Medyum

27 Eylül 3 Kasım Haftası Burç Yorumları

27 Eylül 3 Kasım Haftası Burç Yorumları

İşte Burç Yorumları 27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna retro hareketine başlayacak. Merkür’ün geriye doğru gitmesi iletişim anlamında sıkıntılara neden olabilir. Aynı zamanda teknolojik aletlere daha dikkat etmeli ve bu süre zarfında alım yapmamaya özen göstermelisiniz.

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ve Jü​​iter üçgen açı oluşturacak. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olan bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda beklenmedik harcamalar da ortaya çıkabilir.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

İkili ilişkilerde iletişiminize dikkat etmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanlara kendinizi aktarmak da zorluk yaşayabilir, bu yüzden yanlış anlaşılmalardan dolayı kırgınlıklarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ertelemiş olduğunuz projeler gündeminizde olabilir. iş hayatınız ile ilgili olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda sizi zorlayan süreçleri gözden geçirebilir ve bunlar ile ilgili yeni çözüm yolları bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

İşyerinizde aksaklıklar gecikmeler ve ertelemeler ile karşılaşabilirsiniz. Evinizin içerisinde yetiştirmeniz gereken günlük işlerde de küçük tersliklerle meydana gelebilir. Detayları kontrol etmeli, önemli olan kısımları atlamamalısınız. Daha öncesinden çalışmış olduğunuz kişilerle iletişim içerisinde bulunabilir ve yeni iş projesi hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz işlerde kendinize güvenecek ve buna göre adımlar atmaya özen göstereceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Aşk hayatınızda anlaşmazlıklardan dolayı problemler ortaya çıkabilir. Eski sevgilinizin bu süre zarfında sizinle iletişim kurmak istemesi sizi rahatsız edebilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili de yaşayacak olduğunuz sorunlar da ortaya çıkabilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde yaşayacak olduğunuz sorunlara çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. Partnerinizle birlikte alacak olduğunuz kararları bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Bu hafta kendi içinize dönecek ve sizi rahatsız eden konularla yüzleşme kararı alacaksınız. Ailenizle ilgili derin düşünceler içerisine girebilir, geçmişte yaşamış olduğunuz olayları irdeleyebilirsiniz. Evinizin içerisinde de tamir gibi yapılması gereken durumlar varsa bunlarada zaman ayırabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanacak olan geçmişten gelen konuları, konuşarak çözmek mümkün olacak. Yeni bir hayat için enerjiniz yerine gelecek, geçmişte yaşadığınız konuları aşabileceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle ilgili konulara hakim olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla bir araya gelip geçmişte yaşamış olduğunuz anıları tazeleyeceksiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınızda anlaşmazlıklar yüzünden yanlışlıklar yapabilirsiniz. İletişim açısından yaşanan kazalar yüzünden de işinizde gecikmeler söz konusu olabilir. Evraklarınızı ve dosyalarınızı kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Merkür retrosu, maddi anlamda konulara dikkat çekebilir. Para ile ilgili yaşayacak olduğunuz gecikmeler zaman zaman gündeme gelebilir. Harcamalarınızı iki kez kontrol etmeli ve hesap işlemlerinde karışıklıklara neden olabilecek durumları önceden belirlemelisiniz. Hafta sonuna doğru almayı beklediğiniz bir parayı tahsil edebilirsiniz. Daha öncesinden iş yaptığınız insanlarla da toplantı ayarlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Bu hafta alacak olduğunuz kararlar pek de sağlıklı olmayabilir. Daha öncesinden almış olduğunuz kararları da irdeleyip bazı konular hakkında yeni fikirler beyan edebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olayları düşünecek ve olan biteni aklınızda oturtmaya çalışacaksınız. Gözden geçirmeniz gereken durumlar var ise kendinizi iyi bir konuma taşıyabilmek için bu konulara objektif bir şekilde yaklaşmaya çalışacaksınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Bu hafta içerisinde görecek olduğunuz rüyalara bir tık dikkat etmeye çalışmanız, sizin için iyi olacaktır. Sezgilerinize güvenmeli ve yaşayacak olduğunuz olaylar doğrultusunda iç sesinizi takip etmelisiniz. Hafta sonuna doğru kendinize zaman ayırmak ve yoğun geçen iş temposundan sonra dinlenmek isteyebilirsiniz. Ara vermeden çalışmak, hem çalışma temposuna hem de fiziksel sağlığınıza zarar verebilir. Bu yüzden sağlığınıza dikkat edecek buna göre program yapmaya çalışacaksınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

yay burcu
yay burcu

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu hafta daha çok arkadaşlarınıza zaman ayıracak ve gezip görmek istediğiniz yerler hakkında birlikte planlamalar gerçekleştireceksiniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda problem var ise bu problemi konuşarak rahatlıkla çözüme kavuşturabileceksiniz. İkili ilişkilerde hafta sonuna doğru şansınız artabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde de kafanıza takılan kısımlar varsa bunları çözmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

oğlak burcu
oğlak burcu

İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili konularda aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Patronlarınızla yaşadığınız yanlış anlaşılmalar yüzünden araya soğukluk girebilir. Hafta sonuna doğru ise ertelenen işleri ve projeleri tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yarım bırakmış olduğunuz işleri de bir an önce tamamlamak isteyebilirsiniz. Sorunlu giden i̇ş görüşmelerini bu hafta içerisinde düzeltmeye çalışacaksınız. Kariyeriniz için yeni hedefler belirleyebilirsiniz

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu

Eğitim, seyahat, ve hukukla alakalı durumlarda beklenmedik aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Ticaret ve yurtdışı ile ilgili durumlar söz konusuysa buralarda atacak olduğunuz adımlara iki kat dikkat etmeye çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru ertelemiş olduğunuz bir eğitime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İş hayatınız ile ilgili sorguladığınız kısımları gözden geçirecek ve kafanızdaki soru işaretlerini netleştireceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Ödemelerde gecikmeler gündeminizde olabilir. Özellikle sigorta, kredi, ve vergi gibi yapılandırılması gereken borçlar var ise bunlarla alakalı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Başkasına vermiş olduğunuz bir borcu hafta sonuna doğru temin edebilirsiniz. Gecikmiş olan borçlarınızı da yapılandırarak, rahatlama fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizden alacağınız maddi destek sayesinde de kendinizi güvende hissedeceksiniz.

 

Büyüler konusunda detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için Medyumzeyneleroglu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yıldızname baktırmak ve detaylı bilgi almak için yıldıznamebaktir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mistik Şehirler başlıklı makalemizde atlantis, avalon ve mistik şehirler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.