Medyum

27 Aralık – 2 Ocak Haftalık Burç Yorumları

27 Aralık – 2 Ocak Haftalık Burç Yorumları Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Kendi içinize yöneleceksiniz. Size zor gelen durumları kolaylaştırmanın bir yolunu bulmak isteyebilirsiniz.2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda veya evinizin içerisinde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek, çevrenizden olumlu destekler alacaksınız.2 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İletişim açısından köklü bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle aranızı iyi tutacak yeni etkinlikler düzenleyeceksiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu
Bir haftaya adım atıyorsunuz. Kendi içinizde biraz daha yavaşlamak isteyebilirsiniz. Hayatınızın hızlı giden temposuna adapte olmakta zaman zaman zorluk yaşayacaksınız. Sizin için verimli olmayan işleri sonlandırmak isteyebilirsiniz. İyi gitmeyen alışkanlıklarınızı geride bırakmak için yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Yeni projelere adım atabilir, daha öncesinden çalışmış olduğunuz işinizden yeni iş teklifler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu
Sosyal çevreniz hareketlenecek ve yeni şeyler öğrenmeye çalışacaksınız. Bu dönem içerisinde önemli kararlar almamaya çalışmalısınız. İşiniz ile bağlantılı olan çevrenizde yenilikler yapmayı planlayabilirsiniz. Ekip çalışmalarında yer alabilir, yeni i̇nsanlarla tanışabilirsiniz. Daha önce olmadığınız kadar sosyal olacak ve ikili ilişkilere önem vereceksiniz. Derneklere katılabilir, grup çalışmaları içerisinde de yer almaya öncelik verebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu
Yarım bırakmış olduğunuz eğitimlere tekrar başlama kararı alabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular ön plana çıkabilir, buralarda yenilikler yapabilirsiniz. Çalıştığınız sektörde tahmin etmediğiniz bir rekabet gündemde yer alabilir. İş hayatınızın veya günlük hayatınızın yoğunluğu nedeniyle değiştirmeniz gereken durumlar ön planda olacak. Ülke değişikliği veya şehir değişikliği gibi konulara da adım atmak isteyeceksiniz. Eski sevgilinizden bir haber alabilir, tekrar bir araya gelme düşüncesi içerisine girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu
Terapi veya danışmanlık almak için uygun bir haftaya adım atıyorsunuz. İkili ilişkiler gündeminizde yer almaya başlayacak. Bitmiş olan bir aşk hayatı kafanızı karıştırabilir. İlişkinizde problemleriniz varsa bunları konuşarak halletmeye daha yakın olacaksınız. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar içerisinde bulunabilirsiniz. Ortak hesaplara düzen getirmeniz gereken durumlar karşınıza çıkabilir. Merkür’ün etkisi ile yeni kararlar almamaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu
Eşinizle veya sevgilinizle aranızdaki olan bağ giderek kuvvetlenmeye başlayacak. Evli değilsiniz evlilik düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Anlayışınız yüksek olacak, bu yüzden partnerinizin sorunlarını detaylı bir şekilde ele alabileceksiniz. Ortaklaşa kullanılan finansal hesaplarla beklenmedik problemler karşınıza çıkabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu
Ortaklıklı olan işleriniz ve ikili ilişkileriniz size bu hafta şans getirecek. Ufkunuzu genişletebilecek ve fazlasıyla katkı sağlayan insanlarla tanışacaksınız. İlişkiler anlamında kendinizi geliştirmeniz önceliğiniz olabilir. Size destek olan ve gerçekten anlayan kişilerle bir arada olmaya dikkat edeceksiniz. İlişkiniz yok ise arkadaş olarak gördüğünüz bir kişiden bu hafta içerisinde hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu
Bu hafta geliriniz de güzel bir artış söz konusu olabilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Kariyerinizde kendinizi geliştirmek için işinizle ilgili eğitimler almak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkına varacak ve bu alanda yeni projeler ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Katılacak olduğunuz çeşitli kurslar sayesinde güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edecek ve dış görünüşünüz de değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Zararlı olan alışkanlıklarınız var ise bunları düzenlemek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumları

akrep burcu
akrep burcu
Bu hafta kendinizi göstermek ve ön plana çıkmak için oldukça güzel bir zamana adım atıyorsunuz. Sosyal hayatınız giderek canlanacak ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Enerjinizin yüksek olması sayesinde çevrenizdeki insanları da olumlu şekilde etkileyeceksiniz. Hafta sonuna doğru aşk hayatınız gündeminize gelebilir ve ikili ilişkilerde şansınız artabilir. Yapmış olduğunuz imaj değişikliği sayesinde çevrenizdeki insanların dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu
Maddi durumunuz da yaşamış olduğunuz belirsizlik son bulmaya başlıyor. Elinize geçecek olan para sayesinde ev ya da yazık alabilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilir ve evinizi kendi isteğinize göre dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda alım – satım işlerinde ki şansınız oldukça yaver gidecek. Elde edecek olduğunuz kazançlar sayesinde olumlu yatırımlara adım atacaksınız. İş hayatınızda yaşadığınız gerginlik yüzünden evinizin içerisinde çalışmak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu
Kardeşler, yakın akrabalar ve arkadaşlarla alakalı konularda şanslı olacaksınız. Yakın çevrenizde yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar var ise bu olaylara iyimser bir şekilde yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Sosyal hayatınızda kurmuş olduğunuz iyi ilişkiler sayesinde desteklediğinizi hissedeceksiniz. Yeni etkinliklere katılabilir, buralarda kendinizi ön plana çıkaracak olan projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yabancı dil gibi daha öncesinden ilgilenmediğiniz alanları merak edebilirsiniz.

Kova Burcu 27 Aralık – 2 Ocak Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu
Para ile ilgili durumlarınız ön plana çıkıyor. Prim, tazminat gibi almayı beklediğiniz bir para var ise bunu kısa süre içerisinde temin edebileceksiniz. Ev araba gibi alış – satış işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarınızı geride bırakacak, borçlarınızı rahatlıkla ödemenin yolunu bulabileceksiniz. Bütçe kontrolü yapmanız sayesinde yeni para akışı sağlayacak olan kaynakları ortaya çıkabilir.

Balık Burcu 27 Aralık – 2 Ocak Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu
Konfor alanından çıkmak zorunda kaldığınız durumlar karşılaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için hayat tarafından destekleneceksiniz. İyimser insanlarla tanışacak ve kendinizi geliştirme yolunda ilerleyeceksiniz. Yeni deneyimlere açık olabilir, farklı keşifler peşinde koşabilirsiniz. Geçmişe takılıp kaldığınız konuları geride bırakma kararı alacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak ve hayata daha pozitif bakmaya başlayacaksınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Erkeklerden Daha Fazla Uykuya İhtiyacı Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.