Medyum Zeynel Eroğlu

Büyü Yıldızname Ve Yıldızlar Arasındaki İlişki Hakkında Detaylı Bilgi ?

images (11)Görüyorsunuz ki; Yıldızname ilmi anlatılamayacak hatta, yazılıp çizilemeyecek kadar derin bir ilimdir. herkes Yıldızname bakamaz. Bunun adına şahısda yahut medyum-hocada gerekli vasıfların oluşmuş ve ya var olmuş olması lazımdır.
Büyü ve Yıldızlar arasında ki ilişkiye gelince; Yıldızlar, Yıldıznamede ciddi yer tutar. kişinin yıldızı doğum anında güneşe bakar vaziyettedir. Bu yıldız, hayatı boyunca insana yön verir, yaşamı boyunca ortaya çıkan olaylar ve hadiselere zemin hazırlar diyebiliriz. Büyü Yıldızlar ilişkisi saptanarak yapılır…

Evet bu muhakkak doğrudur. Diyelim ki insanın yıldızı A burcu, bildiğimiz Astrolojik manada değil, ebced hesabı ile belirlenen burcu A burcudur. Ve A burcunun elementi baz alınarak büyü yada tılsım vs. benzeri işlemler hazırlanır. işte Yıldızların önemi burada başlar. Dahası Yıldızların oynadığı gizli başrol budur.
Büyü – Yıldızlar – Yıldızname ilişkisi bireyin doğum tarihi ile tam bir orantı halindedir.
Yıldızname Baktırmak yahut bu konuda detaylı şekilde bakımlarda ne çıktığını, nasıl bakım yapıldığını, neleri kapsadığını öğrenmek isterseniz TıKLAYıNıZ…
Büyü, Yıldızname ve Yıldızlar arasındaki ilişki meselesi için daha detaylı bilgi adına bizimle iletişime geçebilirsiniz….