AYLA AYDIN

AYLA AYDIN

ayla-aydin

 

Access Bars Eğitimimi Ayla Aydın hanımefendiden aldım…

Ayla Aydın 29 Temmuz 1970 yılında Almanya’ da doğdu.  1981′de Türkiye’ye döndü ve İstanbul-Üsküdar’a yerleşti. 1991′de Fen – Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldu.

Ayla Aydın  1996 yılında hobi olarak başlattığı uğraşı ve araştırmaları işi oldu. Yeni Hobisini Asıl mesleği olan Kimyagerliğe  tercih etti.

Ayşe Vanlıoğlu eşliğinde 2000 yılında Kozmik Evrensel Enerjinin 1. ve 2 . aşama eğitimlerini tamamladı. Daha sonra USUİ REİKİ’nin sırasıyla tüm aşamalarını alarak 2010 yılı başında Usui Reiki Master unvanını aldı. (Usui Reiki: Reikinin temel ve orjinal olanıdır).

Ayla Aydın 2011 başlarında EFT Eğitimi aldı. 1. ve 2. aşama eğitiminide alarak EFT uygulayıcısı oldu. Yine 2011 başlarında Usui Reiki Master eğitimini, Ardından yine 2011′de Karuna Reiki 1 & 2 & Master Eğitimlerini aldı. Ayrıca kanallığını Petek Kitamura’nın yaptığı Fuji Reiki’ninde 1.aşamasını alarak uygulayıcısı oldu.

 Ayla Aydın Usui Reiki, Karuna Reiki, Access Bars Eğitimleri veriyor. Kristal terapi, Reiki şifa terapisi, Access the bars terapisi yapıyor.