Büyü

Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Birbirini seven iki kişinin arasına giren soğukluk bir noktadan sonra ayrılığı getirebiliyor.

Böyle durumlarda yapılan geri döndürme büyüsü, terk edip giden tarafın yumuşamasını ve ilişkiye bir şans daha vermesini sağlamaya yardımcı oluyor. Metafizik ilmine hâkim olan medyumlar, eskiye dayanan gideni geri çevirme tılsımını kişiye özel uyguluyor, her iki tarafın da mutluluğunu sağlıyor.

Geri getirme ritüeli aşk acısından kurtulmayı hedefleyen, ilişkilerdeki muhabbeti artıran, tartışmaları sona erdiren ve en önemlisi ayrılığı sona erdiren özel bir ritüeldir. Ne zaman tutacağına dair net bir şey söylenemez. Bazen 3 günde, bazen 10 günde, bazense birkaç ayda büyü tutar.

Geri getirme ritüelinde neler lazım?

Geri döndürme ritüeli için medyumlar bazı bilgilerle ve eşyalarla işlemi gerçekleştirir. Doğum tarihi ve isim gibi spesifik bilgilerle birlikte fotoğraf, giden kişiye ait saç tutamı, başka sembolik birkaç eşya medyumun ritüeli gerçekleştirmesini sağlar. Medyum tılsımı gerçekleştirir ve sonrasında size sabretmenizi öğütler.

Medyumlar geri getirme tılsımı yaptıktan sonra net bir zaman veremez. Çünkü büyü ve ritüeller süre konusunda garanti sunmaz. Ritüeller herkeste farklı sürelerde etki eder. Bazen 10 gün bazen 2 ay sürer ama çoğunlukla sonuç verir, ilişkiyi kurtarmaya yardımcı olur.

Taraflar iyi niyetle yapılan büyüyle tekrar iletişim kurmaya başlar, ayrılığın keskin acısından kurtulur. Bazen ayrılıklarda taraflar bir araya gelip konuşamaz bile, gururuna yenilir. Medyumlar başarılı ritüelleriyle iletişimi güçlendirir.

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürme Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler