Burçlar

6 Şubat – 14 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 6 Şubat – 14 Şubat Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.  Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta kafanızda bir sürü plan olabilir ve siz bunları tamamlamak ve yeniden ele almak isteyebilirsiniz.
11 Şubat’ta gerçekleşecek Kova Yeniayı, sizi arkadaşlık kavramı üzerine düşünmeye yöneltiyor. Bugüne kadar kurduğunuz arkadaşlıkları, bunların temellerini ve insanlara olan bakış açınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Merkür’ün Kova burcunda kavuşmasıyla arkadaşlıklar konusundaki bu reformu kesinleştirecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Manipülasyona açık olunan bir dönem geçiriyorsunuz.
Geçmiş konular açığa çıkarken geleceğe dair yeni hedefleriniz gündeme gelecektir. Merkür retrosu eski dostlarınızı karşınıza getirebilir, yarım bıraktığınız konuları tamamlamak adına fırsatlar sunabilir
Satürn ve Uranüs arasındaki kare açının kesinleşmesi, fikirleriniz ve kazanımlarınız konusunda sizi zorlayan gelişmelerden yeni imkanlar ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Madalyonun diğer yüzünü görmeye direnmek yerine değişen kurallara göre madalyonun yönünü de değiştirmelisiniz.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta 11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hikayenize göre, konumunuzun değişmesi ya da görev ve sorumluluklarınızın ileri seviyeye taşınması söz konusu olabilir.
İş değişimleri yapmak isteyebilirsiniz ancak Merkür retrosunda olduğumuzu unutmamak gerekiyor. Planlarınızı yapın ve 21 Şubat itibariyle hedeflerinizi gerçekleştirmek için adımlar atın. Mars’ın etkisiyle 15 gün öfkeli çıkışlardan uzak durun. Ayaklarınızı sağlam basın, mantıklı hareket edin.
Satürn ile burcunuzda ilerleyen Uranüs arasındaki kare açı, artık özgürleşeceğiniz ve sizi mutlu eden her şeye yeni bir boyut kazanacağız günlere işaret ediyor. Harekete geçmeniz ve o hareketi devam ettirmeniz sizin için zorlayıcı olabilir. Yaşamanız gerektiğini düşündüklerinizi, olması gerekenler için çalışarak gerçekleştireceğiniz gerçeğini unutmamalısınız.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta halletmeniz gereken, organize etmeniz gereken banka, ödeme veya para işlerinizle başlayabilirsiniz. Kafanızda önemli planlar var ve bunları yeniden ele almak, önemli konuşma ve görüşmeler yapmak öne çıkıyor.
Yeniay sizin seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda gerçekleşiyor.11 Şubat’ta Kova burcunda yeniayın gerçekleşmesi, fikirlerine inandığınız kişilerle bu dönemde sıkça iletişim halinde olabilirsiniz. Nasıl bir tutum sergileyeceğinize göre değişecek bir süreçtesiniz. Vereceğiniz kararlarda gerekliliklerinizi ve size fayda sağlayacak hususları düşünmeniz gerekmektedir.
Uranüs ve Satürn’ün kare açısı, idealleriniz ve yaşam standartlarınızla ilgili beklenmedik ve zorlu karar aşamalarından geçmenize neden olabilir. Yapmayı düşünmediğiniz ya da yapmak istemediğiniz bazı işler önünüze geldiğinde reddetmek yerine, sizin içine ne kadar olsa da bir kararlılıkla çalışmaya devam etmelisiniz.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ilişkinize dair yapacağınız planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Diğer insanlardan göreceğiniz yardımlar öne çıkarken bu hafta başında parasal işlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz.
11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile, zorlu süreçlerin ardından atacağınız adımlarla yeni sorumluluklar ve yeni alanlar sözkonusu olabilir. Aileden ya da başka bir alandan gelecek maddi olanaklarla ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir.
