Burçlar

25 Ocak – 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 25 Ocak – 31 Ocak Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta iletişimi yüksek konularla başlıyorsunuz. Akın çevre bağlantılarınız ve onlarla yapılacak önemli işler önem kazanıyor. Ticari faaliyetle uğraşıyorsanız, girişimciliğe yönelik işleriniz varsa bu hafta bu konuları toparlama sürecinde olacaksınız.
Bu hafta ikili ilişkilerinizde yıkıcı tutumlar ve can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değerli bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Size karşı haksızlık yaparak başarı elde etmek isteyen insanlarla iç içe olmanız sizi çok fazla yorabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı gerekli cesareti ve gücünüzü göstermenizde yarar var.

Sosyal ortamlarda öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilir, değerlerinizi yargılamak isteyenlere, eleştirilere oldukça sert cevaplar verebilirsiniz. Güneş ve Uranüs arasında bir kare açı meydana gelerek hiç beklemediğiniz anda yeni başlangıçlara gidebilirsiniz. Bakış açınızı geniş tutarak yürüdüğünüz yollarda emin adımlar atmalısınız. Sevgi anlayışınızda geleneklerinize bağlı kalmak ile duygusal özgürleşme arzunuz sizi zorlayabilir. Özgür düşünün.
Cumartesi günü itibarıyla Merkür arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 22 Şubat’a kadar arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda yanlış anlaşılmalara açık bir zaman diliminde olacaksınız.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta hızlı olaylarla hayatınızın yönü değişebilir. Haftanın ilk günü bilinçaltınızı ifade etmek için ilk adımı siz atarsanız toplum önündeki duruşunuz iyileşerek, karşınızdaki kişilerin sizleri daha iyi anladıklarını fark edeceksiniz. Değerlerinizi sahip olduklarınızla sınarken, korkularınızla da başa çıkmaya çalışıyorsunuz.

Perşembe günü gerçekleşen dolunay sizin ev, aile, yuva, alanlarınızda oluşuyor. Bu dönem ailevi konulara kendinizi daha çok vereceksiniz. Bu alanlarda oluşacak konu ve olaylarla hayatınızın şekillendiğini göreceksiniz.
Cumartesi günü başlayan Merkür gerilemesi kariyer alanınızda oluşacak. 22 Şubat’a kadar bu alanlarda önemli kararlar, yeni adımlar, başlangıçlar yapmamalısınız. Evliyseniz bu dönem içinde eşinizin ailesiyle bir takım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebileceği gibi anne ve anne tarafınızdaki akrabaların ve onlarla olan bağlantınızın zorlandığına şahit olabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ikili ilişkilerinizde sevgi ve saygının yerini şiddet alabilir. Düşüncesiz tutum ve tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerde gerginlikler kaynaklı anlaşmazlıklar, çatışmalar gün yüzüne çıkabilir.

Burcunuzda seyreden kuzey ay düğümü sizlere yeni bir gelecek hazırlarken güney ay düğümü de geçmiş yaşantınızı tart öğren ve alacağını al diyerek size yeni kesinlikler sunabilir. Temelleriniz sağlam ve ben sen ilişkilerinizi dengede tutabilmişseniz zirveye doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz.
Perşembe günü oluşan dolunayda, yakın çevrenizde olan konu ve olayların önem kazandığını göreceksiniz. Akrabalar, kardeşler, komşular, yakın dostlar onların hayatıyla ilgili alınması gereken önemli kararlar bu dolunayın konusu olacak.

