Büyü

Ayrılık Büyüsü Nedir?

Ayrılık ritüeli kara büyü grubunda yer alıyor.

Birbirini çok seven iki kişinin ayrılmasını hedefleyen büyü bazen de boşanmaya ikna olmayan eşe, ayrılmaya yanaşmayan sevgiliye karşı yapılan ikna edici bir büyüdür. İki kişiyi ya da taraflardan birini soğutan, sevgisini azaltan büyü, zamanla etkisini gösterir. Bazen birbirini seven iki kişi aile baskısından ötürü evlenemez hatta çiftlerden biri ailesinin zoruyla sevdiğini bırakıp sevmediği biriyle evlenir. Böyle durumlarda sevgilisini istemediği bir evlilikten kurtarmak isteyenler de ayrılık, ayırma büyüsü yaptırır.

Ayrılık büyüsünün etkileri nelerdir?

Ayırma büyüsü etkisi güçlü olan bir işlemdir. Eğer doğru kişiye yani bir uzmana yaptırılmışsa ortalama iki hafta içerisinde sonuç verir. Aslında büyüler için net bir süre verilmez ancak güçlü, kara büyü dediğimiz türden işlemlerde medyumlar az çok süre verir, ortalama süreden bahseder. Ayrılık ritüeli, istenmeyen gelin / damat durumlarında dahi yaptırılır, etkisi gözlemlenir. Etkileri ise şöyle sıralanabilir;

  • Taraflardan birinin ilişkiden soğuması
  • Sürekli tartışma – kavga olması
  • Ayrılık kararının alınması

Bu ve benzeri etkiler büyü yaptırıldıktan sonra zamanla görülür.

Büyü evde yapılabilir mi?

Çoğu kişi evde büyü yapılır mı merak eder, yapmak ister. Ancak her işin bir uzmanı olduğu unutulmamalıdır. Büyü, ritüel, tılsım gibi işlemler uzmanlık ve tecrübe ister. Evde yapılabilecek tılsımlar hakkında yine bir medyumdan bilgi almalı, medyum rehberliğinde hareket etmelisiniz. Ayrılık, ayırma, soğutma, ara bozma büyüleri ve tılsımları için kendi başınıza bilgisiz hareket etmeyin, ters etki yaratabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler