Medyum

22 – 28 Kasım Haftalık Burç Yorumları

22 – 28 Kasım Haftalık Burç Yorumları 24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün etkisi ile kendinizi ifade etmenin yollarını farklı türde arayabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan konulardan uzaklaşmak önceliğiniz olabilir.

27 Kasım 2021 tarihinde ise Güneş Merkür ile birleşiyor. Kararsız kaldığınız konulara odaklanarak çevrenizdeki insanlara fikir danışmak isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Ailenizle veya arkadaşınızla ekstra zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Onların sorunlarıyla ilgilenmek ruhsal anlamda size daha iyi gelecektir.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Haftaya daha meraklı ve iyimser yaklaşmanız olası gözüküyor. Rutininizin dışına çıkmak isteyebilir ve farklı etkinliklerin içerisinde dahil olma planları yapabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları rahatlıkla ikna edebilecek ve pratik konuşmalar gerçekleştireceksiniz. Ufkunuzu genişletebilir, felsefe, din siyaset gibi ilgili konulara da ilginiz artabilir. Hafta sonuna doğru yeni şeyler öğrenecek yabancı kültürlere merak salacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Ortak para ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Bütçenizi zorlayacak olan işlerden kaçınmalı ve daha temkinli şekilde hareket etmeye çalışmalısınız. Bütçenizi gözden geçirmeli, gerekirse yeni plan programlar içerisine dahil olmaya çalışmalısınız. Hafta ortasına doğru ise metafizik, psikolojik veya daha içsel mevzulara karşı merakınız artabilir. Okumaya ve yazmaya daha çok özen gösterecek bu konularda da kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Çevrenizdeki insanlardan her zamankinden daha fazla tavsiye almak isteyebilirsiniz kararsız kaldığınız konuları danışacak ve özellikle ortak bir karar alma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksin. İletişimle alakalı farkındalık geliştirmeniz gereken konular ortaya çıkabilir ve bu sayede yeni şeyler öğrenmeye açık hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda tatmin etmeniz gereken bazı durumlarda da karşılaşmanız mümkün olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

İş yerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir ve buralarda kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. İşlerinize yoğunlaşacak ve yapmanız gereken işleri planlarınız dahilinde yürütmeye özen göstereceksiniz. Yeni şeyler öğrenebilir ve işiniz ile ilgili konularda kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorunlara karşı daha detaycı bir tavır takınacak işleri derinden halletmeye özen göstereceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Okuyup, yazmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten keyif alacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Yaratıcılığınız ortaya çıkacak ve farklı etkinlikler içerisinde bulunmak size keyif verecek. Daha sosyal olabilir, kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenin yollarını bulabilirsiniz. İlişkilerinize önem verecek özellikle çocuklarınızla ilgili almanız gereken kararlarda daha ciddi olmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Evinizin içinden çalışmak isteyebilir ve kendinizi iş hayatınızda geliştirmeye özen gösterebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili durumları ön plana çıkaran bazı durumlarla karşılaşabilir ve yeni planlamalar içerisinde bulunmanız gerektiğinin farkına varabilirsin. Ailenizle birlikte etkileşim içerisinde olacak, onlarla birlikte farklı planlar yapmaya çalışacaksınız. İş yerinizde farklı bir düzene gitmek gibi düşünceler içerisine girebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Yeni şeyler öğrenmek okuyup yazmak ve bu öğrendiklerinizi çevrenizei aktarmak önceliğiniz içerisinde girebilir. Duygusal anlamda size ağır gelen konuları atlatmanın yollarını arayacak ve yakın çevrenizle birlikte bu durumları konuşarak halletmeye çalışacaksınız. Özellikle akrabalar ve kardeşlerle ilgili durumları yanlış değerlendirdiğiniziz farkına varabilirsiniz. Farklı bakış açılarına sahip olmak sizi korkutmayacak daha çok ufkunuzu genişletecektir.

Akrep Burcu 22 – 28 Kasım Haftalık Burç Yorumları

akrep burcu
akrep burcu

Hafta başında para ile ilgili konular ön plana çıkarabilir. Yeni planlamalar yapmanız gerekebilir ve hesaplarınızı kontrol altında tutmanız önemli bir bakış açısı olabilir. Değerlerinizi gözden geçirmeli, yatırımlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışmalısınız. Finansal anlamda fikir alışverişlerinde bulunmak için olumlu bir haftaya adım atıyorsunuz. Sizi olumsuz şekilde etkileyen maddi koşulları değerlendirip buna karşılık yeni tedbirler almaya çalışmalısınız. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Konuşkan ve meraklı yapınız ön plana çıkabilir. Düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade edebilecek ve çevrenizdeki insanları, ikna edebileceksiniz. Dışa dönük yapınız sayesinde daha sosyal bir karaktere bürünebilir, kendinizde de bir takım değişiklikler ortaya getirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan daha çok kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Bir tık daha ben merkeziyetçi bir kafa yapısına bürünebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Bilinçaltınızla alakalı konulara odaklanabilir ve buralarda yeni çalışmalar yapabilirsiniz. İşin içerisinden çıkamadığınız durumları tespit ediyorsanız bu konularla ilgili yeni bir danışmanlık almak isteyebilir ve durumları toparlamanın yolunu arayabilirsiniz. Sezgilerinize her zamankinden daha çok dikkat etmeli etrafınızda olup bitenleri kendi içinizde yorumlamaya çalışmalısınız. Sizi olumsuzluğa sürükleyen düşüncelerden uzak durmak önceliğiniz olmalı.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

Sosyal çevrenizle grup çalışmalarına katılmanız veya arkadaşlarınızla birlikte yeni etkinlikler planlamanız gündeminizde yer alabilir. Hedeflerinizi gözden geçirecek bu sayede yeni şeyler öğrenmeye gayret edeceksiniz. Yakın bir arkadaşınız sayesinde ufkunuz genişleyebilir ve farklı bakış açılarına evrilebilirsiniz. Planlarınızı değerlendirmek ve yeni oluşumlara adım atmak için oldukça olumlu bir haftaya adım atıyorsunuz.

Balık Burcu 22 – 28 Kasım Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Uzun vadeli olan iş görüşmeleri ve kariyerle ilgili olan durumları düşünebilirsiniz. Plan yapmak ve size en iyi şekilde taşıyacak olan işlere yönelmek öncelikleriniz arasında yer alabilir. İşinizle ilgili kendinizi geliştireceğiniz yeni şeyler öğrenebileceğiniz alanlar keşfedebilirsiniz. Almak istediğiniz bir eğitim var ise bununla birlikte yabancılarla iletişimimiz artabilir ve bol bol seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi dinlemeye vakit ayırmalı çevrenizdeki insanlardan negatif enerji almamalısınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evrenin Başından Sonuna Kadar : Karanlık enerjinin gizemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.