Burçlar

29 Kasım – 05 Aralık Haftası Burç Yorumları

29 Kasım – 05 Aralık Haftası Burç Yorumları 1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzeliyor ve 4 Aralık 2021 tarihinde Yay Burcunda Yeni Ay (Güneş Tutulması) gerçekleşecek. Programınızın dışında gerçekleşen işlere hızlı bir şekilde adapte olabileceksiniz. Kariyerinizle ilgili hedeflediğiniz konulara daha gerçekçi yaklaşabilecek ve hayal dünyanızdan uzaklaşacaksınız. Kendi içinizde çözmeye çalıştığınız durumlar üzerinden yola çıkarak destek almak isteyebilirsiniz. Sosyalleşecek ve arkadaş çevrenizle daha sık iletişim içerisinde olacaksınız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

İç dünyanızda karışıklık yaşadığınız konular var ise bunları düzene sokacak ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Belirsizliklerin size göre olmadığını anlayabilirsiniz. Yurtdışına çıkabilir, seyahat edebilir ve yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Farklı kültürlere olan ilginiz artacak, bakış açınızı genişletmeye çalışacaksınız. Öğrenmeye açık olacak ve öğretmeye de hevesli bir ruh halinde olacaksınız. Fikirlerinizi çevrenize yaymak öncelikleriniz arasında yer alabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Sosyal hayatınız giderek daha da aktifleşecek ve size ilham veren olaylarla karşılaşabileceksiniz. Yeni insanlar tanımak isteyebilir, bu insanlarla farklı etkinlikler içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Hayatınızda sorunlu olan dönemin bittiğini anlayacak ve yeni bir dönemin başladığını kabul edeceksiniz. Psikolojik olarak size ağırlık yapan konulardan uzaklaşabilir, kendinizi daha rahat ortamlarda bulabilirsiniz, maddi açıdan olumlu bir ortaklık sizinle olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Alacak olduğunuz kararlarda idealist yaklaşımlar da bulunabilirsiniz. Ayaklarınız yere daha sağlam basacak ve gerçekleşmesi mümkün olan hedefler peşinde ilerlemeye çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. İlişkinizdeki olumsuz giden süreçleri değerlendireceksiniz. Yoğun duygular içerisine girebilir, evli değilseniz, evlilik düşüncesine daha sıcak bakabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Yeni projelere adım atabilir ve girişkenliğinizi ortaya çıkarabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Belirsizlikler son bulacak ve daha emin adımlarla ilerlemeye çalışacaksınız. Hafta ortasına doğru iş hayatınız hareketlenebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeli, rahatsız olduğunuz konularda kendinize dikkat etmeye çalışmalısınız. İşinize yeni çalışanlar alabilir veya mevcut olan çalışanlarınıza aranızı iyi tutmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Yatırımlarla ilgilenmek isteyebilir ve maddi durumunuzu düzene sokmayı ön plana taşıyabilirsiniz. Finansal işleriniz üzerine durmak size her zamankinden daha iyi gelecektir. Hafta sonuna doğru aşk hayatınız hareketlenecek. Partnerinizle birlikte yeni bir döneme adım attığınızın farkına varacaksınız. Çocuklarınız varsa onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Çalışmalarınıza yoğunlaşacak ve buralarda yenilikler gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

İlişkileriyle alakalı konular ön plana çıkıyor. Yolunda gitmeyen durumları üzerine düşünecek ve yeni oluşumlar içerisinde bulunmak isteyeceksiniz. Partnerinizle birlikte ilişkinizi hareketlendirecek bir karar alabilirsiniz. Eşinizle veya sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için detaylı bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğumuz düzenlemeler var ise bunlara belli bir miktar para harcamak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Günlük hayatınızda ki işleri düzene sokmanın tam zamanı. Fikir alışverişlerinde bulunacak ve zihinsel çalışmaları olabildiğince katılmak isteyeceksiniz. Farkındalığınızı açığa çıkaracak olan projelerle yer alabilirsiniz. Sosyalleşmenizi engelleyen durumları ortadan kaldırmak isteyeceksiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınızda sorun olan kısımları tespit edebilir, bunlara yeni düzen getirebilirsiniz. Sistemli çalışmak, kendinizi işinize vermenize fayda sağlayacak.

Akrep Burcu 29 Kasım – 05 Aralık Haftası Burç Yorumları

akrep burcu
akrep burcu

Aşk hayatınızla alakalı konular ön plana çıkabilir. Kafanızı karıştıran durumlar var ise bunları sonlandırmak isteyecek ve hayatınızda netlik olmasını arzulayacaksınız. Hafta sonuna doğru iş hayatınızla alakalı konular giderek hareketlenmeye başlayabilir. Yeni iş teklifleri alabilir ve maddi anlamda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Yetenekleriniz başkaları tarafından takdir edilecek ve kendinizi anlatmanın yollarını bulabileceksiniz.Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Bu hafta sezgileriniz giderek güçlenmeye başlayacak. Kendinizi güvende hissetmek için ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeye çalışacak ve öfkeli olduğunuz kişilere karşı daha ılımlı olmaya karar vereceksiniz. Seyahatleriniz artabilir ve kendinizi geliştirmek için farklı eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını arayacaksınız. Yeteneklerinizin farkına varacak, iş hayatınıza katkı sağlayacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Kendi içinizde yaşadığınız kararsızlıklar varsa bunlara netleştirmek isteyebilirsiniz. Aklınızda yer alan karmaşıklıkları belirleyerek, düzene sokmak isteyeceksiniz. Geçmişte duygusal anlamda yara aldığınız bir konu üzerinde olumlu bir ilerleme kat edebilirsiniz. Bilinçaltınızda yer alan korkulardan ve endişelerden kurtulmak için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Manevi anlamda rahatlamanıza yardımcı olan terapi, meditasyon veya yoga gibi çalışmalara katılmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

İşiniz ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Müşterilerle aranızda oluşan sorunları sonlandırmak isteyeceksiniz. Daha öncesinden ertelemiş olduğunuz bir proje var ise bunun başına geçebilir ve tamamlamanın yollarını arayabilirsiniz. Finansal anlamda kendinizi daha iyi hissedeceğiniz olumlu koşullarla karşılaşmanız mümkün olacak. Hafta sonuna doğru yeni insanlarla tanışacak ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. Grup çalışmaları içerisinde yer alabilir, ilgi alanınızın içerisine giren derneklere üye olmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu 29 Kasım – 05 Aralık Haftası Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Hayatınızda ki belirsizlikler yavaş yavaş çözülmeye başlayacak. Vizyonunuzu geliştirecek ve fikirlerinizi daha net bir şekilde ifade etmeye çalışacaksınız. İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler ve yeni başlangıçlar sizinle olabilir. Yeni bir iş arıyorsanız, istediğiniz bir pozisyona geçebilirsiniz. Maddi durumunuzu dengelemek için farklı yatırımlar üzerinde düşünecek, gelirinizi arttırmaya çalışacaksınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Burcunuzun Yönetici Gezegeni Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.