Burçlar

15 Mart – 22 Mart Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 15 Mart – 22 Mart Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta yalnızlık, geri çekilme, iç çalışma ve korkularınızla ilgili olarak yaşadığınız yeni bir noktaya odaklanma zamanı olabilir. Buna odaklanırken de içinizde dünyanın tüm yükünü taşıdığınızı düşünebilirsiniz. Bu yüzden bu hafta belki de kısa bir mola vermeyi düşünebilirsiniz.
İş hayatınızda başarılarınız daha görünüz bir hal alacak. 20 Mart, Güneş’in burcunuza geçmesi ile sizlerin dönemi başlıyor. Baharın ilk günleri gibi sizlerin de içleri kıpır kıpır ve umutlarınız yüksek olacaktır.
Hafta sonunda Venüs’ün de burcunuza geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizde daha cesur hareketler sergileyebileceksiniz. Kişisel yenilenme yaşayarak kendinizi modernize ettiğiniz dönemde istediğiniz başarıları elde edebileceksiniz.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Başarılarınızın ödüllerini toplamak isterken konuların gecikmesi sizleri rahatsız edebilir. İdeallerinizi gerçekleştirirken motivasyon kaybı yaşamamaya çalışmalısınız.
Arkadaşlık ilişkileriniz de artık daha seçici bir dönem içine giriyorsunuz. Yapmayı hayal ettiğiniz önemli bir projenizi güzel yardımlarla hayata geçirmeniz mümkün. Sosyalleştiğiniz yeni konulara odaklanma zamanı. Bu, dürüstçe inandığınız şeyin arkasında durduğunuz ve geleceğinizin yükselmesine izin veren şeyin yakalamanızla ilgilidir.
Parasal konularınız, kredi çekmek ya da yatırımsal hedefleriniz gibi konularda değişim içerisine sizleri sokabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymanız ve umutsuzluklarınızı terk etmeniz gereken bir haftadasınız.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Çalışma alanınızda hareket alanınızın kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Enerjiniz ani bir değişim gösterirken daha hassas ve duygusal yönünüz bu hafta zirve yapabilir. Aşırı bir baş ağrısı ya da planlarınızın istediğiniz gibi ilerlememesi gibi durumlara karşı ikinci seçenekler kendinize bulun.
Toplum önündeki statünüz, kariyeriniz, kadersel gelişimleriniz, anneyle olan ilişkileriniz ile ilgili konularda yeni bir ivme kazandırabilir. Kariyer hayatınızla ilgili yeni bir gelişme ve yeni bir soluk alacağınız farklı bir yol açılabilir. İşleriniz ya da kariyeriniz ile ilgili planlarınıza daha fazla ilgi göstermek isteyebilirsiniz.
20 Mart, Güneş’in koç burcuna geçmesi ile grup etkileşimlerinizde yeniden hareketli günleri yaşamaya başlıyorsunuz. Venüs koç burcuna geçerek sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla yeni organizasyonlara adım atmanızı sağlayacaktır. İçinizdeki gücü yeniden yakalayacağınız bir süreci başlatacaksınız.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Mars’ın ikizler burcunda hareket etmesi sebebiyle hayatınızda iletişim, yazışmalarınız ve projeleriniz her zamankinden daha fazla hız kazanmış olabilir. Bazı sözleşmeleriniz ya da müşterileriniz varsa onlarla olan iletişiminiz bazı çatışmalara gidiyor olabilir.
Aynı zamanda yeni bir eğitim fırsatı, yurt dışı ve yabancılarla alakalı konularınızın, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ticaret ve benzeri meselelerin habercisi olabilir. Kendinizi geliştirip düşünce dünyanızda yeni ufuklar açabilirsiniz.
İlişkilerinizde yepyeni başlangıçlar ve oluşumlar size epey heyecan katacak noktada olacak. Var olan ilişkinizde eskiden kalan birtakım pürüzler varsa bunlarla ilgili de artık yüzleşmelerinizi yaşayabilirsiniz.
Venüs’ün bu konumu sizi ilişkilerde cesur ve biraz fazla dürtüsel yapacaktır. İlişkilerde ve parasal konularda kendinizi tüketmemeye dikkat edin. Venüs burada size kariyer noktasında destek sağlayacaktır.

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerle iletişim kurmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken güçlük çekerek, çevreniz tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra yönetici gezegeniniz Güneş koç burcuna geçmesi ile yeniden yaşama bağlanacak nedenler oluşturuyorsunuz.
Bu hafta hukuksal konular, paylaşılan kaynaklar, ortağınızın varlıkları, krediler, vergiler, devlet işleri, alacaklar, sözleşme imzalamalar, kaynakların veya enerjilerin ortak alanda toparlanması konuları gündeminizde olabilir. Yeni Ay bu konuları aydınlatıp önünüze yeni bir yol açacaktır.
Bu hafta hayatınızda heyecan ve macera arayacağınız yeni hobiler ya da eğitim alanları seçebilirsiniz. Özellikle ilişkilerde acele karar vermemek için derin bir nefes alın ve öyle ilerleyin.

burç-burçlar

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Birebir temasta olduğunuz ikili ilişkilerinizde konuşmak ve anlaşmak yerine içe çekilmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bu dönemde sakinlikle konuların üzerine gidebilirsiniz.
Evlilik ve tüm ortaklık konuları, birebir ilişkileriniz, açık düşmanlıklarınız, davalarınız, insanlarla kurulan ilişkilerde verme alma dengesi, danışmanlık ve halkla ilişkiler noktasındaki işler gündem maddeleriniz arasında olabilir. İlişkinizin artık hangi koşullar altında ilerleyeceğini görmeniz açısından kafanızda net oluşumlar canlanacaktır.
Bu hafta inandığınız bir şeyin savaşını verebilir ve bunu kazanmanın haklı gururu içinde olabilirsiniz. Geçmişi unutmak için savaşmak yerine kabul ederek kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Günlük işlerinizi yaparken eliniz ayağınız çekilmiş ve hiçbir şeye yetişemiyor gibi hissedebilirsiniz. Karar vermekte zorlandığınız konularda daha fazla içsel çekişme içerisinde olmayın.
Gündelik yaşamınızı etkileyen değişimler söz konusu olabilir. Ofis yeri değişimi, yeni çalışma arkadaşlarınızın aranıza katılması gibi etkenler de gündem maddeleri arasında olabilir. Buradaki etkiler ofis ortamında çok çalışmanızı gerektirecek durumlar yaratabilir.
Öfkenizi kontrol altında tutarak ani çıkışlar yapmamalısınız. Özellikle karşınızdaki partneri kendinize çekeceğiniz ve karizmanızın güçleneceği bu dönemi sizlerde pozitif değerlendirmeyi seçin. Hukuksal işleriniz varsa buralardan yardımlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda daha sakin ve sıcakkanlı tavırlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Ruhsal durumunuz da içsel bir sıkışma hissederseniz içinizdekini saklamak yerine paylaşmayı deneyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars tüm hızıyla ikizler burcunda ilerleyerek sizlerin yönlerini ve kafalarını karıştırmaya devam ediyor olabilir.
İş ortamındaki ilişkilerinde barışçıl tavırlar içerisinde bulunman halinde ön plana çıkabilir, ekip arkadaşlarından ve özellikle kadın figürlerden destek görebilirsin. Bu süreçte başka insanlara yardımcı olmaktan keyif alabilirsin.
Çevrenizdeki kişilerle ani tartışmalara girmemeye çalışın. Devrim yaratmak istiyorsanız kendi içinizde olayları büyütmeden kolektife hizmet ederek hareket etmelisiniz. Olayları kişiselleştirmeyin. Yeni bir proje önünüze gelirse bu hafta hareketi geçin ve sizi mutsuz eden ikili duygusal ilişkilerden artık kendinizi kurtarın.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Ailenize karşı içinize kapanık bir dönem yaşanabilir. Bazı konuları anlatmaktan kaçınarak gizli kalmasını isteyebilirsiniz. Güneşin koç burcuna geçişi sizleri yaratıcılığınız da yeni keşiflere taşıyabilir.
