Medyum Zeynel Eroğlu

Güzellik Tılsımı Nedir?

indir (1)Tılsımlar, eski dönemlerden buyana bir çok erek için uygulanmaktadır. özellikle kişilere yahut bölgelere iyilik veya kötülük getirmesi amacıyla sıklıkla yapılmaktadır. Tılsımların etkili olması adına tılsımı hazırlayan ve yaptıran şahıs bu maddelere kesinlikle inanması gereklidir, tıpkı sürede doğru zaman ve doğru okumlalar yapılmalıdır. aksi halde herhangi bir faydası yada etkisi olmayacaktır. Güzellik tılsımı, daha güzel gözükmek adına yapılır.
Güzellik tılsımı genç kızlar tarafından tercih edilir. Genç kızların daha güzel bir yüze daha güzel bir fizike sahip olması için güzellik tılsımı yaptırırlar. eğer kendilerinde olan herhangi bir fiziksel problem ve ya kusurlardan ötürü rahatsızlar ise ve hayatları boyunca hiçbir zaman bu kusurlardan ötürü memnun olamıyorlarsa güzellik tılsımı yaptırarak güzelliklerine güzellik katabilirler.
Güzellik tılsımı yapıldıktan kısa bir zaman arasında beğenmedikleri fiziksel dertlerden seri bir şekilde kurtulabilirler. aynı sürede güzellik tılsımı etkisini göstermeye başladıktan sonra, kişinin sevdiği ona daha sıkı bağlanır ve aradaki sevgi bağı gidere artar. Güzellik tılsımı hazırlanırken türlü okumalar ve vefkler yapılır ve elde edilen karışımın etkisi 7 gün arasında ortaya menfaat.