Büyü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Vefk midir?

Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla “VEFK” yardımıyla etkin sonuçlar veren Bağlama Büyüsü , aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, Bağlama Büyüler için toplum algılamasında “BÜYÜ” ifadesi yerleşmiştir.

Bağlama Büyüsünü Neden Yaptırıyoruz?

Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu yada bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir.

Bağlama Büyüsünün Bir Sakıncası Yoktur…

Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarf edilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarf edilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu Bağlama Büyüleri isimli vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşallah sonuç da güzel olacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk” , çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve birlikteliği sağlayacak olan Dua hazırlanır. Bağlama Büyüleri etkisini göstermeye başlayacaktır.

BU BÜYÜ NASIL ETKİ EDER?

Üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Bu durum Bağlama Büyüsü ile etkinin ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Bu Konu İle Yakından Alakalı Olan Bağlama Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/baglama-duasi-2/

 

Bir önceki yazımız olan Göz Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde aşık etme duası, bağlama büyüsü ve bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.