BÜYÜ TEŞHİSLERİ

BÜYÜ TEŞHİSLERİ

Tıbbi olarak bir çözüme ulaşamadınız veya davranışlarınızda çevreniz tarafından yadırganan sıra dışı durumlar mevcut olmaya başladı. Dikkat edilmesi gereken bir konu ile karşılaşmışsınız demektir.

Büyü, cin musallatı gibi konularda uzman kişilere başvurarak bu durumu ortadan kaldırmanız için yardım isteyebilirsiniz. Negatif enerji olarak ele aldığımız büyüye maruz kalma, cin musallat olması gibi bu tip durumlarda bayılmalar gerçekleşmesi olasıdır. Bu bayılma esnasında kişi, yanındakileri duyar ama konuşma güçlüğü çektiği için cevap veremez. Migreni andıran baş ağrıları oluşmaya başlar. Tek fark bu tip ağrıları herhangi bir ilaç geçirmez.  İnsanı ruhani açıdan sarsan bu durumlar intihara meyletmenize sebep olabilir. Yalnız başınıza kaldığınızda sesler duymak, başkalarının göremediği nesneler ve kişiler görmek, kâbuslarla uyanmak olası meydana gelebilecek şeylerdir. Bu saydıklarımız birinci derece durumlar için geçerlidir. Başınıza gelmiş olan büyü ve cin vakalarının kötülüğüne göre derecelendirmeleri vardır. İkinci derece uğramış olduğunuz durumlarda enseden gelen bir baş ağrısı, el ve ayaklarda karıncalanma tarzında uyuşmalar görülebilmektedir. Agresiflik, uykusuzluk, huzursuzluk, kadınların adet dengesizliği, sıkıntı gibi durumlar göze çarpabilir.

Son olarak üçüncü derece vakalarında ise kararsızlık ve kişilik bozukluğu (Çift karakter) yaşanması görülebilir. Bunun yanı sıra kolostrofobi, şiddete eğitim de gözlemlenen vakalardır. Tabi ki bu belirtiler için muhakkak bir psikiyatri uzmanına gözükmenizde faydalı olacaktır. Büyünün ve cinlerin musallat belirtileri kişinin cinsiyetine, iradesine göre farklılıklar gösterebilir. Buraya kadar okuduklarınızda büyüye maruz kalma ve cin musallatında öne çıkan durumları konu aldık. Cin çarpmasının belirtileri ise biraz daha farklılık gösterebilir. Öyle ki insan bedeninde bir cin uzun yıllar yaşayabilir. Yemekten kısılır, uykudan kısılır ve yalnız kalma isteğiniz ortaya çıkar. Cinler alemi her yönüyle farklı bir yerdir. İnsanlar bu konuda kısımlara ayrılır.

Bazıları onları tamamen inkar eder, bazıları da onları iyilik yapmakta veya kötülük amaçlı emri altına alarak kullanırlar. Bir takım toplumlar da cinlerin varlığına iman eder.