Burçlar

15-21 Kasım Haftası Burç Yorumları

Burç yorumlarında 16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilir ve bilinmeyen gizemleri çözmeye çalışabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda sizi kaygılandıran durumları ön plana çıkaran olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar üzerine farklılıklar üretmeye çalışabilirsiniz.

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs Mars ile sekstil açı yapacak.Daha fazla mücadele etmeniz gereken ve kendinizi savunmanız gereken durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Hafta başımda beklenmedik masraflar sizinle olabilir. Bu yüzden harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.Para ile ilgili yapacak olduğunuz anlaşmalar var ise bunlara dikkat çekecek ve yeni fikirler geliştirmeye çalışacaksınız. Yatırımlarınızın değerlendiğini görecek, bu sayede gelirinizin de arttığına şahit olacaksınız. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız bununla ilgili fikirler üretebilir, çevrenizden de bu konu ile ilgili fikir almak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki gerginlikler son bulacak ve çalışma arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi daha sağlam bir şekilde yürütmeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

İkili ilişkilerde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir ve zaman zaman öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Partnerinizin üstüne çok gitmemek en iyisi, onu anladığınızı itiraf etmeye çalışmalısınız. Başkalarının sorunları ile ilgilenmek yerine daha çok kendi sorunlarınızla ilgilenecek ve içsel olarak sorgulamalar gerçekleştireceksiniz. İkili ilişkilerinizde ki gerginlikleri bir kenara bırakmalı,ileriye yönelik kararlar almalısınız. Gerçekleştirmeyi planladığınız bir seyahat sırasında yeni bir ile tanışabilir ve duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Karşılıklı duygu alışverişi size iyi gelecek, kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

İşyerinizde beklenmedik iş kazaları ile karşılaşabilir ve gerginlikler ortaya çıkabilir. Size karşı gelen insanların fikirlerini dinlemeli, önyargılı davranarak hemen başınızdan atamamaya çalışmalısınız. Hafta ortasına doğru bilinçaltınızda yatan korku ve endişeler ile yüzleştiğiniz birkaç konu ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize dürüst davranmalı, elinizden geldiğince sorunları takmayın. Birlikte projeler yürüttüğünüz insanlara karşı olan bakış açınız değişebilir ve iletişim konusunda ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Aşk hayatınızda zaman zaman ön göremediğiniz gerginlikler ile karşılaşabilir ve partnerinizle aranızdaki bu sorunları çözmenin yolunu bulamadığınızı düşünebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı iki kişilik yapmanız gerektiğinin farkına varabilir ve bu yüzden hayatınızdaki bazı kararları değiştirme yönünde ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşamadığınız bir durum söz konusuysa özellikle tartıştığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırmak üzerine karar alabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

İş hayatınızda gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz. Üstlerle veya yönetici figürleri ile aranızda geçen problemli konuşmalar yüzünden kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Dışarıya karşı açık edemediğiniz düşünceleriniz var ise bunların üzerine düşünecek ve kendinizi daha net bir şekilde ifade etmenin yollarını arayacaksınız. İşyerinde çıkan gerginliklere son vermeye yarayacak yeni fikirler elde edebilirsiniz. İşyerinizde mutsuz olduğunuzu düşündüğünüz durumlar yüzünden yeni bir işe geçiş yapabilir veya kendi işinizi kurma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla fikir uyuşmazlıkları ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Karşınızdaki insanlarla tartışırken kendinize hakim olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde öfke patlamaları yaşayabilir ve karşınızdakini uzun süreli şekilde kıracak olan cümleler sarf edebilirsiniz. Hayatınıza karşı olan bakış açınızda ki değişim yüzünden, çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz azalabilir. Yakın çevrenizde kendinizi ifade etmek yerine sizi olduğunuz gibi kabul etmelerini bekleyeceksiniz. Birlikte İş yaptığınız insanlarla aranızda zaman zaman gerginlikler ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Bu hafta içerisinde aynı kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle maddi anlamda seni zorlayacak olan süreçleri göz önünde bulundurmalı ve hedefinizi ileriye yönlendirmelisiniz. Beklenmedik masraflarla karşılaşabilir, bu yüzden zorunlu olduğunuz alanlarda kısıtlama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya ailenizle birlikte yürüttüğünüz ortak finansal konular gündeminizde gelecek. Bununla ilgili yenilikler yapmak isteyebilir ve gelir gider dengesi hakkında yeni bütçe hesaplamaları yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Her türlü ilişkide yaşayacak olduğunu öfke patlamaları yüzünden ayrılıklar gündeme gelebilir. Bu yüzden sinirlerinize hakim olmalı ve olayları hemen çözmek yerine biraz zamanın akışına bırakmayı tercih etmelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak bir karar alma aşamasındayken kendi başınıza yol izlemek isteyebilir ve beklenmedik bir ayrılık düşüncesi içerisinde girebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yapacak olduğunuz görüşmeleri biraz daha dikkat etmeli, kelimelerinizi özenle seçmeye çalışmalısınız. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

İşyerinde yaşayacak olduğunuz bazı değişimler karşınıza çıkabilir. Bu değişimler yüzünden kendinizi güvende hissetmediğiniz konularla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir iş değişikliğinde gitmek isteyebilir veya mevcut olan işinizde farklı düzenlemeler yapma planında bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ailenizde aranızda problem olan konuları masaya yatıracak ve bunları derinlemesine çözmeye çalışacaksınız. Yakın arkadaşlarla veya kardeşlerle olacak olan görüşmeler sayesinde de kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Arkadaşlarınızla alakalı konular ve sosyal yaşantınızı ön plana çıkaran durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenize çok fazla zaman ayıramadığınızı düşünebilirisniz. Yakın bir arkadaşınızla aranızda maddi problemlerden dolayı sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sorunu hasar görmeden atlatmanın yollarını bulmaya çalışabilirsiniz. Aile içerisinde alınacak olan bir karar sayesinde eğitim veya iş hayatınızdaki değişiklikler gündeminizde yer edebilir. İleriye yönelik planlarınızı hesaplamalı ve neyin gerçekçi olup olmadığına karar vermelisiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

Patronlarınız veya yöneticileriniz ile ilgili karşılaşacak olduğunuz problemlerden dolayı işi bırakma aşamasına gelebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalı, çok fazla sorunları kafaya takmamalısınız. İş hayatınıza yaşamış olduğunuz gerginlikler ortaya çıkabilir. Yerine getirilmesi gereken projeleri olumsuz şekilde etkileyebilir. Hafta sonuna doğru evinizin içerisinde yapacak olduğunuz bir takım değişikliklere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni bir yere taşınma veya yeni bir ev satın alma gibi düşünceniz varsa daha çok bu olaylara yoğunlaşmak da isteyeceksiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

balik burcu
balik burcu

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerginlikler gündeme gelebilir. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını ararken, karşınızdaki insanlarla ters düşebilir ve onları kıracak olan laflar sarf edebilirsiniz. Hafta ortasına doğru yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde de arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirme fırsatı elde edebileceksiniz. Maddi anlamda güçlenecek ve yeni gelir kapıları aramaya çalışacaksınız. Sizi finansal açıdan zorlayan koşulları baştan değerlendirebilir, bunların üzerine giderek yeni iş olanakları yaratabilirsiniz.

 

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

Bir önceki yazımız olan 8 – 14 Kasım Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep burcu, Akrep Burcu hakkında detaylı bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Astrolog Medyum Zeynel EROĞLU- Burç Yorumlarıyengeç burcu ve aşık etme duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler