Medyum

20-26 Aralık Haftalık Burç Yorumları

20-26 Aralık Haftalık Burç Yorumları 29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve 11 Mayıs 2022 tarihine kadar Jüpiter’de kalacak. Dolunay tamamlamanıza yardımcı olacak ve aklınızda kalan soru işaretlerini netleştirebileceksiniz. İş hayatınızda iletişiminizi dikkat etmeniz gereken durumlarda karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları kendi tarafınıza çekmekte sıkıntı yaşamayacak rahatlıkla kendi düşüncelerinize ikna edebileceksiniz. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, zaman zaman riskli yatırımlar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu
Bu sıralar hayalci bir yapıya sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların yaşantılarına göre tempo tutturmak sizi bu sıralar biraz zorlayabilir. Duygusal olarak boşlukta hissedebilirsiniz. Artık hayatınıza karışılmasını istemeyeceksiniz. Kırgın olduğunuz kişiler varsa eğer bu konular üzerinden yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Affetmek ve bu süreci daha sakin geçirmek için mücadele edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu
İşinizle bağlantılı olan durumlarda bazı değişimler söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışacak ve bu insanlarla aranızdaki bağları güçlendirmeye çalıaşcaksınız. Kendi içinizde çözmeniz gereken durumları baştan değerlendirmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız ile ilgili konular üzeirne de kararsız kaldığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak yıprandığınızı düşündüğünüz durumlarla ilgili de yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu
Çalıştığınız yerde karşılaştığınız sorunlar varsa bunları en başından çözmek isteyebilirsiniz. Kendi işinize odaklanacak ve yeni yöntemler bulmaya çalışacaksınız. Duygusallığı bir kenara bırakmanız gereken durumlarla da karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlar yüzünden kendinize zaman ayırmadığınızın farkına varabilirsiniz. Seyahat etmenizi gerektiren durumlar karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu
Eğitim hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Kendinizi geliştirmeye çalışacak ve bu alanlarda yeni çalışmalar yapacaksınız. Sorumluluklarınızın farkına varmalı, kendi içinizde düşündüklerinizi uygulamalısınız. İş yada özel hayatınızla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizden vazgeçmemeli, elinizden geldiğince biraz daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Maddi açıdan endişelendiğiniz konularla yüzleşebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu
Partnerinizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aranızda sorunlar varsa bu sorunları çözmeye odaklanmak isteyeceksiniz. İçsel olarak sorun gördüğünüz durumlar üzerine yeni atılımlar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz giderek daha da derinleşecek. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bağlanmak ile ilgili sorunlarınız varsa bunların üzerine yoğunlaşacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu
İkili ilişkilerle yaşayacak olduğunuz sorunlar yüzünden kendi içinize çekilebilirsiniz. Duygusallıktan uzak durmak isteyeceksiniz. Mantığınızla hareket etmek size daha iyi gelecek olan çözüm yollarından bir tanesi olabilir. Kendinizi yalnız hissettiğiniz durumlardan dolayı eski aşklarınızla iletişim içerisinde girebilirsiniz. Söylemlerinize hakim olmalı, karşı tarafı etkileyen sözlerden kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu
Maddi durumunuzla ilgili yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Gelirinizi yükseltmenin yollarını arayacaksınız. Aynı zamanda kendiniz ile ilgili belli başlı yenilikler içerisinde girmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Duygusal travmalardan kurtulmak için belli başlı meditasyon çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumları

akrep burcu
akrep burcu
Kendinizi ön plana çıkaran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz yeniliklerle birlikte aile içerisinde de yenilikler yapabileceksiniz. Kardeşlerinizle alakalı sorunları detaylı bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Yıprandığınızı hissettiğiniz konular üzerine de kendinizi toparlamaya çalışacaksınız. Sosyal hayatınızı canlandıracak olan yeni insanlarla tanışacaksınız.Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu
Alım – satım işleri ile ilgili yapacak olduğunuz yenilikler gündeme gelebilir. Kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yeniliklere de belli bir miktar para harcayabilirsiniz. Duygusallığı bir kenara bırakacak daha çok tamamlanma iç güdüsünde olacaksınız. Aile içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde aranızı düzelteceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu
Yakın akrabalarla ilgili durumlara daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz. Sorunları görmezden gelmek yerine üzerine gitmeyi tercih edeceksiniz. Akrabalarla zaman geçirmek geçmişte yaşanan olayları size anımsatabilir. Aşk hayatınızla ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Mantığınızın ve duygularınızın kesiştiği bir hafta yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu 20-26 Aralık Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu
Parayla ilgili konularla ilgili durumlar. Durumunuzu güçlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendi içinizde çözülmeyi bekleyen durumlara odaklanmakta sizi ruhsal olarak rahatlatmaya yetecektir. Maddi anlamda kendinizi sorumlu hissettiğini konular varsa bu konularla ilgili de yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakmanız gereken konular karşınıza çıkabilir.

Balık Burcu 20-26 Aralık Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu
29 Aralık 2021’de Jüpiter sizin burcunuza geçiş yapacak. Kendi içinize dönmek yerine başlıklarının söylediklerine katılabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde de duygusal boşluğunuzu dolduracağınız bir konu yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle daha çok zaman geçirecek onların sorunlarıyla teker teker ilgilenmeye çalışacaksınız. Maddi anlamda daha da destekleneceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Erkeklerden Daha Fazla Uykuya İhtiyacı Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.