Burçlar

5 Nisan – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 5 Nisan – 11 Nisan Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün burcunuza geçişi ile başlıyorsunuz. Kişisel alanlarınızda fiziksel ve zihinsel enerjinizin uyumu ve birlikte hareket etmesi kendinizi daha iyi hissetmenizi ve ifade etmenizi sağlayacaktır. Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Ceres’in kavuşumuyla, bu enerjinizi tamamlanması gereken konulara yönlendiriyorsunuz. Bu etki size ikili ilişkilerinizde ve hayatınıza dair bazı konularda yeni farkındalıklar kazandırmaya geliyor.
Özgüveninizi tazelerken, Haziran ortasında koyduğunuz bazı hedef veya isteklerinizi gerçekleştirmek için önemli bir hamle yapmak isteyebilirsiniz. Fakat üzerinizdeki rehavet veya aşırı iyimserlik yanlış bir seçime götürebilir. Emin değilseniz, süreci ertelemeniz size fayda sağlayabilir.
Bazı konuların sizin bakış açınızdan bağımsız olduğunu fark etmeniz, tavır ve ifadelerinizi sağlayacağı için bu süreci lehinize çevirmenize yardımcı olabilir. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumun sizden bir şeyler eksiltip eksiltmemesi, bildiklerinizi nasıl işleyeceğinize bağlı olacaktır.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Son zamanlarda içinizde yaşayıp değerlendirdiğiniz konuları özgürce dışa vurmak isteyebilirsiniz.Koç burcunda Güneş ve Ceres’in kavuşması, bir şeylerin üstesinden gelmeye çalıştığınız bu dönemi destekliyor.
İkizler burcundaki Mars ile Balıkburcundaki Neptün arasındaki kare açı kesinlik kazanarak sizi finansal konularda bir karar aşamasına getiriyor. Uygulamaya geçtiğiniz süre zarfında bu durumun bulunduğunuz toplumda nasıl yankı uyandıracağını gözlemleyebilirsiniz. Bazı gelişmeler sizde bir uyanış oluşturabilir. Özgüveninizi toplayın ve aldığınız dersler ışığında hareket etmeye devam edin.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Sosyal hayatınızda enerjinizi yükseltiyor ve fikirlerinize cesaret katıyorsunuz. Güneş ve Ceres’in de burada buluşması, başarılarınızı ödüllendirecektir. Ama öncesinde sizin de bu noktada harekete geçmeniz gerekiyor. Başlattığınız projelerde cesaret ve kararlılığı sürdürmeniz ödüllerin de devamlılığını sağlayacaktır.
Acele etmemeye özen gösterin. Hafta sonu uzaklar, yurt dışı bağlantıları, yüksek öğrenim, teknoloji veya sosyal medya üzerinden kurmaya çalıştığınız yeni disiplin ve yapı ile ilgili önemli kararlar, hedefler, planlar yapabilirsiniz. Partneriniz bu konuda size destek olabilir.
Bir konuyu düşünürken, bir planı hayata geçirirken tüm yönleriyle ele alarak hazırlık yapmak ve tavsiyelerden yararlanmak en hasarla atlatıp yol almanızı kolaylaştırabilir.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile kariyer alanınızda oldukça aktif ve hareketli bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Hızlı fikirler ve hızlı sonuç almak, vermek istediğinizi mesajınızı sunarken sizi olumlu yönde etkileyecektir. Çevrenizin de motive olacağı ve enerjinize uyum sağlayacağı bugünlerde, Güneş ve Ceres’in de Koç burcunda kavuşuyor olmasıyla gelecek hedeflerinizde ilk dönem hasadını alırken bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.
Kariyer hayatınız, pozisyonunuz ve toplum önündeki statünüz her zamankinden daha fazla dikkat çekiyor. Elde ettiğiniz başarılar, özellikle pasif gelirler ve kazançlar alanında yapmaya çalıştığınız disipline fayda sağlayacak. Üst düzey yöneticiler ile konuşarak taleplerinizi dile getirebilir ve geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Yabancı kişilerle olan diyaloglarınız ya da uluslararası çalışmalarınız hız kazanabilir, burada kendinizi daha etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Güneş, Ceres ile kavuşuyor. Eğitim hayatınızla ilgili kararlarınızda son aşamaya gelerek süreci olumlu bir neticelendiriyorsunuz. Bu süreç size bir alan değişikliği de getirebilir.
Yurt dışı, uzaklar, seyahatler, ithalat- ihracat, yüksek öğrenim, inançlar ve beraberinde sosyal medya gibi konularla ilgili yapmak istediğiniz atılımlar, bu hafta ön plana çıkıyor. Partneriniz, ortağınız ile olan ilişkinizde veya evliliğinizde temeli sağlamlaştırmak isteğiniz uzaklarla olan girişimlerinizde elde ettiğiniz başarılar sayesinde kolaylaşabilir.

burç-burçlar

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Hayat mücadelenizde düşüncelerinizin hassaslığı ile yol almakta zorlandığınız günlerin sonuna geldiniz. Hassasiyet yerini hakkınız olan bir mücadeleye bırakıyor ve hız kesmeden tüm tıkanıklıkları açıyorsunuz.
Ceres’in Güneş ile kavuşumu, çektiğiniz zorlukların meyvesini almanız için destek olmaya geliyor. Hizmetleriniz ve paylaşımlarınızın olumlu karşılıklarını alabilirsiniz. Süreci iyi değerlendirmeniz bu karşılıkları devamlı ve düzenli hale getirecektir.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün karşıt burcunuz Koç’a geçişi ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde kendinizi cesurca ifade edebileceğiniz, düşüncelerinizi eyleme dönüştürebileceğiniz bir dönem başlıyor.
Olaylara anında müdahale etme kabiliyeti kazanacaksınız. Bu karşıtlığa Güneş ve Ceres’in kavuşumunun da eklenmesi, size düşündüğünüzden daha iyi gelecektir. Özellikle birebir temaslarınız ve ilişkilerinizden doğan kaynaklarla ilgili size olumlu bir zemin hazırlıyor. Beklediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız.
Uzaklarla ilgili eğitim öğretim konuları veya farklı felsefeler, din, inanç veya yabancı kültürler ile olan ticaretiniz konusunda, müşteri veya ortak belirlerken daha seçici olmak isteyebilirsiniz. Burada önemli kişilerden destek almanız mümkün.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Çalışma temponuza ayak uyduramamak sizi yordu ancak artık hem ruhsal hem zihinsel hem de fiziksel olarak eşzamanlı bir hız kazanacaksınız.
Sürece rahatça adapte olabilir, Koç burcunda gerçekleşecek Güneş Ceres kavuşumunun verdiği etkiyle de verimliliğini planladığınız her konunun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ortak sermayeler, pasif kazançlar, komisyon, prim, sigorta, vergi veya miras gibi konulardaki hedefleriniz için gerekli desteği çalışma arkadaşlarınızdan bulabilirsiniz. Eviniz, aileniz, yuvanız konusunda yaratmaya çalıştığınız disiplin özellikle çalışma koşullarının üzerinde yoğunlaşmanıza neden olabilir. Önemli planlar yapabilirsiniz.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Aile yakınlığı hissettiğiniz kişilerle iletişiminiz hız kazanıyor. Yapacağınız konuşmalarda sınırı koruduğunuz müddetçe kazanan her zaman siz olursunuz.
Ceres ve Güneş’in kavuşumunu da iyi değerlendirerek bu birliktelik ve iletişimin sizi besleyeceği, herkese katkı sağlayacağı çalışmalar yapabilirsiniz.
Eğitim öğretim ve yakın çevreniz ile olan ilişkinizde kurmaya çalıştığınız ve yakalamak istediğiniz istikrar, uzaklarla bağlantılı işlerinizdeki başarılarınız ile desteklenebilir. Lider vasıflarınızı da ön plana çıkarabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Terazi burcundaki güçlü dolunay etkileri ile başlıyorsunuz. Mesleki konularda önemli bir gelişme içerisine girebilirsiniz. Hayatınızda çok önemli bir başlangıç söz konusu olabilir. Bedensel sağlığınız ve dış görüntünüzle bu hafta her zamankinden daha fazla ilgileniyorsunuz.
Hedeflerinize ilerlerken bazı kaygıların içerisinde olabilirsiniz. İş ya da projeleriniz gibi konularda çalışma arkadaşlarınız ya da iş birliği içinde olduğunuz insanlarla diyaloglarınızda çok nazik davranmalısınız. Bu hafta sorumluluklarınızı belli bir noktada dengelemeye ve üzerinde bilgisi olmayan işler içerisinde kesinlikle bulunmamalısınız. İşbirliklerinizde engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Bu durumlarda ego savaşına girmeyin.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyor ve zihninizdeki ataleti atarak hareketli bir dönemin içerisine giriyorsunuz. İfadeleriniz ve girişimleriniz cesaretinizi yansıtacağı için iyi sonuç ve destek almak konusunda sorun yaşamayacaksınız.
Koç burcunda Güneş ve Ceres’in kavuşmasının da etkisiyle yalnız olmadığınızı bilmek sizi kendinizi daha iyi hissettireceksiniz. Hem çevrenizde hem de çalışmalarınızda yeni ve hızlı bir soluk almak bu haftanın en pozitif hadisesi olabilir.
Özel hayatınız ile ilgili yaratmaya çalıştığınız yeni disiplin, istikrar yakın çevreniz tarafından desteklenecek. Maddi beklentileriniz ise eğitim ve öğretim alanında yanlış bir hamle yapmanıza neden olabilir ve bu üst düzey kişilerin yanlış motivasyonundan kaynaklanabilir.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta bir süredir burcunuzda ilerleyen Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz ve cesaretinizi tazeliyorsunuz. Güneş ve Ceres’in de aynı konumda kavuşması çalışmalarınızın finansal olarak size dönmesini sağlayacaktır. Yatırımlarınızdan beklediğiniz getiriyi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
Mars ile burcunuzda hareket eden yönetici gezegeniniz Neptün arasındaki zorlu açı kesinlik kazanıyor. Kişisel alanınıza ve hedeflerinize müdahale edildiğini ve kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz.
Hafta ortasında gerçekleşecek olan Mars Neptün arasındaki olumsuz açı aşırı duygusal ve merhametli oluşunuzun, aile ve gayrimenkul gibi konularda sizi yanlış bir hamle yapmaya itebileceğini gösteriyor. Yatırım yapmadan önce mutlaka bilir kişilere danışmalısınız.

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Aktif Büyüler Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Aktif Büyüler

Bir önceki yazımız olan 15 Mart - 22 Mart Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve başak burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler