Burçlar

22 Şubat – 28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 22 Şubat – 28 Şubat Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres’in Koç burcuna geçmesi ile sizin için kişisel ihtiyaçlarınız ve gelişiminizi besleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Özgürlük alanınıza önem verirken çevrenize de yardımcı olarak hem sizden beklentisi olan dostlarınızı mutlu edebilir hem de kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
Perşembe günü itibarıyla Venüs Balık burcuna geçiyor. Elinizi, ayağınızı ilişkilerden, sosyallikten çekip, kendi halinizde olmayı seveceksiniz. Plinizi şarj etmek, hayatı anlamlandırmak isteyeceksiniz. Önemli işlerle uğraşmak yerine birazcık daha kafa dinlemenin derdinde olabilirsiniz. Eğer kapalı bir yerde çalışıyorsanız işlerinize daha rahat kanalize olabilirsiniz.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve işlerinizi ileriye taşıyacak gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Yarım kalan konularınızı tamamlayıp sonuca ulaştırabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili tedavi ve kontrollerinizi de gözden geçirmeli, kurduğunuz düzeni kalıcı hale getirmelisiniz.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres’in Koç burcuna geçmesi, yalnız kalmak ve böylece içinizde, aklınızda bazı taşları yerine oturtmak isteği uyandırabilir. Buna ihtiyacınız olduğu gerçeğiyle bir kez yüzleştikten sonra harekete geçmekten geri durmamanız, sizi bu sürecin kazananı ilan edebilir.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber olacağınız, yeni ortamlara girmekten mutluluk duyacağınız bir süreç başlıyor. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla aranızı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu dönem bir işle uğraştıysanız, parasal bir getiri beklentiniz varsa güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.. Hayata esnek gözlerle baktığınız bu hafta geleceğe dair çok güzel planlar yapabilirsiniz.
27 Şubat’ta Başak burcuna gerçekleşecek dolunay, size üretkenliğiniz ve mevcut yaptıklarınızı sorgulatabilir. Yeteneklerinizi ne yönde kullandığınız ve nasıl işlediğiniz konularında bir düzenleme yapmak, bu düzenlemeye göre yeni bir alana dahil olmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi ile sosyal çevrenizden, toplumsal aktivitelerden ve arkadaşlarınızdan beslendiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu alanlardaki çalışmalar özgüveninizi tazeleyeceği için hem yaptığınız işe kendinizi daha çok verecek hem de bazı içsel meselelere daha rahat çözüm bulabileceksiniz.
Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber iş hayatınızda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir dönem başlıyor. Patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınız sizi gayet güzel bir noktaya taşınabilir. Terfi, zam gibi bir takım beklentileriniz varsa bu konularda şanslı etkiler altındasınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda güzel işler başaracak ve başarılarınızı insanlara bir şekilde gösterebileceksiniz.
27 Şubat’ta dost burcunuz Başak’ta gerçekleşecek dolunay, aileniz ve ev yaşamınız konusundaki bazı sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayacaktır. Emeklilik gibi iş ve ev arasındaki birbirleriyle bağlantılı planlarınız varsa bunları uygulamak için zemin ve şartların olgunlaştığını görebilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi ile geleceğe ve olaylara bakış açınızın sizi ne denli etkilediğini düşünerek burada daha yapıcı ve ılımlı bir tavır sergilemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede kariyeriniz, planlarınızda daha disiplinli bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişi yaşam felsefenizi ararken aydınlanma yaşamanızı ve aradığınız anlamı bulmanızı sağlayacaktır.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber, hayatın keyfini, tadını, tuzunu çıkartacağınız bir dönem başlıyor. Eğitimle ilgili konulardan yana şansınız çok yüksek olabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde istediğiniz sonuçları güzel bir şekilde alabilirsiniz. Hayata esnek gözlerle bakacaksınız. Maddi yönden şartlar ve koşullar bu hafta sizi destekliyor.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay iletişim şeklinizi, yakın çevrenizi ile olan ilişkilerinizi inceleyerek yaşantınıza bu anlamda yeni bir düzen getiriyorsunuz. Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiğiniz anlaşma ve projeleriniz söz konusu ise artık son bir hamle daha yaparak içinde bulunduğunuz duruma son şeklini verebileceksiniz.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi ile bilgi, okumak, öğrenmek, felsefe gibi alanlarda kendinizi daha fazla geliştirme olanağı bulabilirsiniz. Bu farkındalık hem kariyerinizde hem de sosyal hayatınızda sizi iyi yerlere taşıyabilir. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi, korkularınızla baş etmek konusunda ihtiyacınız olan desteği size verecektir.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber maddi konular önem kazanmaya başlıyor. Parasal konularda neler yapabileceğinizi görebileceğiniz ve bu alanda da iş bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz, ilişkilerinizi de sağlama alacağınız bir dönem başlıyor. Maddi konularda sıkıntı ve problemler yaşıyorsanız birilerinden borç istemek ya da kendi sıkıntılarınızdan bahsetmek için uygun bir zaman dilimindesiniz.
27 Şubat’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve size sahip olduklarınızı, gelir-gider dengenizi yeniden değerlendirmeniz için bir fırsat tanıyor. Buradaki durumunuzu göz önünde bulundurarak artık kendinize yeni ve kalıcı bir alan oluşturmalısınız.

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidi Koç burcuna geçiyor ve siz duygularınızla baş başa kalarak yaşayacağınız yeni dönüşüm için önemli bir adım atıyorsunuz. Ruhsal olarak besleneceğiniz bu yeni alan “yapamam” dediğiniz birçok konuda korkularınızı silecek gücü size verecektir. Venüs karşıt burcunuz Balık burcuna geçerek, sosyal ve duygusal tüm ilişkilerinizin kötü izlerini silmenize yardımcı oluyor.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, yeni birisiyle tanışabilir, hayatınızda biri varsa ona daha fazla değer vermek isteyebilirsiniz. 3 hafta boyunca ilişkilere odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağları kuvvetlendirmek anlamında çok güzel bir dönem. Uzun vadeli ilişkilerin peşinden koşabilirsiniz. Diğer taraftan önemli sözleşmeler ve anlaşmalar yapmak için, ortaklı işlere girmek içinde oldukça faydalı bir süreç içindesiniz.
27 Şubat’ta burcunuzdaki dolunay, size dış görünüşünüzden bakış açınıza kadar birçok konuda emeklerinizin karşılığını almaya fırsatı sunuyor. Doğru sonuçların doğru kararlardan doğduğunu unutmamalı ve ektiklerinizi biçeceğiniz bu süreci en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta .Ceres asteroidi karşıt burcunuz Koç burcuna geçerek ihtiyaç duyduğunuz desteği birebir ilişkilerinizden alacağınız günleri size getiriyor. Ortaklı hareket etmek, kararları birlikte almak ve ciddi adımlar atmak için gereken alt yapıyı kurabileceksiniz.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, iş hayatınızın hızlanacağı bir süreç başlıyor. İş hayatınızda yapılması gerekenler önceliğiniz olacak. Venüs hareket ederken kilo almaya yatkın olacaksınız. Tatlı ve kalorili yiyeceklere düşkünlüğünüz artabilir. Hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. İş görüşmeleri ve konuşmaları anlamında şanslı bir süreçtesiniz.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile, geçmişten gelen ve sır gibi sakladığınız ya da sizden saklanan konuların gün yüzüne çıkmasına şahitlik edebilirsiniz. Bu konuda artık final çizgisini görüyorsunuz. Zira yaşayacağınız aydınlanma, bırakmak istediklerinizle ilgili önünüze yeni bir engel çıkarmayacağı gibi mevcut engelleri aşmanızı da sağlayacaktır.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi, günlük hayatınızdaki birçok işin size iyi gelecek yanlarını ortaya çıkararak aslında gücünüzü buradan tazelediğinizi hatırlatacak. Verimi planlama ve düzen içerisinde sürdürmelisiniz. Bu sizin tamamlanma hissiniz için oldukça önemli. Venüs’ün Balık burcuna geçişi, hayatta yüzünüzü güldüren ve sizi geliştiren konularda çalışmalar yapmanızı sağlayacaktır.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, aşkı damarlarınızda hissedeceğiniz, aşkı dibine kadar yaşayacağınız, sevdiğinizle flörtleşeceğiniz ya da onunla beraber çeşitli aktiviteler yapacağınız bir zaman dilimi başlıyor. Aynı zamanda varsa çocuğunuzla ilgili konularda, ona göre sevecen ve anlayışlı tavırlarınız ön plana çıkabilir. Ev ve aile alanlarınızda önemli konuşmalar, görüşmeler devrede olacak.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, sosyal hayatınızda ve bu alandaki yatırımlarınızda artık bir karara varmanız için sizi destekliyor. Son şeklini verdiğiniz fikirleriniz ve çalışmalarınızla herkesin faydasını gözetecek yeni bir alan kurabilirsiniz.

haftalık burç yorumları

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidi Koç burcuna geçerek yeteneklerinizi hayata geçirmeniz konusunda sizi destekliyor. Üretkenliğinizi fikirlerinizle birleştirdiğinizde özgüveninizin tazelendiğini ve bunun sizin ufkunuzu daha da genişlettiğini görebilirsiniz
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber, evinize, yuvanıza daha fazla sevginizi akıtacağınız bir dönem başlıyor. Üç hafta boyunca evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana gibi işler devreye girebilir. Evinize ufak tefek eşyalar alabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamak önemli olabilir.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile kariyer hayatınızda yeni bir plan oluşturuyorsunuz. Bugüne kadar yaşadıklarınızı artık daha pratik ve titiz bir düzene oturtmanın zamanı geldi, harekete geçmek için daha fazla beklememelisiniz.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres’in Koç burcuna geçmesiyle aile hayatı ve duygusal ihtiyaçlarınızın karşılanması ile ilgili bazı düşünceleriniz olabilir. Kaybetme korkusu size bazı adımlar attırabilir, bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz gündemler oluşturabilir.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber, iletişim konularının önem kazandığı bir dönem başlıyor. Yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Teknolojik, bilgisayara dayalı, internet ve digital mecralarda işiniz varsa üç hafta boyunca güzel bağlantılar kurma olasılığınız yüksek olacak.
27 Şubat’ta gerçekleşecek Başak dolunayı ile, mesafeleri ortadan kaldıracağınız bir düzen için tüm koşulların lehine olduğunu görebilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği, bulunduğunuz alanlarla ilgili hayatınızı kolaylaştıracak gelişmeler karşınıza çıkabilir.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili bazı gündemler oluşabilir. Sakin ve ılımlı bir atmosfer içinde olmak, size kendinizi daha iyi hissettirecek ve ileriye dönük bazı adımları birlikte atmanız için olanak tanıyacaktır. Burada önceliği sevdiklerinize verebilirsiniz.
Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle beraber, maddi konularda şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Güzel bir takım fırsatlar karşınıza gelecek. Konuşmaların, görüşmelerin artacağı, değişen koşulların tam anlamlıya hayatınızdaki yerini öğreneceğiniz bir süreç başlıyor.
27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte tutunduğunuz değerleri ve iletişimsel sorunlarınızdaki yanlışları fark ediyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerinizden destek alarak bu dönüşümü gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.  Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Ceres asteroidinin Koç burcuna geçmesi ile sahip olduklarınızı güvence altına almak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı aktardığınız alanlarda fark edecekleriniz size farklı bir çıkış noktası gösterebilir. Venüs’ün en iyi hissettiği yer olarak burcunuza geçmesiyle birlikte, özellikle ilişkiler anlamında oldukça keyifli günler sizi bekliyor.
Perşembe günü Venüs Balık burcuna geçiyor. Üç hafta boyunca kendinizi sevecek, önemseyecek, kıyafetlerinize daha önem verip, görüntünüzü değiştirmek isteyeceksiniz. Sosyalliğinizi artırmak isteyebilirsiniz. Saç, baş, estetik derken hayatı oldukça keyifli algılayacaksınız. Siz kendinize güvendikçe hayat sizi destekleyecek. Siz kendinizi güzelleştirdikçe, insanların size olan ilgileri artacak.
27 Şubat’ta karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşecek dolunay ile ikili ilişkilerinizle ilgili tüm eksikliklerinizi tamamlıyor ve sizin için iyi olacak karara imzanızı atıyorsunuz. Ortaklı işleriniz ve maddi konularınız söz konusu ise burada son noktayı koyacağınız ve yolunuzu çizmeye devam edeceğiniz gündemleriniz olabilir.

 

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Enokyan Aşk Büyüsü Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/enokyan-ask-buyusu/

Bir önceki yazımız olan 15 Şubat - 21 Şubat Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aslan burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.