Medyum

8 – 14 Kasım Haftalık Burç Yorumları

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare açı oluşturacak. Korku ve endişelerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi suçladığınız olayları daha detaylı inceleyecek ve negatif duygulardan kendinizi arındırırcaksınız. Planlarınızı yaparken daha özgür ve kararlı hissedebilirsiniz. Başarmak istediğiniz konuları çıkarmalı, ileriye yönelik Hayallerimizden vazgeçmemelisiniz. Hafta ortasına doğru daha öncesinden planlanmış olan durumlarda bazı değişiklikler ile karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Bu hafta masraflarınız artabilir ve bu yüzden eğlence hayatınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda maddi sorunlardan kaynaklı olan problemler ortaya çıkabilir. Uzun zamandan beri ödemeyi beklediğiniz borçları ihmal etmemeli, elinizden geldiğince bu borçları ödemeli veya tekrar yapılandırma i̇şlemine sokmalısınız. Parayla ilgili nedenlerden dolayı arkadaş çevrenizle aranızda beklenmedik tartışmalar ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Birlikte çalıştığınız insanlar var ise bunlarla aranızda beklenmedik problemler ortaya çıkabilir. Aynı zamanda, ikili ilişkide yaşayacak olduğunuz bir problem yüzünden ilişki özelinde karar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda yaşayacak olduğunuz ilişkiler bu hafta size ağır gelebilir. Ortaklaşa yürütülen para durumlarını daha detaylı konuşmanız gerekebilir ve atladığınız detayları da baştan yönetmek zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Eğitim, hukuk, ve yurtdışı ile ilgili konular bu hafta ön plana çıkabilir. Üzerinizde baskı hissettiğiniz konuları bir yakınınızda konuşmak isteyecek ve durumları düzeltmeye çalışacaksınız. Yarım kalmış olan projelere daha fazla yarım bırakmak yerine ilerletme kararı alacaksınız. Sağlığınıza daha fazla dikkat edebilir, bunun için çalışma şeklimizi ve beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Yoğun bir temponun içerisinde iseniz bu durum sizi yanıltabilir ve biraz dinlenmek istediğinizin farkına varabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Para ile ilgili konular eşinizle veya sevgilinizle aranızda sorunlara neden olabilir. Birlikte yapmak istediğiniz planlamalar var ise bunları gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla daha çok ilgilenecek ve onların sorunlarıyla ilgilenmekten keyif alacaksınız. Uzun zamandan beri gitmek istediğiniz bir tatil planını veya gezi planını gerçekleştirmek i̇steyebilirsiniz. Bu hafta içerisinde yapacak olduğunuz planlamalar maddi durumunuzu zora sokabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Bu hafta ikili ilişkileriniz ön plana çıkacak. Partnerinizle aranızda sorun yaratan konuların nedenlerini bulmaya çalışabilirsiniz. Ailenizle zaman geçiremediğinizin farkına varacak ve onlarla aranızdaki iletişimi her zamankinden daha çok dikkat edeceksiniz. Özellikle aile içerisinde sorunları olan bir kişiye elinizden geldiği kadar destek olmak isteyebilirsiniz. İşe hayatınızda ortak kararlar alarak birlikte iş yürüttüğünüz insanlar var ise bu insanlarla aranızda iletişimden kaynaklı problemleri ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlara kendinizi aktarmak için ekstra çaba sarf etmek durumunda da kalabilirsiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz programları hayata geçirmeye çalışacak ve kendi içinizde belli başlı yenilikler yapmaya özen göstereceksiniz. Fiziksel olarak zorlandığınızı hissettiğiniz ve artık daha sakin bir hayat biçimi istediğinizin farkına varabilir, sağlığınız için yeteri kadar dinlenmediğinizin de farkına varacak ve dinlenmeye daha fazla zaman ayıracaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Eğlence, tatil ve çocuklarınız ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Kendinizden daha çok etrafınızdaki insanlara yardım etmeyi tercih edecek ve bununla ilgili maddi harcamalar da yapacaksınız. Bütçenizi zorlayan durumlardan kaçınılmalı ileriye dönük hesap planlamaları yapmaya da özen göstermelisiniz. Partnerinizle aranızda her iletişim sıkıntısından kaynaklanan nedenlerden dolayı problemler ortaya çıkabilir ve birbirinizi yeterince anlamadığınızı düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Evinizin içerisindeki durumlar ve ailenizle ilgilendiren konular ön plana çıkacak. Daha öncesinden halletmeyi planladığınız ev işlerinde bazı değişiklikler gündeme gelebilir, zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz güvensizliği ailenize yansıtabilir, kuşkucu konuşmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Duygusal anlamda kararsız kaldığınızı hissettiğiniz bir konu hakkında size yakın olan birinden fikir almak isteyeceksiniz. Aşk duası için  aşk duası içeriğime göz atabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Yakın çevrenizle aranızda bir türlü nedenini bilmediğiniz problemler var ise bunlarla uğraşarak enerjinizi tüketebilirsiniz. Üzerinizde fiziksel yorgunluktan çok zihinsel yorgunluğu hissedecek ve kendinizi bir tık daha bitkin göreceksiniz. Daha iyi iletişim kurabilmek ve çevrenizdeki insanlara kendinizi aktarmak için sakin kalarak yeni kararlar almak önceliğiniz olmalı. Enerjinizi tükettiğini düşündüğünüz kişilerle aranıza koyacak olduğunuz mesafe sayesinde de duygusal anlamda kendiniz için en iyi adımı gerçekleştireceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Sosyal hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler gündeminizde yer edebilir. Arkadaş çevrenizi değiştirebilir ve yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Eğlence hayatınızda yapacak olduğunuz yeni programlar, bütçe anlamında sizi zaman zaman zor duruma sokabilir. Bu yüzden planlamalarını en iyi şekilde yapmalı ve aşırıya kaçan alışveriş huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Maddi anlamda beklentilere neden olan bir türlü karar veremediniz konular hakkında kendinize yakın hissettiğiniz bir kişiden destek alabilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

İş hayatınızdaki durumlar bu hafta ön plana çıkacak. İş yoğunluğunuz nedeniyle fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilir, özel hayatınıza da zaman ayırmadığınızı düşünebilirsiniz. İşinizde alacak olduğunuz kararlardan emin olmalı ve elinizden geldiğince bu kararları hayata geçirmeye çalışmalısınız. Çalıştığınız yerde patronlarınız var ise onlarla hiç tahmin etmediğiniz bir sebepten dolayı tartışma yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz projelerin engellendiğini de düşünebilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

balik burcu
balik burcu

Yabancılarla ilişkileriniz ve seyahatleriniz ön plana çıkıyor. Daha öncesinden planladığınız veya haber beklediğiniz şehir dışı, yurtdışı gibi programlarınız var ise buralarda beklenmeyen değişiklikler gündeme gelebilir. Yaşam şeklinizi başkalarına göre şekillendirmek size ağır gelecek, bu hafta daha çok kendi isteklerinize kulak vererek hareket etmeye çalışacaksınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşen duygusal manipülasyonlardan elinizden geldiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Canınızı sıkan birkaç durumu da düzeltmek için farklı bir pencereden bakmaya çalışabilirsiniz.

 

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

Bir önceki yazımız olan Tutankamon'un Laneti başlıklı makalemizde aşk büyüdü, aşk büyüsü ve aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.