MEDYUM

Boy Hamaylı

Boy Hamaylı çalışmaları havas ilminin baş tacı olan ve son derece etkili olan birçok derde deva tesirleri fazla bir yöntemdir.

Havas ilmi son derece güçlü ve öğrenilmesi emek isteyen rahmani bir şifa aracıdır. Havas ilmine sahip olabilmek için birçok alanda kendinizi yetiştirmeniz önemlidir. İnancımıza uygun şekilde gerçekleştirilen bir çeşit tedavi yöntemi demekte mümkündür. Boy hamaylı, size dualar ile koruyucu bir kalkan oluşturmaktadır. Kısmetsizliklerin sonlandırılması, ilişki problemlerinin düzeltilmesi gibi birçok alanda etkilidir. Boy Hamaylı nedir? Ulaşmak isteyip de elde edemediğiniz tüm hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayan bir rahmani işlemdir. Boy hamaylını yapan medyumlar doğuştan gelen yeteneklerin yanı sıra hem İslami hem de diğer gizli ilimler üzerine aldıkları uzmanlık eğitimleri ile dertlere çare olmaktadırlar.

Boy hamaylı yaptıranlar da herhangi bir günah işlemiş olma düşüncesinde olmasınlar. Çünkü hamaylı kolye asla kötü niyetle yapılmaz. Bu sebeple günaha girmek gibi bir durum söz konusu dahi değildir. Boy hamaylı etkileri açısından değerlendirdiğimizde bizleri kötülüklerden, kem gözlerden koruması ve niyetimizi gerçekleştirmek için gerekli şartların oluşmasını, ihtiyacımız olan gücü bize sağlamaktadır. Boy hamaylı 10 günde yapılmaktadır. 60 gün süreyle üzerinizde taşırsınız. Bir dua verilir ve 10 gün aralıklarla okumanız istenir. Etkisi ömür boyu sürmektedir. Ne zaman etki eder? İşleme başlar başlamaz etkileri hissedilmeye başlayacaktır. Herhangi bir yasak yoktur. Boy Hamaylını yapan hocalar arasında yer alan Medyum Zeynel Eroğlu en çok tercih edilen kişiler arasında yer almaktadır.

Boy Hamaylı Ne İçin Yapılır ?

Hepimizin bu hayatta arzuları mevcuttur. Kısa sürede ve kalıcı bir şekilde bu isteklerin yerine gelmesini dileyerek güne başlarız. Aşkımıza karşılık bulmak, iyi bir iş bulmak, kısmetsizliklerimizden kurtulmak en önemli istekler arasındadır diye düşünüyorum. Bende sürekli kötü giden işlerimin düzelmesi için arayış içerisindeyim. Yeni bir iş kurdum. Tam bu sırada ekonomik kriz dalgalanması oldu. Daha cebimde ki tüm parayı bu yatırıma koymuştum ki açtığım şirketi kapatmak zorunda kaldım. Eşim duruma tahammül edemedi. Her gün kavgalar giderek büyüdü. Kendisiyle ayrılma aşamasına geldik. Zararımı toparlamak için evi satmak zorunda kaldım. Eşim ve çocuklarla kiraya çıktık. Asgari ücretli bir işe başladım. Depresyondaydım. Her şeyden uzaklaşmıştım. Artık konuşamaz hale geldim resmen. Yaşamak bile istemiyordum. Sonra bir arkadaşım neden kendine bir baktırmıyorsun belki üzerinde büyü ya da nazar var dedi.

Bende boy hamaylını yapan hocalar ile ilgili araştırma yapmaya başladım. İnternet üzerinden araştırdığım boy hamaylı yapanlar ve boy hamaylı yapan medyumlar ile ilgili birçok bilgiye ulaştım. Medyum Zeynel Eroğlu referansları ve yorumlar dikkatimi çekti. Gerçekten kendisine ulaştığımda ne kadar bilgili ne kadar naif olduğunu gördüm. Son derece ilgiliydi. Beni dinledi ve fiyat açısından da gayet makul rakamlara işlem yaptı. Artık hayatım tamamen düzene girdi. Siz de kendisine dilerseniz 05335942577 no ’lu telefondan ya da zeyneleroglu@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Medyum Zeynel Eroğlu Hoca ile ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zeynel Hoca Videoları

 

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

 

 

Muska Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/muska-nedir/

Bir önceki yazımız olan Resme Okunacak Olan Aşk Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.