Yeni finansal kararlar için 21 şubat sonrasını beklemek yerinde olacaktır. Eşinizin maddi durumu, işi ya da ailenizin gelirlerinde yeni gündemler olabilir. Geçmişten gelen borçlar ortaya çıkarken, var olan borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirin.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta gündelik işleriniz ve koşturmalarınızla haftanız başlıyor. Ortaklı işleriniz varsa bu hafta önemli bir konuyu masaya yatırmak ve çözmek isteyebilirsiniz. Ama bunları yaparken sabırsız ve biraz da tahammülsüz olmamaya çalışmalısınız.
11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay, özellikle ikili ilişkiler konusunda sizi yeni adımlara hazırlıyor. Özgür zihinler ve özgür ilişkiler çağını açıyorsunuz. Sevgi ve özgürlük arasında kuracağınız yepyeni bu bağ, tahmin ettiğinizden daha iyi hissettirecek etkiler barındırıyor.
Yaşama dair hedefleriniz önümüzdeki 15 gün önem kazanacak. İşbirliklerinde yeni teklifler alabilirsiniz ancak yeniay yenilikler getirse de Merkür retrosu devam ediyor. Kararlarınızı 21 Şubat sonrasına bırakın. Yine bu dönem iletişim sorunları meydana gelebilir, bununla birlikte kimileri de sorunlu olan ilişkilere çözüm bulabilir. Geçmişteki problemleri çözmek adına fırsatlar elinize geçebilir.

Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta keyfi işlerinizle başlıyorsunuz. İş alanlarınızda önemli bir konuyu veya sorunu ele almak ve çözüm üretmek önem kazanırken, iş konularında bu hafta sabırsız, öfkeli ve sinirli olabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun.
11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile hizmet anlayışınızda ve iş becerilerinizde yeni bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Verimli kullandığınız zamanlar içerisinde kendinizi ihmal ettiğiniz her saat için yeni bir başlangıç yapmayı hak ettiğinizi fark edeceksiniz.
Yeniay meslek hayatınızda yeni projeleri, yeni fikir ve planları gündeme getirecektir. İş birlikleri yapmak isteyebilirsiniz. Hazırlanın ve 21 Şubat sonrasını bekleyin. Teknolojik aletlerde bozulmalara açık bir dönem, önemli bilgilerinizi yedekleyin.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta aileniz veya ev hayatınız için organize etmeniz gereken işlerle başlıyor. Sevdiğiniz insanla önemli bir konuyu konuşabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Özel ilişkinizde veya çocuğunuzla olan iletişiminizde sinirli ve tartışmacı olmamaya çalışın.
11 Şubat’taki Kova yeniayı ile duygusal meselelere ve hobilerinize olan bakış açınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Sevgiyi yaşamak ve sunmak, keyifli vakit geçirmek konularında sadece yeni bir yol değil yeni bir yön de belirleyebilirsiniz. Yetenekleriniz kendinizi ifade etme şeklinize destek sağlayacaktır. Venüs’ün Jüpiter’le buluşması şanslı, özgür ve güzellikle dolu günlerin sinyalini yakıyor.
Yeni girişimler şans vadetse de Merkür retro olduğundan iş ve planlarda yavaşlamalar meydana gelebilir. Sosyal çevrede, eski arkadaşlarla, dostlarla karşılaşabilir, bir araya gelebilirsiniz. Maddi anlamda borçlanmaya dikkat edin.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta çevrenizle yapacağınız işleri ve parasal konuları toparlamanın yollarını bulacaksınız. Aile ortamlarınızda ve özel hayatınızda kızgın konuşmalardan, tartışmalardan kaçının.
11 Şubat’taki Kova yeniayı, temellerini oluşturduğunuz konularda yeni bir düzenleme yapmanız için harika bir zaman dilimi olacaktır. Soğukluk, kırgınlık ve yanlış anlaşılmaları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmalısınız.
Merkür retrosu aileyle bazı iletişim sorunlarını ortaya çıkartsa da bunları çözme konusunda yardımlar da getirecektir. Ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklar bu dönemde artabilir. Evlilik ve duygusal ilişkilerde gerginliklere karşı sakin kalın.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta kariyer, iş alanlarınız ve geleceğinize yönelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Hızlı ve yoğun akan günlerinizde beraber çalıştığınız insanlarla tartışmalara girmemeye çalışın.
11 Şubat’taki Kova yeniayı ile kardeşleriniz, yakın çevrenizde yeni bir uyum süreci başlatabilirsiniz. Venüs ve yönetici gezegeniniz Jüpiter’in de burada yer alması, hem iletişim kabiliyetinizi hem de buna bağlı çalışmalarını destekliyor.
Hedeflerinizi koyun ancak 21 şubattan sonra harekete geçin. Zihinsel faaliyetleriniz artacak. Bu dönem bolca okuyabilir, planlarınız ve işiniz adına araştırmalar yapabilirsiniz. Akraba ve kardeşleriniz varsa onların gündemleri artabilir, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Trafikte bu dönem tedbirli olun.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza yöneleceğiniz, sizin için önemli olacak bir hafta başlıyor. Önemli parasal işlerinizi yeniden ele alabilir, bir para mevzusunu çözebilirsiniz.
11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeniay, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerlerinizden yola çıkarak kendinize yeni alternatifler oluşturabilirsiniz. Bazı kaynaklarınızı bir kenara bırakarak hayatınızı yeniden yapılandırma kararı alabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Geçmişteki iş fırsatları yeniden karşınıza gelebilir. Hesap hatalarına karşı bu dönem temkinli olun. Harcamalarınıza dikkat edin, bütçenizle ilgili düzenlemeler yapın. Aile içinde, aşk hayatında ya da çocuklarınızla ilgili bazı gerginlikler ortaya çıkabilir.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta yapmanız gereken önemli işlerinizle ve biraz isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz. Önemli konuşmalar sizi meşgul edebilir. Aile ve ev hayatınızdaki hareketlilik ve olaylar huzurlu olmanızı engeller gibi, bunu dile getirirken daha makul olmaya özen gösterin.
11 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay, özellikle ilişkiler konusunu gündeminize taşımaya fazlasıyla hazırlanıyor. Ait hissetmeme ve özgürlük hissiniz ağır basabilir. Bu isteğinizi gerçekleştirecek ve yaşamanızın bundan sonraki kısmını etkileyecek kararlar alabilirsiniz.
Merkür retrosu devam ettiğinden plan ve programlarda aksamalar meydana gelse de yeni fırsatlar karşınıza gelecektir. Hayatınızı, hedeflerinizi 15 gün boyunca gözden geçirin ve detaylandırın. 21 Şubat’ dan sonra harekete geçin. Geçmişte yarım bıraktığınız projeler yeniden gündeminize gelebilir, tamamlayın. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.  Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta çevresel ilişkileriniz, arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz. Kendinizle ilgili planlar yapmanız ve kafanızdaki sorunları çözüme ulaştırmanız gereken bir hafta olabilir.
11 Şubat’taki Kova yeniayı ile bir döngüyü tamamlayıp yeni bir başlangıç için kendinizde cesareti bulabileceğiniz bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Venüs ile yönetici gezegeniniz Jüpiter, kapalı kapılar ardındaki güzellikleri ve hayatınıza etki edecek iş imkanlarını, insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Hayalleri gerçek temellere dayandırarak adım atmak için artık daha fazla beklememelisiniz.
Yeni adımlar için 21 Şubat sonrasını bekleyin. Duygularınız, rüyalarınız aktifleşebilir. Bedeninizi, ruhunuzu dinlendirin. Rutin sağlık kontrollerinizi yaptırın. Eski aşklar, eski arkadaşlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Dua Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/eski-sevgiliyi-unutmak-icin-dua/

Bir önceki yazımız olan 1 Şubat - 7 Şubat Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.