MEDYUM

Bio Enerji Nedir

Bio Enerji Nedir

Bio Enerji, bütün insanlarda mevcut olan doğal bir enerjidir. İnsanların vücutlarının içerisinde sürekli olarak bir titreşim ve düşük voltajı olan elektromanyetik akım, özellikle insanların kendi bireysel enerji sistemi ile enerji alanları mevcut olmaktadır. Yani kısacası insanların ruhsal, fiziksel ve zihinsel olan bu üç alanının bileşkesi olarak meydana gelmektedir. Evrenden alınmış olan ve kendi içimiz ile içselleştirilen enerjiye çoğunlukla yaşam enerjisi yani “bio enerji” ismi verilmektedir.

Bio enerji tekniği kullanılarak insan bedenindeki DNA kodları, organlar, hücreler ile kemikler tekrar sil baştan ayarlanarak evrendeki mevcut olan enerji hatları insan bedenindeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama çoğunlukla ruhsal, zihinsel ve fiziksel olarak bedenin bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunurken, aynı zamanda iyileşmesine ve yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

Bio Enerji’nin İnsan Vücudu Üzerinde Etkisi 

Bio enerji özellikle insan vücudundaki hücrelerin canlanmasını sağlarken, aynı zamanda bağışıklık sisteminin daha güçlü olmasını, hem metabolizmayı hem de hormonları hızlanmasına yardımcı olan içsel olan bir enerjidir. Çoğunlukla sağlıklı bir vücudu olan kişilerde hiç bir zaman negatif enerji ortaya çıkmaz. Eğer vücudun herhangi bir bölgesinde problem söz konusu ise, olumsuz düşünceler ve duygular vücudun kendi enerji sisteminin bozulmasına neden olduğu için problemli bölgeye negatif enerji üretmesine sebep olur.

Bazen yaşadığımız çevredeki kişilerin üzerimize gönderdiği göz nazar gibi dış etkenlerden dolayı da negatif enerjiler üzerimizde birikir. Kısacası beyin ile problemli olan bölgenin arasında iletişim kopukluğu olmuş demektir. Bu sebeple bedeni bütünü ile ayakta tutan beynin yapılandırma bölümü ve düşünce arasındaki bağı bu durumda kopartmak gerekmektedir. Meydana gelen hastalık fiziksel olarak bedende ortaya çıkmadan önce bedenin kendi enerji alanında meydana gelir ve daha sonra çakralara (enerji merkezinin) tıkanması sonucunda sistem bozukluğuna sebep olur.

bio enerji

İnsanlar Üzerindeki Faydaları Nelerdir?

  1. Bio enerji vücuttaki kan dolaşımının daha hızlı olmasını sağlar.
  2. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur.
  3. Yoğun iş temposunda çalışan kişilerde ortaya çıkan kronik yorgunluğun giderilmesinde çok faydalıdır.
  4. Bu enerji özellikle metabolizmanın daha hızlı olarak çalışmasını sağlar.
  5. Hem ruhsal hem de zihinsel durumun düzenlenmesinde büyük katkısı vardır.
  6. Vücutta bozulan fonksiyonların yeniden düzenlenmesine katkıda bulunmaktadır.

Kişi Üzerinde Bio Enerji Seansı Kaç Kez Uygulanmaktadır?

Bio seansı kişilere en az 3 kere uygulanmaktadır, ancak hastanın rahatsızlığına göre bio enerji seansı 21 seansa kadar çıkmaktadır. Ayrıca bu seanslar günde yalnızca bir defa ve her gün düzenli olarak arka arkaya hastaya uygulanmaktadır. Hastalara yapılan bu yöntem ile bütün negatif enerjiden kurtularak, daha pozitif olmasını sağlamaktadır.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Büyü Nedir? Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/buyu-nedir/

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.