Medyum Zeynel Eroğlu

BASINDA ZEYNEL EROĞLU

BASINDA ZEYNEL EROĞLU

BASINDA ZEYNEL EROĞLU

Medyum, Astrolog ve Metafizik uzmanı Zeynel EROĞLU, gerek görsel, gerekse yazılı basına bir çok kereler röportaj vermiş, çoğunda büyü konusu ve metafizik alem içerikli sorular sorulmuştur. Zeynel Eroğlu, her zaman yaptığı işin arkasında duran bir kimlik olarak görsel ve yazılı basının karşısına çıkmaktan kaçınmamış, 21 Aralık 2012 tarihli Maya Bilmecesinden tutun, Büyü konulu filmler ile ilgili yorumlarda bulunarak, kendisine yöneltilen sorulara cevap vermiştir.

Aşağıda siz değerli ziyaretçilerimiz için Medyum, Astrolog ve Metafizik Uzmanı Zeynel EROĞLU’nun bazı basın yayın organları tarafından yayınlanan makale ve röportajlarına örnekler sunuyoruz…

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU VE RÖPORTAJLARI

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – TEMPO DERGİSİ

Ülkemizin saygın ve ciddi haber ve aktüalite dergilerinden haftalık Tempo Dergisinde
Dergi Muhabiri ve Yazarı Gazeteci Tutkun Akbaş’ın Büyü konusunda Zeynel Eroğlu ile bir Röportajı:

 

Tempodergisi

 

 

 

 

 

 

 

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – AKSİYON DERGİSİ

Yine Ülkemizin saygın ve ciddi haber ve aktüalite dergilerinden haftalık AKSİYON Dergisinde
Dergi Muhabiri ve Yazarı Gazeteci Adem Yavuz Arslan’ın Büyü konusunda Zeynel Eroğlu ile bir Röportajı
Sayı: 533 | Adem Yavuz Arslan – [email protected]

“Siz kimsiniz?” sorusuna “İnsanlara yardımcı olmaya çalışan bir Cinci Hoca’yım” cevabı veren Zeynel Eroğlu da bunlardan biri. İstanbul Avcılar’da Astro Center adlı bir iş yeri bulunan Eroğlu, “babasının kendisine el vermesi” ile bu yola girmiş. Havas ilmini, Arapça bilgisini ve fal bakma metotlarını öğrendiğini, hazır programları kullandığını söylüyor. Astroloji ve tarot konusunda kendisini geliştirmiş.

“Ben bu işe devam etmek istemiyorum; fakat insanlar rahat bırakmıyor.” diyor. Şu ana kadar 5 bine yakın kişiye yardım ettiğini, cinleri aracılığı ile sorunları çözdüğünü iddia ediyor. Zeynel Eroğlu’nun açtığı web sayfası şu ana kadar 24 milyon kez ziyaret edilmiş. “Bilinmeyeni ortaya çıkartmak için geliyorlar, biz de yardımcı oluyoruz.” diyor. Kur’an-ı Kerim’in yasakladığı bir işle uğraşmasına rağmen kendisini ‘hoca’ olarak tanımlamasının çelişki olup olmadığı konusunda ise “Bilimin varlığını kabul etmediği varlıklar var, onlarla ilgileniyorum. Kur’an’da falın yasak olduğu kesin değil. Geleceği ancak Allah bilir; fakat biz yakın geleceği bilebiliriz.” diyor.

Daimi müşterileri arasında futbolculardan iş adamlarına kadar her kesimden insanın olduğunu, ama daha çok ilgiyi bayanların gösterdiğini anlatan Eroğlu, verdiği hizmetin şekline göre 50-500 YTL arasında değişen miktarlarda para alıyor, “yorumlama hizmeti” adı altında fatura kesiyor. Yakın bir zamanda Türkiye’deki medyumları ve astrologları bir dernek çatısı altında toplayacaklarını, tüm dünyada kabul gören saygın bir mesleği icra ettiklerini ve bunun da hak ettiği yeri alması için elinden geleni yapacağını söylüyor.

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – TEMPO DERGİSİ

Tempo dergisinde 13 Ocak 2006 tarihli sayısında Yasemin Yurtman isimli deneyimli muhabirimizin araştırması sonucu :Medyum Hoca Zeynel Eroglu’nun İstanbul’un seçkin Medyumları arasında Avcılar bölgesinde hatta Marmara bölgesinde tekten olduğu açıkça görülüyor.

 

tempo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – YENİ AKTÜEL DERGİSİ

Yine Ülkemizin saygın dergilerinden Yeni Aktüel dergisinde Zeynel Eroglu hoca ve sitemiz hakkında açıklamalar yer alıyor.

 

yeniaktuel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – ZAMAN GAZETESİ

Ülkemizin belli bir zümreye hitap eden gazetelerinden Zaman Gazetesinde Zeynel Eroglu hocamızın bir tasviri var. Ne diyelim….

 

zaman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BASINDA ZEYNEL EROĞLU – AYLIK GÜNCEL PEOPLE REPORT DERGİSİ

 

z.eroglu-people-report

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fazla bir yoruma gerek yok sanırım…