Medyum

21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları Venüs, Mars ve Plüton kavuşum içerisinde olacak. Aynı zamanda Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapacak. Bugüne kadar karşılaşmış olduğunuz olumsuzlukları düşünebilir ve bunlar üzerine çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Evinizin içerisinde veya iş hayatınızda çatışma yaşadığınız konular var ise bunların üzerine duracak, farklı çözüm yolları üretmeye başlayacaksınız. Kendi içinizde kararsız kaldığınız konular yüzünden harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu
Koç Burcu

Hayatınızda sizi yoran konuları düşünecek ve kendinizi geliştirmeye başlayacaksınız. Haftaya enerji dolu ve motivasyonunuz yüksek bir şekilde başlamak görüşlerinizi hayata geçirmenize faydalı olacak. İyi bir enerjiye sahip olduğunuz için çevrenizdeki insanlarla etkili iletişim kurabilmek sizin için basit olacak. Hafta ortasına doğru üslerinizle gerçekleştirecek olduğunuz görüşmeler karşınıza olumlu fırsatları çıkarabilir.

 

 

 

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Son zamanlarda maddi anlamda yaşamış olduğunuz zorlu koşullara geride bırakacaksınız. Yarım bırakmış olduğunuz konular var ise bunları tamamlamak isteyebilirsiniz. Sıkıntılı süreçlerin içerisindeyken ani kararlar almamalı, bütçe planlaması yaparak durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Emin olduğunuz durumların sizi yanıltmadığın anlayacaksınız. Yatırım yapmayı planladığınız koşullar var ise bunun üzerine yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

03- İkizler Burcu
 İkizler Burcu

Çevrenizde sizi manipüle etmeye çalışan insanlara karşı biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Kendi çıkarları doğrultusunda sizinle iletişime geçip sizin hassas tarafınızdan yararlanmak isteyebilirler. Yakın arkadaşlarınızla aranızda problem oluşmaması için daha detaylı bir şekilde dinlemeli ve empati kurmaya çalışmalısınız. Sorunlardan uzaklaşmak isteyecek, sizi olumsuz etkiliyen insanları geri planda bırakmayı tercih edeceksiniz.

 

 

 

 

 

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç Burcu

Hafta içerisinde geleceğinizi yakından ilgilendiren bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İşinizle ilgili katılacak olduğunuz toplantılarda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Kendinizden emin tavırlar sergilemeniz ve projelerinizin arkasında durmanız sizi olumlu şekilde etkilemeye başlayacak. Uzun zamandan beri çabaladınız bir konu üzerine hak ettiğiniz pozisyona erişebilir, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha dingin bir hayatı tercih edecek, sakin bir hafta geçirmeye çalışacaksınız.

 

 

 

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Bu hafta işinizle alakalı konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Her ne kadar yapılması gereken projeler var ise de bunların enerjinizi çok fazla tükettiğini düşünebilirsiniz. Bu yüzden kendi içinize dönecek ve yakın çevrenizle vakit geçirmeye çalışacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızda tartışmaya neden olan bir konu yüzünden kendinizi mahçup hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için uğraşmalı, elinizden geldiğince yapacak olduğumuz işleri yarım bırakmamalısınız.

 

 

 

 

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak Burcu

Son zamanlarda üzerinize almış olduğunuz sorumlulukların üst üste geldiğini hissedebilir, bu durumlardan bunaldığınızı da düşünebilirsiniz. Kendi içinize dönmeli ve nefes almaya fırsat yaratmalısınız. Size iyi gelecek olan işlere yönelmek ve hobi alanları oluşturmak sorunlarınızdan uzak olmanıza yardımcı olacaktır. Hafta ortasına doğru evinizin içerisinde yeni bir fikir gündeme gelebilir ve buna zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Avantajlı bir haftaya adım atıyorsunuz, bu yüzden fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

 

 

 

 

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 Terazi Burcu
Terazi Burcu

Bu hafta içerisinde partnerinizle aranızda yaşanacak olan ufak tefek tartışmalar yüzünden enerjinizin tükendiğini hissedeceksiniz. Üçüncü bir kişinin aranızda yarattığı kıskançlık mevzuları yüzünden partneriniz size sert çıkışlar da bulunabilir. Bunun üzerine ufak tefek tartışmalar gerçekleşebilir. İlişkiyi daha fazla yıpratmamak için sakin kalmalı, gerekirse araya mesafe koymaya çalışmalısınız.

 

 

 

 

 

Akrep Burcu 21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Haftaya motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Hem iş hayatınızda hemde ikili ilişkilerinizde denge kurmakta zorluk yaşamayacaksınız. İkili ilişkilere daha fazla zaman ayırabilir, eksik kaldığınız düşündüğünüz konular var ise buralarda tamamlanmalar gerçekleştirebilirsiniz. İsteklerinizi çevrenizdeki insanlara net bir şekilde aktarmaktan yana olacak, sadece sizden istenenleri değil aynı zamanda sizin onlardan istediklerinizi dile getireceksiniz.Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay Burcu
Yay Burcu

Bu hafta içsel bir dönüşüm yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde kafanızda probleme neden olan konuları gözden geçirmek isteyebilir, soru işaretine çözümü bulmak isteyebilirsiniz. Bu hafta içerisinde ruh halinizde ve çıkışlar olabilir. Bu yüzden kendinizi her zamankinden biraz daha yorgun hissedebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni planlar yapmak isteyebilir, bunun için yeni motivasyon kaynakları bulma çabası içerisine girebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Oğlak Burcu 21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Çevrenizdeki insanlara karşı elinizde olmadan kırıcı sözler affedebilirsiniz. Elinizden geldiğince dilinize hakim olmalı, ağzınızdan çıkan sözlerin geri dönüşü olmadığını düşünmelisiniz. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir arkadaşınızla aranıza soğukluk girebilir. Kendi içinize dönerek nerede yanlış yaptığınızı düşünmeniz en iyisi olacaktır. Hafta sonuna doğru evinizin içerisinde yalnız kalmak isteyebilir, sakin bir hafta geçirmeyi dileyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kova Burcu 21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu
Kova Burcu

Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirecek ve daha önceden iptal etmiş olduğunuz organizasyonları gerçekleştireceksiniz. Yakın çevrenizin size güven vermesi önemli bir motivasyon kaynağı olarak karşınıza çıkabilir. Hafta sonuna doğru sorumluluklarınızı tam anlamıyla yerine getirmeli, kafanızda kurgulamış olduğunuz olaylara kendinizi kaptırmamalısınız. Sizi keyiflenmekten alıkoyan olaylar var ise bunlardan uzak durmaya çalışmasınız.

 

 

 

 

Balık Burcu 21-27 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu
Balık Burcu

Bu hafta içerisinde karşılaşacak olduğunuz olaylar sizi fazlasıyla duygusallığa çekebilir. Bu yüzden kendi kafanızın içerisinde olayları büyütmemeli, olabildiğince size yakın olan kişilerle konuşmaya çalışmasınız. Moralinizin bozulmasına neden olan durumları, güvendiğiniz insanlara danışarak halledebilirsiniz. Hafta sonuna doğru mantığınızla karar vermek size daha iyi gelecek bu yüzden zorlandığınız durumları geride bıraktığınızın farkına varacaksınız.

 

 

 

 

 

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wicca Büyüsü Nedir? Wiccalar Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.