saygı duymalısınız.
Bu hafta ikili ilişkilerinizde size karşı içten ve samimi olmayan kişileri fark edebilir ve ters düşebilirsiniz.
Bu noktada yaşamınızdaki bütün olguları çok dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz ve sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz gerekiyor.
Salı günü yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Yaşantınızın içerisinde yetenekli olduğunuz konuları artık somutlaştırma adına harekete geçebilirsiniz.
Yaşamınızda değişim sürecinin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Değişimlere her zaman açık olmanız sizin yararınıza olabilir.

 

İkizler Burcu:

Sevgili ikizler, Haftanın ilk günü yoğun duygularla içe çekilebileceğiniz saatler yaşayabilirsiniz. İletişiminizin düşmesi, konuşmama isteği yalnızlığı seçmeniz iyice motivasyonunuzu düşürecektir. Yalnızlık ve sosyal hayattan uzaklaşmak olumsuz düşüncelere itebilir.
Haftaya bu olumsuz düşüncelerle başlamanız söz konusu olabilir. Zamanla aşabileceğiniz bir kısıtlanma süreci içerisindesiniz. Bir sonuca ulaşmak, bir çıkış yolu bulabilmek adına çabalarınız boşa gidebilir. Daha çok var olan durumları zamana bırakmanızda fayda var.
Salı günü Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum gerçekleştirecek. Bu kavuşum paylaşımı seven doğanızı neden sonuç ilişkisine sürükleyerek yanlış ve doğru kavramlarınızı yeniden yapılandıracaktır. Zihninizi maddesel olgularla değil ruhsal verilerle donatarak verilen mesajı daha iyi kavrayabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu:

Sevgili yengeçler, Haftanın ilk günü iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Yakın hissettiğiniz dostlarınız arkadaşlarınız, ailenizle bağ kurmak isteyebilirsiniz. Birlikte vakit geçirmek bir şeyler paylaşma isteğiniz yoğunluk kazanabilir.
Bu hafta sorumluluk alanlarınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Fakat biriken iş yükünüzden kaynaklı gergin bir ruh hali içerisine girebilirsiniz.
Salı günü Merkür ve Plüton kavuşumu birebir ikili ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırabilir. Tahammül sınırını aşan kişilere artık hak ettikleri cevapları verebilir hatta çevrenizden de ayrılmalarını isteyebilirsiniz. Sert bir karar almak telafisi olmayan olaylara yol açabilir.
Kendi içinizde biriktirdiğiniz sıkıntıları çözmek için sıkıntılara doğrudan yönelmenizde yarar var. İkili ilişkilerinizde güven arayışı içerisinde olabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

 

Aslan Burcu:

Sevgili aslanlar, bu hafta radikal kararlarla hayatınızda köklü değişimlerin ortaya çıkabileceği durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle duygusal dünyanız ile alakalı sizi heyecanlandırabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Konulara maddesel olarak bakmak yerine daha çok ruhsal düşünce tarzı ile yaklaşmak önünüzü görmenizde yardımcı olabilir.
Salı günü Plüton ve Merkür gezegeninin Oğlak burcunda kavuşumu ile fiziksel ve ruhsal bir dönüşüme giderek kendinizi inceleyerek yeni bir düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Başkalarına hizmet etmek yerine önceliğinizi kendinize vererek zihninizdeki yenilenmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rutin sorumluluklarınızdan kaçtığınız düşünmeden yeni bir ben diyerek daha aktif çözümler üretme noktasında gelişme yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü iletişim trafiğinizin yoğun olabileceği bir gün olabilir.

 

Başak Burcu:

Sevgili başaklar, artık hayatınızda durgunlukların ortadan kalkmasıyla birlikte hızlı ilerleyişlere sahip olabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.
Sevindirici gelişmelerle alakalı müjdeli haberleriniz var. Özellikle maddi konularda hedeflerinize ulaşmak yönünde önemli gelişmeler yaşanabilir.
Duygularınızı paylaşmakta çekinceler yaşamadan olduğu gibi hislerinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Kendinizi özgür ve huzurlu hissettiğiniz kişiler yanında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Plüton gezegeninin Oğlak burcunda bir kavuşumu gerçekleşecek. Kendinizi dışarıya lanse ederken neleri doğru neleri yanlış yaptıklarınıza göre hafızanıza Plüton dokunuşlar yaparak dönüşmesi gereken özelliklerinizi yenileyecektir.

Terazi Burcu:

Sevgili teraziler, bu hafta özellikle duygusal hayatınız konusunda iyimser bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Çünkü size mutluluk getirebilecek, size huzur getirebilecek bir yeni bir başlangıç ortaya çıkabilir.
Eğer bir beraberliğiniz varsa ilişkinizde romantik zamanlar geçirmenize vesile olur. Ev, aile, yuva gibi konularda aile bireyleri ile aranızdaki iletişimi anlayışlı yaklaşımlar ile sürdürecek olursanız anlamı olmayan tartışmalardan uzak kalabilirsiniz.
Salı günü Oğlak burcunda Merkür ve Plüton gezegenleri kavuşarak uzun zamandır kullanılmayan zihinlerdeki düşünceleri dönüştürmeye çalışacaktır. Köklerinize kadar süzülerek köşede kenarda bir şey kalmaması için çaba harcayacaktır. Sizler de itiraz etmeyerek geleneklerinizi kırıp hafızanızı modernize etmelisiniz. Çarşamba günü üzerinizde mutlulukla güneşi karşılayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu:

Sevgili akrepler, Haftanın ilk günü sosyalleşmek için güçlü adımlar atıyor olabilirsiniz.
Hayatınızda ciddi değişimler ortaya çıkabilir. Kendinize güvenip ve yeniliklere açık olursanız bu duruma kolay uyum sağlamanıza vesile olabilir.
Taşıyabileceğinizden fazla bir yük altında kalmak ya da ekstradan bir sorumluluk almak sizin güçlenmenize vesile olacaktır.
Salı günü Plüton ve Merkür gezegeni kavuşumu gerçekleşecektir. Zihninizde sizi yoran konulara cevap bulup artık aklınızda kalmaması gereken şeyleri temizleyecektir. Dönüşüme karşı olmadan önce yeni olanı tercih etmelisiniz. Çarşamba günü bilinçaltınız geçmiş ile dolu düşünceler ile baş başa kalabilir. Geçmiş hatalar, yaşanılanlar, hayatınıza giriş ve çıkış yapan kişiler hepsi bir anı olarak gözünüzün önüne gelebilir.

 

Yay Burcu:

Sevgili yaylar, bu hafta içinde bulunmuş olduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için vermiş olduğunuz mücadelelerin beklendiği gibi sonuçlanmaması hayal kırıklığına uğramanıza sebep olabilir.
Kariyer planlarınız, hedefleriniz, ulaşabildiğiniz seviyeler hepsinin analizini yaparken geride kaldığınızı düşünüyorsanız umudunuzu koruyarak çalışmalarınıza devam etmelisiniz. Salı günü Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşarak finans sisteminizi kökten değişikliğe uğratmak isteyecektir. Eski alışagelmiş yapıları yıkarak yerine global çağın gerektirdiği sistemi entegre edecektir. Risk almayı sevmeseniz bile şartları değerlendirmek her zaman yeni bir alternatif yaratacaktır.

Oğlak Burcu:

Sevgili oğlaklar, bu hafta duygularınız karışık olabilir. Kendinizi ait hissetmediğiniz yerde durmak günlük rutinlerinizi yerine getirmek güç hareket etmenize neden olabilir. Evet belki fiziki olarak gidemiyorsunuz ama ruhen istediğiniz kadar yolculuğa çıkabilirsiniz.
Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Uzun vadeli maddi bir refah söz konusu olabilir.
Salı günü Merkür ve Plüton burcunuzda kavuşum gerçekleştiriyor. Kavuşum kendinizi keşfetmeniz adına en derininize inerek orada saklı kalan her şeyi aşikâr edecektir. Sizler de kendinizi keşfettikçe şaşırarak hayretler içerisinde kendinizdeki potansiyelin farkına varacaksınız.
Ayrıca geçmişten bir kişinin sizinle bir iletişimi, duygusal açıdan içsel anlamda rahatlamanıza sebebiyet verebilir. Yapılabilecek ciddi ve umut verici konuşmaların açığa çıkması heyecanlı bir hafta geçirmenize vesile olabilir.

 

Kova Burcu:

Sevgili kovalar, Haftanın ilk günü korku ve endişelerinizin artış göstereceği saatler içerisinde olabilirsiniz. Duygularınızı hayallerinizle süslerken gerçeklerden uzaklaşma ihtimaliniz olabilir.
Maddi konularda bu hafta beklenmedik ödemelerden kaynaklı zorda kalabilirsiniz. Ama birtakım fırsatları değerlendirerek, ekonomik anlamda olumlu yönde gelişmelerin yaşanması açığa çıkabilir.
Parasal konularda çok aceleci tavırlar içerisine girmemeniz olumlu sonuçlar elde etmenize vesile olabilir.
Oğlak burcunda Merkür ve Plüton kavuşumu zihninizin kapalı kapılarını arayabilir. Mutsuz olmaya doğru itildiğinizi düşünüyorsanız geçmişi bırakarak ileriye odaklanın. Hayatınızda gizli kalmış sırlar ortaya çıkabilir, bilmediğiniz gizli düşmanlarınız var ise kirli oyunlarını gün yüzüne çıkararak sizleri manipüle etmeye çalışabilirler.

 

Balık Burcu:

Sevgili balıklar, kendinizi bu hafta zihinsel anlamda rahat hissedebilirsiniz. Kaygı ve endişelerden kurtulabilir ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz.
Kendinizi ifade ederken çatışma yaşamadan duygularınızı yeterli ölçüde kontrol ederek adım atmalısınız. Hemen olumsuzluğa kapılmadan zamanını beklemek en iyisi olacaktır.
Özellikle maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. İkili ilişkilerde tartışmalara, gerginliklere sakin ve mantık çerçevesinde yaklaşırsanız, problemlerin çözümlenmesi çok daha kolay olabilir.
Salı günü Oğlak burcunda Merkür ve Plüton gezegeni kavuşacaktır. Bu kavuşum sosyal çevrenizi tamamen değiştirmek adına bir dönüşüme uğratabilir sizleri. Eski ve yalan olan her şey yıkılarak gerçek sağlam dostluklar inşa edilecektir.

 

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Geri Getirme Büyüsü Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz.

https://www.medyumzeyneleroglu.com/geri-getirme-buyusu-2/

Bir önceki yazımız olan 28 Ocak - 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aslan burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.