Cumartesi günü başlayan Merkür gerilemesi, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işler alanınızda başlıyor. Eski konu ve olayların üzerinden tekrar tekrar geçmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir iş ve yeni bir girişime bu dönemde başlamamalısınız.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Alınacak ciddi kararlar büyük değişimlerin ortaya çıkmasına vesile olabilir. Özellikle duygusal dünyanızda sizi heyecanlandırabilecek kadersel dönüşler söz konusu olabilir.
Perşembe günü oluşan dolunay sizin para hanenizde gerçekleşiyor. Ödemelere, borçlara ve ortak para alanlarınıza yöneldiğiniz bu dönemde kendi paranızın idaresini düşünmeye başlayacaksınız. Elinize bir para geçebilir ya da bir para mevzusu gündeme gelebilir.
Cumartesi günü Merkür gerilemesi başlayacaktır. Duygusal birlik kurduğunuz kişilerle yeniden değerlendirme noktasına gelerek aldığınız kararları sorgulayabilirsiniz. Alacak verecek konuları pürüz içeriyorsa son aşama için düzenleme yapmanızı sağlayacaktır.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta iş, kariyer konularında başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz girişimler söz konusu olabilir. İş vesilesi ile iletişimde olduğunuz kişiler sizi zorlayabilir. Fakat kararlı ve kendinden emin olmanız emeklerinizin karşılığını almanıza vesile olacaktır.
Perşembe günü sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili alacağınız önemli kararlar bu dolunayla beraber gündeminize yerleşebilir. Girişim, cesaret, ego, kimliğinizi ön plana çıkartmak kendi hayatınızı düşünmek ve kendiniz için kararlar almak anlamında bu dolunayın hayatınızı hareketlendirdiğini görebilirsiniz.
Cumartesi günü Merkür gerilemeye başlayarak süreçteki aksak yönlerinizin farkında olmanızı sağlayacaktır. İlişkileriniz de geri dönüşler yaşayabilir, yapılan hataları telafi edebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde evrak aşamasında dalgınlık içerisinde hatalar yapabilirsiniz.

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta çevrenizdeki insanların değerinizi bilmemesi anlaşmazlıklar yaşatabilir. İş hayatınızda güven arayışında olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz.
Perşembe günü devreye girecek dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. İş ya da sağlıkla ilgili konu ve olayları içerebilir. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda uzun zamandır uğraşıyor olabilirsiniz bunun sonucunu alabilirsiniz. Ya da iş hayatınızda bazı gerilimler vardır, bu gerilimlerin arkasında yatan sebepleri fark edebilir ve öğrenebilirsiniz. Bu dolunayda sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.
Sevgi anlayışınız, sevilmek istediğiniz beklentileriniz gelişecektir. Cuma günü iç dünyanıza çekilebilir, huzuru bilinçaltınızda arayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür Retro’su başlayarak rutinlerinizde eksik tamamladığınız noktalara yeniden göz atmanızı isteyerek tamamlanmasını sağlayacaktır. Pazar gününü kişisel bakımınıza ayırabilir, fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi tedavi edebilirsiniz.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta telefon trafiğiniz yüksek olabilir ve planlamaya ihtiyacınız olabilir. Kafanız kuvvetli çalışacak ancak işlerinizi daha hızlı halledebilmek adına pratik olmalısınız.
Perşembe günü bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizin arkadaş alanınızda oluşacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız, ilişkileriniz bu dolunayda önemli olacak. Arkadaşlarınızı bu dönemde ihmal ettiyseniz, size sitem edebilirler. Arkadaşlarınızın aşk hayatlarında bir takım zorlanmalar oluşabilir.
Cumartesi günü Merkür Retro’su başlayarak hayatınızda yarım bıraktığınız konuları tamamlamanız için yeni bir fırsat sunacaktır. Aşk hayatınızda yarım kalmışlıkları tam ederken yaratıcılığınızdaki eksik yönleri fark etmenize olanak sağlayacaktır. Dostlarınızla ve yakın çevrenizle yanlış anlaşılmalara dikkat edin.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta özellikle maddi konularda yoğun çaba ve sıkıntıların ardından emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki sıkıntı ve üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulabilirsiniz.
Perşembe günü bir dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizde hızlı olaylar bu dolunayla beraber devrede olacak. Hiç olmadık bir haber alabilirsiniz ya da bu alanlarda hızlı bir takım olaylar olabilir. Kariyerinizde önemli açılımlar olabilir herkes sizi konuşuyor olabilir. Yakın çevrenizde sevdiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızda, onları kendi hayatınıza göre yönlendirme arzusunda olabilirsiniz.
Oğlak burcunda Venüs ve Plüton kavuşarak iletişiminizde dönüşüm yaparak eski alışkanlıklarınızı yıkacaktır. Merkür gerilemesi başlayarak geçmiş sorunlarınızı yeniden gündeme getirebilir. Telafi etmek sizlerin elinde oldukça her zaman umudunuzu korumalısınız.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta ilişkiler hayatınızda önemli olacak. Pazartesi –Salı-Çarşamba günleri sadece ilişkiler değil parasal konularda da hızlı olaylara açık olacaksınız. Ay sınır dışı hareketine devam ederken hızlı olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz.
Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay sizin uzak çevre alanlarınızda oluşuyor. Uzak yerlerde yaşayan akrabalar, eşiniz, dostunuz, arkadaşınız, onların hayatındaki önemli bir mevzu sizin hayatınızı etkileyebilir. Eğitim, hukuk, ticaret bu alanlarda hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Maddi konularda bir takım fikirleriniz, planlarınız varsa bu konularda biraz yönlendirici ve baskıcı hareket edebilirsiniz.

Merkür gerilemesi başlayarak yakın çevrenizle iletişiminizi, eski kırgınlıklarınızı ya da taşınma gibi durumlarınızı önünüze getirebilir. Bu dönemi en çok kariyer hedeflerinizi, gelecek planlarınızı değerlendirme fırsatı olarak görmelisiniz. Yanlış yapmaktan korkmayarak yolunuzda ilerlemeye devam etmelisiniz.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta başında hayat sizin için hızlı akacak ancak her şeyi organize etmeyi başaracaksınız. Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınızın detayları devreye giriyor. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insanın hayatında olan durum ve olaylarda onun yanında olabilirsiniz.
Perşembe günü gerçekleşen dolunayı ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. Bir ödeme gündeme gelebilir. Bu dönem para kazanma döneminiz ve bu dolunayla beraber kazancınızda yatırım yapmak, alışverişe yönelmek, ödemeler konusunu gündeme getirmek devreye girebilir.
Burcunuzda hareket eden Venüs/Plüton kavuşum açısı kesinleşirken ikili ilişkilerinizdeki kimliğiniz ve sevgi anlayışınız dönüşüme uğrayacaktır. Geleneklerinize bağlı olduğunuz için eski ve yanlış olandan ayrılamıyorsunuz. Dönüşüme direnmek sizlere hayat yolculuğunuzda geride kalmanıza sebep olabilir.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.  Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta aşk hayatınızda hızlı gelişmeler bu Pazartesi devrede olurken kafanız hızlı çalışacak. Salı ve Çarşamba günleri, gündelik hayatınızın ritmine kendinizi kaptıracaksınız. Hem sağlığınızla ilgili konular hem de iş hayatınızla ilgili hızlı, ani, beklenmedik olaylar yaşama olasılığınız yüksek.
Perşembe günü gerçekleşen dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde oluşuyor. Özel hayatınızdaki insanın hayatında çok önemli olaylar olabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz insanın lider, cesur, girişimci yönleri ön plana çıkabilir.
Karar aşamasında olduğunuz ve bırakmakta zorlandığınız konularda bitirme enerjisi içerisinde bulunuyorsunuz. Değişim dönüşüm etkisi sevgi anlayışınızı kırarak hatalı yönlerinizi iyileştirecektir. Tutunmadan bırakmak için çaba gösterin. Merkür kova burcunda gerilemeye başlayarak hayatınızda düzene girmesi gereken, yarım bıraktığınız konuları yeniden gündeminize taşıyarak tamamlanmasını sağlayacaktır.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta işlerinizin sürekli ters gitmesinden şikayetçi olabilirsiniz. Bu hafta daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşanabilir.
Perşembe günü bir dolunay gerçekleşecek bu dolunay sizin sağlık alanınızda ve iş alanınızda gerçekleşiyor. Sağlığınıza ve iş konularınıza bu dönem ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Kalp sağlığınıza, dolaşım sisteminize, sırt bölgesi, karaciğer ya da dalakla ilgili problemlere açık olacaksınız. Bu dönem içinde alacağınız haberler tansiyonunuzu çok çabuk çıkartabilir ve sinirlenebilirsiniz.
İlişkilerinizde her zamankinden daha fazla bir soğuma içinde olabilirsiniz. Merkür gezegenin durağanlaştığı bu hafta artık geçmişin üzerine düşmemelisiniz. Arkanızdan çevrilen oyunları önünüze sermek için konuları yeniden gündeme taşıyabilir. Bu tür durumlarla kendinizi hırpalamayın.

 

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

En Hızlı Aşık Etme Duası Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz.

https://www.medyumzeyneleroglu.com/en-hizli-asik-etme-duasi/

Bir önceki yazımız olan 18 Ocak - 24 Ocak Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aslan burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.