Finansal konularda artık güven hissetmek isteyeceğiniz ve para kazanacağınız da bir döneme giriyorsunuz. Ev kurma, taşıma ve yeni heyecanlara yelken açabilirsiniz. Yaşadığınız ortamla ilgili küçük veya köklü değişiklikler yaparak kendinize özgü yeni bir yaşam tarzını keşfedebilirsiniz.
İnandığınız şeyler konusunda büyük bir değişim içine ilerliyorsunuz. Bu durum sizi her zamankinden daha umutlu hissettirecektir. Bir işi yapacaksanız en iyisi ol ya da yapma felsefesi bu hafta sizin için söylenmiş olabilir. Sizler ne yaparsanız yapın en iyisini zaten yaparsınız. Tereddüt etmeden en iyisini yaparak ilerleyin. Yeni kapılar size açılacaktır.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. İletişiminizde sertliğinizin kırıldığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Empati yeteneğinizin artış göstereceği bu dönem yakın çevrenizle ilişkiniz eskisinden daha iyi olacaktır. Güneşin koç burcuna geçişi kökleriniz ile aranızdaki sıcak bağları güçlendirmenize yardımcı olacaktır.
Öğrenmek, keşfetmek, seyahatler, kardeşler, ilan etmek, duyurmak, medya, yayıncılık, pazarlama ve satış, sözel ifade yeteneğini kullanmak, yazmak, bilgi paylaşımı gibi konularda aktif bir dönem ve yeni avantajların karşınıza çıkacağını göstermektedir.
Kendinizi daha fazla özgürleştirmeniz gereken bir zamana ilerliyorsunuz. Yeni bir başlangıca adım atarak hayatınızda yönlü bir değişikliğe gidebilirsiniz. Venüs Koç burcuna geçerek sevginizi ifade ediş tarzınızda sizlere cesaret aşılayacaktır.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Değişkenliğin doğasına uygun olarak kararlarınızda ani değişimlere gidebilirsiniz. Maddi konularınızda hayalci yaklaşımlar da bulunarak gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz.
Geçmişi daha iyi anlamak ve gelecek düzeninizi daha iyi oturtmak için muhteşem bir dönem. Hayatınızın gerçek noktası nerede bunu keşfedeceksiniz. Gizli yürüttüğünüz ilişkiler ya da sizde yarattığı ruhsal krizler bu yeni ay itibariyle netliğe kavuşacaktır.
İhtiyacınız olan şey düzen ve tertip olacaktır. Bu hafta planlarınızı en iyi şekilde yapmaya özen gösterin. İhmal ettiğiniz şeyleri yeniden gözden geçirin. Hiçbir duruma karşı isyankâr yaklaşmayın.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta Merkür’ün sizin burcunuza geçişi ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde düşünce yapınızda ifade edişlerinizde daha büyük kolaylıklar yaşayabilirsiniz. İçsel duygularınızı paylaşmak yerine daha fazla içe dönmeyi tercih edebileceğiniz bir dönem olacaktır.
Hayatınızla ilgili yeni adımlar ve yeni soluklar dönemi başlıyor. Yeni bir ortamda bulunmak, belki de kimliğinizi ve kişiliğinizi yeni ortamlarda göstermek ve ifade etmek. İlişkilerinizden yana güzel destekler bulup hayatınızda yeni ivmeler kazanmanız sizi biraz olsun mutlu edecektir.
Sizler hayatınızda yeteri kadar zorluk ve huzursuzluk çektiniz. Hele ki şu son 1 hafta sizler için oldukça zorlayıcı ve kayıptı. Ama bu hafta içsel gücünüzü topluyor ve kendinizi daha fazla umutlandırıyorsunuz.

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

Aktif Büyüler Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

Aktif Büyüler

Bir önceki yazımız olan 8 Mart - 14 Mart Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aslan burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler