Burçlar

8 Mart – 14 Mart Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 8 Mart – 14 Mart Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Yakın çevrenizde bulunan aranızda bağ kurduğunuz kişilerin dostluğu ile bilgi ağınızda ve iletişim dilinizde geleceğe yönelik yeni adımlar atabilirsiniz.
Bilinçaltındaki bazı kalmış konular veya korkularınla karşı karşıya getirebilir. Karmaşık bir ruh hali içinde olabilir, kendi içine çekilmek isteyebilirsin. Rüyalarının oldukça hareketlendiği gözlemleyebilirsin.
Bu hafta gerçekleşecek Balık burcundaki yeni ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Karmaşık bir ruh hali içinde olacağız. Kendi içimize dönme ve insanlardan uzaklaşma isteğimiz artabilir.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. İçinden çıkmakta zorlandığınız finansal konularınızda bağ kurup güvence yaşadığınız dostlarınızın yardımı ile daha kolay baş edebileceksiniz.
Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular bu hafta gündemimize giriyor. Sosyal çevremizde bazı kişileri fazla idealize etmemiz bizim için hayal kırıklıkları ile sonuçlanabilir.
Geleceğimizle ilgili planlar yapabilir, harekete geçmek isteyebiliriz ancak önümüze engeller çıkabilir ya da gerekli enerjiyi bulamayabiliriz. İçinde bulunduğun arkadaş grupları, mesleki gruplarda yaratıcılığını sergileyebilir veya sosyal çevrende bir takım yardım çalışmaları için boy gösterebilirsin.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. İş hayatımızda yeni bir sayfa açmak istesek bile bunun için uygun bir zaman diliminde değiliz. Şu anda mevcut konumumuzu korumaya çalışmak daha akıllıca olacaktır.
Haftaya ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Burcunuzda gerçekleşen bu kavuşum ruhunuzda kişilik olarak yer edinen kişiler ile birlikte geleceğe yeni bir vizyon, yeni ve farklı bir bakış açısı ile yürümenize yardımcı olacaktır.
İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak istesen de bir takım ikili durumlar içinde kalabilirsin. Hedeflerinde bazı değişiklikler yapman gerekebilir. Plan ve projelerini yeniden gözden geçirmek ve varsa eksiklikleri tamamlamak bu süreçte daha sağlıklı olacaktır.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. İçinizde yaşadığınız duyguları artık ifade etmek isteyebileceğiniz bağ kurduğunuz kişi veya kişiler tarafından sizlere hatırlatılarak kabuğunuzu kırmanızı sağlayacaktır.
Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, akademik hayatın, yabancılar veya uluslararası konularla ilgili gündemin olacağına işaret ediyor. Görüşlerini ifade ederken bazı karışıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, fikirlerini aktarmakta zorlanabilirsiniz.
13 Mart Balık yeniayında fiziksel veya ruhsal bir taşınma ile hayata yeniden başlayabileceksiniz. Umutlarınızın tükendiğini düşündüğünüz o anda ilk günkü heyecanla hayallerinizin birer birer gerçekleştiği anlara tanıklık edeceksiniz. İşleriniz ve hukuksal mücadeleleriniz yoluna giriyor.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizde aranızda ruhsal bağ olan arkadaşlarınız ile geleceğe yönelik oluşumlar içerisine girebilir, toplum yararına organizasyonlar yapma kararı alabilirsiniz.
Bu hafta ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konular gündemimizde olacak. Bir süredir gelirlerinizde artış yaşıyor, yeni anlaşmalara imza atıyor olabilirsiniz.
Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda olacaktır.

Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer ilişkimiz varsa ve sorun yaşıyorsak, tamam mı devam mı kararı almak için uygun bir dönemde değiliz. Alacağımız kararlar bizim için yanıltıcı olabilir.
Haftaya ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Kariyer alanınızda sizlere yardımcı olan dostlarınız ile aranızdaki güçlü bağ sayesinde gelecek hedeflerinize ulaşmanızda kararlarınız netleşecektir.
Bu hafta biraz daha hobilerinize yönelmeli, hayatın keyifli yanlarını daha çok görmeye özen göstermenizde yarar var. Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanızda fayda var.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Aranızda mesafe olsa bile yakınlığını her zaman hissettiğiniz yakınlarınız ile yapacağınız görüşmeler sizleri gelecek planlarınıza birer daha yaklaştıracaktır.
Bu hafta iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. İş hayatımız ya da günlük yaşamamızda sıkıntılı bir süreçten geçiyor olabiliriz. Bazı beklentilerimizi karşılanmayabilir ya da kendimizi olduğumuz yerde sayıyor gibi hissedebiliriz.
Eski bir sağlık sorunu bu dönemde tekrar ortaya çıkabilir. Doktor kontrollerimizi aksatmamakta fayda var. Sağlığına, özellikle de bağışıklık sistemine önem vermelisin. Yediklerine dikkat etmeli, zehirlenme olaylarına karşı temkinli olmalısın. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Dönüşümü seven yapınız aranızda bağ kurduğunuz ikili ilişkileriniz sayesinde geleceğe yeni ve farklı bir oluşum ile taşınacaktır.
Bu hafta ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konular odağımız haline gelebilir. Hayat enerjimiz ve yaşamdan aldığımız keyfin bu dönemde bir miktar azaldığını fark edebiliriz.
Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir. Kafamızda bazı netleşmeyen sorular olabilir. Çocuğumuzla ilgili bir beklediğimiz bir haber gelmeyebilir ya da bir beklentimiz gerçekleşmeyebilir. Eğer ilişkimiz yoksa, yeni bir aşka başlamak için pek de uygun bir zamanda olduğumuz söylenemez.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde bağ kurduğunuz kişilerle ortak olma düşüncesi içerisine girebilirsiniz.
Bu hafta Yay burçları için ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile geçmişten kalan bir konu tekrar su yüzüne çıkabilir ancak yine bir sonuç alamayabilir, bu yüzden hayal kırıklığı yaşayabiliriz.
Aile üyelerinden birinin bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Aile bireyleriyle ilgili yapman gereken bazı fedakarlıklar olduğunu fark edebilir, bunun ağırlığıyla dağıldığını hissedebilirsin. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Çalışma alanınızda, iş yerinizde sizinle birlikte yola çıkmış kişilerle aranızdaki bağ güçlenirken ileriye dönük birlikte güvenceli yeni projelere adım atıyorsunuz.
Yakın çevrenizle kurduğunuz iletişim dilini değiştirirken kendinizde de yeni oluşma gidebilirsiniz. Ticari anlaşmalarda karar kılarak ilk imza ile yeni bir kulvarda çalışma yürütebilirsiniz. Bu hafta yakın çevremiz ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimiz artabilir ancak kafamız da bir o kadar karışık olabilir. Kardeşlerimiz ya da yakın çevremiz ile eski tartışmalar yine ortaya dökülebilir ancak yine sonuçsuz kalabilir.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Yeni bir ilişkinin, kadersel yakınlaşmanın güçlü etkisi sizleri geleceğinizde özlem duyduğunuz aileye kavuşturacaktır.
Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, gelir kaynaklarınıza dikkat çekiyor. Kazançlarınızı, gelir-gider dengenizi yeniden düzenlemek isterken çok dikkatli olmalısınız. Zira harcamalarınızda aşırıya kaçabilir veya yanlış hesap yaparak kendinizi daha fazla sıkıntıya sokabilirsiniz.
Yeni iş birlikleri yapmak, yeni bir işte çalışmak, yeni yatırımlara yönelmek için çok da uygun bir dönemde değiliz. Bir yandan borç, vergi, miras, eş parası gibi konularda yeniden düzenlemeye gitmek isterken bir yandan da içsel olarak endişe hissedebilirsin.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikizler burcunda hareket eden kuzey ay düğümü ile ruh eşini, ruhsal olarak bağ kurmayı temsil eden psych asteroidinin kavuşumu ile başlıyorsunuz. Ailenizde bağ kurduğunuz kişi veya kişiler ile, aile olarak gördüğünüz dostlarınız arasında ileriye dönük yeni birliktelikler yaşayabilirsiniz.
Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisi ile kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Eski dönemleri kapatıp yeni şeylere yönelmek istiyoruz ancak bu pek de mümkün olmayabilir.
Kimliğinizde ben duygunuzda yeni bir iyileşme yaşayarak gelecek ikili ilişkilerinizde bireysel uyumu yakalayacağınız bir süreç için adım atacaksınız. 13 Mart günü burcunuzda yeniay gerçekleşecektir. Farkına vardığınız hatalarınızı yeniden düzenlemek isterken yeniay sizlere ilk adımı atmanız için gereken cesareti verecektir.

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Aktif Büyüler Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Aktif Büyüler

Bir önceki yazımız olan Burç Nedir başlıklı makalemizde astroloji, ateş burcu ve burç nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler