Evlenememe Büyüsü

evlenememe-buyusu

 

EVLENEMEME BÜYÜSÜ

Evlenememe Büyü Konusu ve Evlenememe Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler…

Evlenememe Büyüsü , Bir kişide gözü olan kimseler tarafından, bu kişinin başka hiç kimseyle evlenmemesi amacıyla yaptırdığı bir büyü şeklidir. Geçmişte evlenme teklifi kabul edilmeyen bu kişinin hedefi, başkasına yâr etmemektir Evlenememe Büyüsü ile … (!)

EVLENEMEME BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR..?

Evlenememe Büyüsü Büyü yapılan kişi her seferinde evliliğin eşiğinden döner. Sevdiğini bildiğiniz kişi adım adım sizden uzaklaşır ve bir anda her şeyden vazgeçer, çünkü sevdiğine sürekli negatif enerji vermektedir. Sözlü-nişanlı bile olsanız evliliğe yaklaştıkça aradaki mesafeler açılır ve anlamsız şekilde evlenmeyi istemez hale gelir. Etkili bir büyü çeşidi olup ömür boyu sürenleri vardır. Evlenememe Büyüsü bozulmadığı takdirde, kişi hayatının sonuna kadar yalnız kalma tehlikesiyle yaşayabilir.

Bazı durumlarda Kısmet Kapama ve Kısmet Kapalılığı gibi durumlarda Evlenememe Büyüsü ile doğrudan doğruya alakalıdır.

Evlenememe Büyüsü Evlenememe Büyüsü Nedir , Evlenememe Büyüsü Neden Yapılır , Evlenememe Büyüsü Nasıl Yapılır , Evlenememe Büyüsü Bozulur mu , Evlenememe Büyüsü Nasıl Bozulur ve Evlenememe Büyüsü Hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…