Burçlar

31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları

31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları 1 Şubat 2022 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hedeflerinizi baştan belirlemek isteyeceğiniz bir döneme adım atacaksınız.

4 Şubat 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcunda düzelecek. Sizin için önemli olan kişilerle iletişim şeklinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda tamamlamalar yaşamanız mümkün.

5 Şubat 2022 tarihinde Plüton, Ay Düğümleri ile Üçgen açı oluşturacak. Hayatınızda ters giden durumları tespit edeceksiniz. Yeni tedbirler ve önlemler almak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Arkadaşlarınızla aranızda sorun oluşturan konular varsa bunlara odaklanacaksınız. Gereksiz yere çıkan tartışmalardan rahatsız olabilirsiniz. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz aksaklıkları geride bırakacak üzerinize ekstra sorumluluk almaya çalışacaksınız. Yeni karar almadan önce aceleci olmamaya çalışmalısınız. Hızlı sonuç beklediğiniz işlerde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çalışmalarınız başkaları tarafından dikkat çekmeye başlayabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Özel hayatınız veya iş hayatınızla ilgili almanız gereken sorumluluklar karşınıza çıkabilir. Çalıştığınız yerdeki insanlarla aranızda problem olabilecek konularla yüzleşebilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirmeli, kendiniz için en doğrusunu bulmaya çalışmalısınız. Yabancılarla iletişimini dikkat edecek, yeni eğitimler almaya çalışacaksınız. Fikirleriniz sabit olmayacak bu sayede kendinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Eğitim hayatınızla ilgili veya yapmış olduğunuz meslekle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek olaylardan uzak durmaya çalışacaksınız. Geleceğe yönelik almak istediğiniz kararın sağlam temellere dayanması sizin için oldukça önemli olacak. İnançlarınızla ilgi alacak olduğunuz bazı yeni kararlar gündeminizde yer almaya başlayabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Ortak finansal konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışsanızda elinizde olmayan nedenler dolayı kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Ödenmesi gereken kredi, borç veya uzun vadeli durumlar söz konusuysa bunları halletmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilere önem vermeniz gereken bir döneme adım atmaya başlayacaksınız. Yakın dostlarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

İkili ilişkiler ile ilgili konular gündeminizde yer almaya başlayabilir. İş hayatınızda yaşadığınız zorlayıcı süreçler varsa bunları çözmek için çaba sarf etmek isteyeceksiniz. Sürpriz bir ortaklık gündeme gelebilir. İş ortamınızda düzeltmeniz gereken durumlara odaklanmak sizi bu hafta rahatlatacaktır. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlara çok fazla odaklanmamalısınız. Hızlanan projeleri yetiştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Daha fazla çalışacak, iş ortamındaki verimi artırmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Uzun vadeli olan projeler gündeme gelmeye başlayabilir. Çalıştığınız yerde sorunlar varsa bunları düzen değişikliği yaparak değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara daha fazla önem vermeye çalışacaksınız. Çocuklarınız varsa onların sorunlarıyla detaylı bir şekilde ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sorunlarınız varsa bunları çözmek öncelikleriniz arasında yer alabilir. Kendinizi geliştirmek size her anlamda iyi gelmeye başlayacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Çocuklarınızla ilgili sorunlar gündeme gelmeye başlayabilir. Maddi sorunlarınızı ve yatırımlarınızı baştan değerlendirmek isteyeceksiniz. İlişkinizde yer alan sorunlar varsa bunları çözmek sizin için oldukça önemli olacak. Evinizin içerisinde ilgilenmeniz gereken bazı durumlar artabilir, bu yüzden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yeni plan yapmalı bunları hayata geçirmeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu 31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları

akrep burcu
akrep burcu

Ev veya aile ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Ani kararlar alarak ikili ilişkilerini yürütmek istemeyeceksiniz. Duygusal anlamda yaşamış olduğunuz travmalar yüzünden kendinizi zaman zaman baskılanmış hissedebilirsiniz. İletişiminizde yaşamış olduğunuz aksaklıklar varsa bunları elinizden geldiğince toparlamaya çalışacaksınız Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Uzun vadeli oluşan süreçleri değerlendirmek bu hafta size zor gelebilir. Kurumsal bir işte çalışıyorsanız hakkınızın yendiği konuların üzerine gitmeyi tercih edeceksiniz. Sorumluluklarınızı görmezden gelmek yerine bunların üstüne gitmek sizin için en iyisi olacaktır. Parayla ilgili almanız gereken tedbirler sizi zaman zaman sıksa da ileri de bunların olumlu sonuçlarıyla karşılaşabileceksiniz.

Oğlak Burcu 31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları

oğlak burcu
oğlak burcu

Maddi konular sizi bu hafta panikletebilir, bu yüzden gelir gider dengesine daha fazla önem vermeye çalışmalısınız. Hesaplarınızı gözden geçirmeli, gerekli olmadıkça gereksiz harcamalar yapmamalısınız. Uzun vadeli yapmış olduğunuz yatımlarınız varsa bunları baştan değerlendirmek isteyeceksiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya mevcut olan işinizde ilerlemeye yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu 31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu

Sizin için önemli ve zor kararlar alacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Sorumluluklarınızın artmasından dolayı kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Sağlık problemleriniz yüzünden oluşan sorunlar sizi yorabilir, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandan beri kafanızı karıştıran konular varsa bunlara odaklanmak sizin için en iyisi olacaktır. Özgürlüğünüzü kısıtlayan durumları tespit edeceksiniz.

Balık Burcu 31 Ocak – 6 Şubat Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Kontrolünüz dışında ortaya çıkan olaylar sizi yorsa da bunları aşmaya çalışmak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak. Dinlenmeye vakit ayıracak elinizden geldiğince mantıksal kararlar almaya özen göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni kararlar alabilir ve bunları hayata geçirmek için heyecanlanabilirisniz. Hızlı bir şekilde öğrenecek kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.