Burçlar

24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları

24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları 24 Ocak 2022 tarihinde Mars Oğlak Burcuna geçiş yapacak. Kendi içinizde çekindiğiniz konular varsa onları çözmeye çalışacaksınız. Çevrenizde inatlaştığınız durumları ortadan kaldıracaksınız

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür Oğlak burcunda retro hareketine başlayacak. Elektronik eşya alımına dikkat etmeli, mevcut olan eşyaları da korumaya çalışmışsınız.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs Oğlak burcunda düzeliyor. Olumsuz giden işlerinizde yeni düzelmeler söz konusu olabilir. Maddi durumunuzu güçlendirmeye yarayacak olan projelerde yer alabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

İş hayatınızla ilgili daha fazla mücadele edecek ve daha fazla çalışmaya çalışacaksınız. Hafta ortasına doğru arkadaşlarınızla görüşebilir, yöneticilerinizle aranızdaki problemleri çözmeye çalışabilirsiniz. Çevrenizde göz önünde olmak sizi rahatsız etmeyecek, yaptığınız işler takdir edilecek. İşinizle ilgili bağlantılı insanlarla tanışabilir, kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Ertelemiş olduğunuz projelerin başına geçmek için oldukça verimli bir haftaya adım atacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Eğitim hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Buralarda daha fazla mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Sık sık seyahat edebilirsiniz. Gelişecek ve kendinizi bu anlamda tamamlayabileceksiniz. Eğitim ve seyahatlerle ilgili aksaklıklar karşınıza çıkabilir, sizin için önemli olan evrakları iki kez kontrol etmeye çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru yalnızsanız gidecek olduğunuz bir yerde yabancı bir ülkeye bağlı olan bir kişiyle tanışabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Hafta başında maddi durumlarınız öne çıkmaya başlayacak. Alacak verecek durumlarınızı dengede tutmalı, bunlarla ilgili yeni yapılandırmalara başvurmalısınız. Maddi anlamda ki konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Harcamalarınızı kesmeli geciken ödemelerin de farkına varmalısınız. Hafta sonuna doğru yakın ilişkilerle alakalı konular ön plana çıkabilir, yalnızsanız tutkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Haftaya girişken ve iddialı başlama kararı alabilirsiniz. İlişkilerinizle alakalı durumları ön plana çıkabilir. Eski işinizle ilgili yapacak olduğumuz değişiklikler varsa bunlar sizi zaman zaman meşgul edecektir. Görüşlerinizi bildirmek isteyecek ve kendi etrafınızda insanları toplamaya çalışacaksınız. İkili ilişkilerde uyum yaratma sizin için oldukça önemli olacak.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Günlük işlerinizi yoluna koyabilir ve bu yüzden sağlığınıza pek fazla dikkat edemeyebilirsiniz. Yorgunluktan dolayı kendinizi işinize vermek zor gelebilir. İşyerindeki problemleri düzeltmek ve bunları tekrar gözden geçirmek Öncelikleriniz arasında yer alacak. Hafta ortasına doğru iletişim kazaları yaşanabilir. Evinizin içerisinde organize etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz çalışma ortamınızı güçlendirmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Çevrenizdeki insanlara kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilecek, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceksiniz. Eski aşklar gündeminize gelebilir, geçmişte kalmış ilişkilere çok fazla takılmamalısınız. Hafta sonuna doğru hayatınızın daha çok tadını çıkaracak ve kendinize zaman ayırmaya çalışacaksınız, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz, çocuklarınız varsa onlarla kaliteli zaman geçirmeye çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Aile ve evinizle ilgili konular ön plana çıkacaksınız .Evinizin içerisinde yapmanız gereken yenilikler sizi meşgul edebilir. Aileyle birlikte alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz. Evinizin içerisinde Kullanmadığınız eşyaları gözden geçirebilir ve buralar içerisinde düzenlemeler yapabilirsiniz. İşinizle alakalı konuları evden yürütmeye çalışacaksınız. Aileyle ve arkadaşlarla iyi vakit geçireceksiniz.

Akrep Burcu Yorumları

akrep burcu
akrep burcu

Hareketli bir haftaya başlayabilirsiniz. Daha fazla seyahat edebilir ve zihninizi başka şeylerle meşgul etmeye başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru iletişiminize dikkat etmeli, ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmalısınız. Seyahatlerde gecikmeler söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizle birlikte romantik ilişkiler göz önünde olabilir. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

İş hayatınızla ilgili yaşamış olduğunuz gecikmeleri teker teker yoluna koymaya başlayacaksınız. Ödemelerle alakalı kafanıza takılan durumlar var ise bunları düzeltmek öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak. Hafta sonuna doğru kendinizi iyi hissedecek olduğunuz yeniliklere adım atabilirsiniz. Size iyi gelen hobileri yapmak zihninizin rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu 24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları

oğlak burcu
oğlak burcu

Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilmenin yollarını bulacaksınız. Hırslı ve rekabetçi yapınız sayesinde yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlama fırsatı edebileceksiniz. Hafta ortası doğru fikirlerinizi gözden geçirmek isteyebilir, kararsız kaldığınız konuları tekrar düşünmeye odaklanabilirsiniz. Popülariteniz artacak ve çevrenizdeki insanları kolaylıkla ekleyebileceksiniz.

Kova Burcu 24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu

Çalışmalarınızı gözden geçirebilir, bunlarla ilgili yenilikler ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sizi olumsuz şekilde etkileyen kişilerden ve konulardan uzak durmak önceliğiniz olacaktır. Kendinize vakit ayırmalı ve düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmeye çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru ise duygusal anlamda iyileşebiliriz. Aranızda problem yaşadığınız ilişkileri onarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Balık Burcu 24 – 30 Ocak Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Arkadaşlarınızla daha sık görüşmeye çalışacaksınız. Uzun süreden beri görmediğin bir arkadaşınızdan haber alabilir, onunla bir görüşme sağlayabilirsiniz. Elinizdeki insanlarla iletişimde dikkat etmeye çalışmasınız. Geleceğe dair planlarınız var ise bunları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizden biriyle daha ciddi bir ilişki yaşamaya doğru adımlar atabilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 17 – 23 Ocak Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler