Burçlar

14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları

14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları 14 Şubat 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Gün içerisinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek size oldukça iyi gelecek ve duygusal anlamda tatmin sağlamaya çalışacaksınız.

16 şubat 2022 tarihinde ise Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sezgilerinize güvenmeye çalışmalısınız. Yanılmadığınızı fark edecek ve bu doğrultuda ilerleyeceksiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Arkadaşlarınızla birlikte daha fazla iletişim kuracak ve ekip çalışmalarına dahil olmak isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru önemli toplantılara katılabilir, sizin için oldukça önemli olan bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Göz önünde olacağınız için dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Yöneticilerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İletişiminizi kuvvetlendirmeye çalışacaksınız. Sizi heyecanlandıracak olan grup çalışmaları içerisine girebilir, arkadaşınızla aranızda sorunlar varsa bu sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak ve yeni bir eğitim sürecine dahil olmaya çalışacaksınız. Yurtdışı ile alakalı konular ön plana çıkabilir

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Parayla alakalı konular ön plana çıkabilir. Finansal anlamda uzlaşmanız gereken bir durum var ise bununla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hayatınıza ters giden durumları fark edecek, bunun üzerine yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. İsteklerinize odaklanmak ve kendi içinizde cevaplanmamış soruları çözmeye çalışmak size oldukça iyi gelmeye başlayacak.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

İkili ilişkilerdeki iletişiminize önem verecek ve partnerinizle açık bir şekilde problem olan durumları konuşmaya çalışacaksınız. Yakın dostlarınızla beraber olabilir, yeni çalışmalar içerisine dahil olabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte fikir alışverişi yapmak size oldukça iyi gelecek ve terapi olarak görmeye başlayacaksınız. İş hayatınızla ilgili önemli detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

İş ortamınız da yaşanan terslikler varsa bunları geride bırakmaya başlayacaksınız. Aşk hayatınız ile ilgili çarpıcı gündemler ön plana çıkmaya başlayabilir. Daha planlı ve sistemli bir şekilde çalışma prensibini benimseyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru koşuşturmadan uzak olmaya çalışacak, kendinize olabildiğince zaman ayıracak ve dinlenmeye çalışacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

İş ortamınızda yaşamış olduğunuz gerginlikler varsa bunları elinizden geldiğince yok etmeye çalışacaksınız. Sizi rahatsız eden ters durumlar varsa bunların üzerine yeni fikirler geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza yoğun temposu bu hafta içinde size ağır gelmeye başlayabilir. Planlı ve sistemli hareket etmek sizi rahatlatacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade etmekten kaçınmak yerine rahat bir şekilde istediklerinizi yapmaya odaklanacaksınız. Çocuklarınızla alakalı ters giden durumlar var ise bunları düzeltmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmaları elinizden geldiğince ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Son zamanlarda evinizin içerisinde geçirmiş olduğunuz vakit sayesinde kendinizi dinginleşmiş ve sakinleşmiş hissedeceksiniz.

Akrep Burcu 14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları

akrep burcu
akrep burcu

Geçmiş ilişkilerle ilgili proAileniz ile aranızdaki iletişim giderek iyi bir yere varmaya başlayacak ve geçmişte yaşamış olduğunuz problemleri sakin bir şekilde konuşarak çözmeye başlayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir, mevcut olan işinizi geliştirme yönelik projelere adım atabilirsiniz. Reklamla alakalı işlerle uğraşıyorsanız, dikkat çekici projelerde yer almaya çalışacaksınız. İş hayatında ön plana çıkmak sizi mutlu edecek. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Oldukça meraklı olacak ve yeni etkinliklere katılmak isteyeceksiniz. Okumak ve yazmak isteyecek bunlarla ilgili yenilikler yapmaya çalışacaksınız. Zihinsel faaliyetler içerisinde olmak sizi zor durumlardan uzaklaştırmaya yardımcı olabilir. Düşüncelerinizi insanlara ikna etmeye çalışacaksınız. Yeni şeyler öğrenmek isteyecek bununla ilgili de çalışmalar yapmak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu 14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları

oğlak burcu
oğlak burcu

Finansal konular yavaş yavaş ön plana çıkmaya başlayabilir ve yatırımlarınızla ilgili yeni düşüncelere girebilirsiniz. Farklı bakış açısına sahip olduğunuzu anlayacak bu doğrultuda yenilikler gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru fikir alışverişlerinde bulunabilir, algınız açacak olan projelere dahil olmaya yakın olabilirsiniz.

Kova Burcu 14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu

Kafanızdaki problemler yavaş yavaş netleşmeye başlayacak ve kendinizi çevirinize daha iyi ifade edebileceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla daha öncesinden tartışmış olduğunuz bir konu hakkında konuşabilir, ikna etmeyi başarabilirsiniz. İkili ilişkilerde yürütülen ortaklıklar var ise buralarda sorunlar karşınıza çıkabilir. Sizden gizlenen konulara açığa çıkacak bu yüzden atacak olduğunuz adımlardan emin olamayabilirsiniz.

Balık Burcu 14-20 Şubat Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu

Kendi içinize dönmek ve düşünmenin size olabildiğince iyi geldiğinin farkına varıyorsunuz. İçinizde anlam veremediğiniz duyguları açığa çıkarmak için daha fazla yazmak ve düşünmek isteyebilirsiniz. Geçmişi sorgulamanın her ne kadar travmaları olsa da ruhsal olarak iyileşmenize iyi geldiğine inanacaksınız. Yerine getirilmesi gereken projelere odaklanacak, sağlığınıza daha çok dikkat etmeye başlayacaksınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 7 – 13 Şubat Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.