Burçlar

6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları 8 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Plüton’la birleşiyor. İleri yönelik planlarda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ve iş hayatınız ile ilgili gelişmeleri öne çıkaran durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Mücadele etmeniz gereken durumlardan uzak durmalı, ayaklarınızın daha sağlam basacağı planlamalar içerisinde bulmaya çalışmalısınız. Duygusallıktan kaçınmalı ve yüksek tempolu olan hayattan da uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu
İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda artışlar söz konusu olabilir. İşe karşı olan yaklaşımınız değişecek ve patronlarınız varsa onlarla ilgili yeni planlamalar içerisinde olmaya çalışacaksınız. İşinizle ilgili mücadele etmeniz gereken kısımlarla da karşılaşabilirsiniz İnatlaşmalardan uzak durmalı, uzlaşımcı bir yapıda görünmelisiniz. İşinizle ilgili gizli kalmış konular veya entrikalar gibi durumlar söz konusuysa bunlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu
Düşünce yapınızı baştan sona değiştirecek olan olaylar ile karşılaşabilirsiniz. İnançlarınızı sorgulanabilir ve kendinizi derin düşünceler içerisine girmiş halde bulabilirsiniz. Size olumsuz davranan kişileri sorgulayacak, onları kendinizden uzaklaştırma çalışacaksınız. Felsefe ve din ile ilgili araştırmalar içerisinde bulunmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu
İlişkilerle alakalı konuları ön plana çıkabilir ve ilişkilerinize karşı olan bakış açınızda bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Tutkulu bir flörtleşme veya uzun süreli aşk gündeminizde yer edecek. Karşınıza çıkan insanlara karşı güvensizlik hissedebilirsiniz. Partnerinizin sizden saklamış olduğu sırlar var ise bunlar yavaş yavaş açığa çıkabilir ve zaman zaman öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Kıskançlıkları ve gergin durumlar ortadan kaldırmaya çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu
Aşk hayatınız yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde ruhsal durumunuzda da olumlu bir gelişmeler sizinle olacak. Eski sevgiliniz veya eşiniz tekrar sizinle bir araya gelmek isteyebilir ve aranızdaki iletişimi güçlendirme yolunda adımlar atabilir. Duygularınızı yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz, bu yüzden yersiz kıskançlıklar da meydana gelebilir. Partnerinizin sizi kısıtladığını düşündüğünüz konuları da açık bir şekilde dile getirmeye çalışacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu
İşinizle alakalı konularda sorunlar ortaya çıkabilir. Sizden gizlenen projeler var ise bunlar açığa çıkacaktır. İşinizle ilgili konulara daha çok mücadele etmeli ve dikkat etmeniz, önemsemeniz gereken konuları ihmal etmemelisiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz işlerde belli başlı gecikmeler gündeme gelebilir. Özellikle beraber çalıştığınız kişilerle yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Çalışma ortamınız üzerinizde baskı hissedebilir ve bundan şikayet edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu
Aşk hayatınızda belirleyecek olduğunuz bazı konularda iletişimiz daha tutkulu olacak ve kuvvetlendirecektir. Eski aşklar tekrar gündeme gelebilir ve belli başlı kafa karışıklığına neden olabilir. Partnerinizle birlikte aranızdaki diyalog fırtınalı bir şekilde ilerleyebilir ve yoğun duygular içerisine girebilirsiniz. İlişkiniz var ise bu ilişkide ortaya çıkan anlaşmazlıkları konuşmak isteyecek ve travmalarının farkına varacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu
Çocuklarınızla ve ailenizle ilgilenmek öncelikleriniz arasında yer alabilir. Özellikle çocuklarınızı geçmişte olumsuz şekilde etkileyen olayları keşfedecek ve bunlar üzerine daha düşünceli bir şekilde yaklaşmaya çalışacaksınız. Anne babanızın arasında oluşabilecek bir sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış olan kırgınlıklar tekrar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Yorumları

akrep burcu
akrep burcu
Sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Size iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarabilir veya yakın arkadaşlar, akrabalar ve kardeşlerle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz. Yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde etrafınızda daha samimi insanlar biriktirmeye çalışacak ve onların sorunlarıyla elinizden geldiğince ilgilenmeye özen göstereceksiniz.Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu
Kendi içinize yöneldiğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Değerlerinizi sorgulayabilir ve güvensiz hissettiğiniz durumlarla ortaya çıkaran olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçaltınızda yatan terk edilme veya bağımlı olma korkularından dolayı problemlerinizi çözemediğinizi fark edebilirsiniz. Maddi durumunuzu etkileyecek olan değişimler de bulunmak isteyebilirsiniz. Değer verdiğiniz kavramlar veya durumlar bambaşka bir şekilde değişime uğrayabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu
Sağlıkla alakalı durumları ön plana çıkaran konularla karşılaşabilirsiniz. Kendinize her zamankinden daha bakmanız gerekebilir, tedbirlerinizi önceden almaya çalışmalısınız. İki ilişkilerde şanslı bir sürece adım atıyor olabilirsiniz. Başkalarının ihtiyaçlarını görmektense kendi ihtiyaçlarınıza yönelmelisiniz. Çevrenizdeki insanları memnun etmeye odaklanmak sizi psikolojik açıdan yorabilir. Partnerinizden uzaklaşmak isteyebilir ve kendi başınıza zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu
Geçmişten gelen konular tekrar sizinle olabilir. Aileyle veya arkadaşlarla yaşamış olduğunuz kırgınlıkları var ise bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Zamanında yaşamış olduğunuz hayal kırıklıkları veya kayıplar üzerine çözüm yolları bulmak isteyebilir, acıyı hafifletmek üzerine çaba sarf edebilirsiniz. Ruhsal olarak yenilenmek için yoga terapi ve danışmanlık gibi çözüm odaklı süreçlere adım atmak isteyebilirsiniz. Partnerinizden de bu süre zarfında destek almaya çalışacaksınız.

Balık Burcu 6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu
Partnerinizle birlikte yapacak olduğunuz planlamalar da daha dikkatli olacaksınız. Geleceğe yönelik hedefleriniz var ise buralarda fikir uyuşmazlıklarından dolayı zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Evli değilseniz, evlenme düşüncesi içerisine girebilir ve partnerinizin bu düşünceden uzak olduğunu tespit edebilirsiniz. İş hayatınız veya eğitim hayatınızdan dolayı farklı bir şehre taşınma planı da gündeminizde yer alabilir.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 29 Kasım - 05 Aralık Haftası Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Zeynel bey Düzenli olarak sizi takip ediyorum derin bilgileriniz ve doğru analizleriniz için sizi tebrik etmek ve takdirlerimi sunmak istedim izin verirseniz haftalık yorumlarınızı sayfamda yayınlamak isterim @Falcılar-

    1. Merhabalar güzel dilekleriniz için Teşekkür ederiz (+90 533 594 25 77) iletişim hattımızdan konu hakkında ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.