Burçlar

7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları

7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları… 8 Şubat 2022 tarihinde Ay ve Uranüs kavuşum içerisinde olacak. İçsel olarak karışık İstediğiniz konular üzerine yeni atılımlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

10 Şubat 2022 tarihinde Ay ve Jüpiter kare açı oluşturacak. Yakın çevrenizle birlikte daha çok konuşacak ve sorunlarınızı paylaşmak isteyeceksiniz. Alie içerisinden bir kişinin maddi problemlerine çözüm bulacaksınız.

13 Şubat 2022 tarihinde Venüs ve Mars Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. İşiniz veya kariyerinizle ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Bu hafta duygusal kararlar vermemeli, mantığınızı devreye sokmaya çalışmışsınız. İleriye yönelik hedeflerinizden şaşmamalı, karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Kendi içinizde halletmeye çalıştığınız problemler yüzünden zaman zaman bunalmış hissedebilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek hareket etmek sizin için en iyisi olacaktır.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Bu hafta içerisinde ani kararlar almaktan uzak durmalı, kendinize zaman tanımaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerde zorlandığınızı hissettiğiniz durumlar var ise bunların üzerinde durarak hareket etmek sizi yorabilir. Ailenizle daha sık zaman geçirecek, onların sorunlarını algılamaya çalışacaksınız. Arkadaş çevrenizle alakalı bazı problemler yüzünden kendinizi onlardan soyutlamak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Maddiyatla ilgili durumlar ön plana çıkmaya başlayabilir. Gelirinizi arttırmak için çaba sarf edecek yeni projelere giriş yapmayı isteyeceksiniz. Duygusal anlamda daha öncesinden vermiş olduğunuz kararlardan pişman olabilir yeni kararlar alma yolunda ilerleyebilirsiniz. Dış görünüşümüzde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde özgüvenin yenilenecek.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Bu hafta içerisinde sezgilerinizin sizi yanıltmadığın görecek ve kararlarınızı bu doğrultuda almaya çalışacaksınız. Aile büyüklerinden bir kişinin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda zorlandığınızı düşündüğünüz her ne varsa bunları yavaş yavaş aşmaya çalışmak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Yakın çevrenizle birlikte kısa süreli de olsa güzel bir seyahat planlaması gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi aktarmakta zorluk yaşadığınız bir konuyu detaylı paylaşacak ve bu konular üzerine çözüm yolları bulmaya odaklanacaksınız. Borçlarla ilgili durumları ön plana çıkaracak olan bir konuyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden önceliklerinizi belirlemeniz gerekebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Eğitim hayatınız devam ediyor ise buralarda gerçekleştirmek istediğiniz yenilikler sayesinde kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Duygusal anlamda zorlandığınız birkaç konuyu detaylı bir şekilde düşünecek ve gerekirse çevrenizdeki insanlara bu konu hakkında konuşacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Kendi içinizde almanız gereken kararlarla ilgili bazı durumlar sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden bu kararları almaktan vaz geçebilirsiniz. Şanslı bir haftaya adım atıyorsunuz. Daha öncesinden gerçekleştirmek istediğiniz bir geziyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle birlikte olmak size bu hafta fazlasıyla iyi gelecektir. Maddi anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları…

akrep burcu
akrep burcu

Geçmiş ilişkilerle ilgili problemler yüzünden kendinizi zaman zaman mutsuz hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla iletişiminizi düzeltmeye çalışacak ve içinizdekileri rahatlıkla aktaracaksınız. Yaşamış olduğunuz problemleri tekrar yaşamamak için almanız gereken önlemler üzerine düşünebilirsiniz.Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Ailenizle ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle zamanlarda sorunların üzerine ilerlemek ve derinlemesine yüzleşmek, farklı çözüm yolları bulmanıza yardımcı olacaktır. Zihninizi meşgul eden olaylardan bunalmış hissedebilirsiniz. Hafta ortasına doğru geleceğinizi yakından ilgilendiren bir konuyla ilgili karar vermek isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu 7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları…

oğlak burcu
oğlak burcu

Geçmişte yaşanan olayları iyisiyle kötüsüyle kabul etmeniz gerektiği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sizi mutsuz eden durumları fark etmeli, bunlarda yenilikler gerçekleştirmeye çalışmalısınız. Yeni planlamalar içerisinde olacak, bu planlamaların peşinden gitmeye gayret edeceksiniz. Sizi kolaylıkla motive edebilen olayların içerisinde bulunmak rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Kova Burcu 7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları…

kova burcu
kova burcu

Her ne kadar bu hafta kendinize zaman ayırmak istesenizde bunun pek de mümkün olmadığının farkına varacaksınız. İşlerinizi elinizden geldiğince çabuk halletmeye çalışacak, pratik çözüm yolları bulmaya odaklanacaksınız. Sorumluluklarınızın farkına varacak ve daha sıkı çalışmamız gerektiğini anlayacaksınız.

Balık Burcu 7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları…

balik burcu
balik burcu

Duygusal bir haftaya adım attığınız için fazlasıyla değişken bir yapıya adımı atabilirsiniz. Bu nedenle gün içerisinde çevrenizdeki insanlarla kurmuş olduğunuz iletişim zarar görebilir. Düşüncelerinizi toparlamanız gerekecek ve hislerinizi kontrol altına almamız öncelik olacak. Ayrıca hafta sonuna doğru eğitiminiz ile alakalı güzel bir başarı elde edebilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.