Medyum

13-19 Aralık Haftalık Burç Yorumları

13-19 Aralık Haftalık Burç Yorumları Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir ve daha cesaretli adımlar atabilirsiniz. Yasal meseleler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir.16 Aralık 2021 tarihinde Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Kesin kararlar almaktan ödün vermeli, beklenmedik olaylara karşı temkinli olmalısınız. Derinden sarsılacağınız konularla karşılaşabilir ve olumsuz sonuçlara katlanmak zorunda kalabilirsiniz.19 Aralık 2021 tarihinde İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tamamlanmasını düşündüğünüz ya da istediğiniz olayların üzerinde duracak ve bunları bitirmeye odaklanın.
19 Aralık 2021 tarihinde Venüs Oğlak’ta geri gidiyor. Parayla ve aşkla ilgili konular ön plana çıkabilir. Sorunlu giden kısımları düzeltmek için yeni yöntemler bulmak isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu
Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Cesaretiniz yerine gelecek, şehir dışı ve yurt dışına daha çok seyahat etmeye çalışacaksınız. Yasal meseleler ile uğraşabilir, rutininizin dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle problemler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda oluşan sorunlar beklenmedik olaylara neden olabilir. Güvendiğiniz bir kişinin arkanızdan iş çevirdiğini farkına varabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu
Ortak yapılan harcamalarda bazı artışlar söz konusu olabilir. Bu yüzden para ile ilgili konularda tartışmalar ortaya çıkabilir. Miras, mal paylaşımı veya boşanma gibi konular gündeminizde gelebilir. ikili ilişkilerde, duygusal anlamda ve aşk hayatınızda fazlasıyla sorumluluk hissedeceğiniz konularla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi daha çok özgür hissetmek isteyecek, ona ona göre kararlar almaya çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru ise parayla ilgili olumlu gelişmeler karşınıza çıkabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu
İlişkileriniz oldukça hareketlenecek. Daha girişken olacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Partnerinizle birlikte karar verip, yeni bir seyahate çıkma planı yapabilirsiniz. Hafta ortasına doğru işinizde yapacak olduğunuz değişiklikler başkalarının dikkatini çekebilir. Hayata karşı olan bakış açınızı değiştirme kararı alabilir ve daha gerçekçi bir tavırla olayları yaklaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise ortak finansal konular gündemde yer alacak. Yatırımlar, alacak verecek veya sigorta gibi konularla uğraşacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu
Çok çalışacağınızı haftaya adım atıyorsunuz. Yarım kalmış olan işlerinizi halledecek ve evinizin içerisindeki yapılması gereken işlere de odaklanmaya çalışacaksınız. Hafta ortasına doğru sosyal çevre, arkadaşlar ve bir akrabalar ile ilgili konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde beklenmedik durumlar karşınıza çıkabilir, partnerinizle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu
Aşk hayatınız oldukça hareketli, çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilirsiniz. Birlikteliğiniz yok ise yeni bir ilişkiye adım atmak isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru iş, kariyer ve toplumsal meselelerle ilgili konular öne çıkabilir. Buralarda belli başlı kırılmalar yaşayabilirsiniz. İş değişikliğine gidebilir veya zorlayıcı olan bir işten ayrılma kararı alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise işyerindeki ilişkilerinizde ve sağlığınıza daha çok dikkat etmeye çalışacaksınız. Çalışanlarınıza veya iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar varsa bunları toparlamak için ulaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu
Evinizin içerisinde yaptırmak istediğini tamir ve tadilat gibi işler var ise bunlarla uğraşın. Taşınmayı düşünüyorsanız, bunun için güzel bir zamana adım atıyorsunuz. Gündelik işlere yoğunlaşacak ve iş yükünü azaltmaya çalışacaksınız. Kendinize vakit ayıramadığınızı düşündüğünüz çalışmalardan da uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İş yerinizde görüş farklılıklarından dolayı problemler ortaya çıkabilir. Hafta sonuna doğru ise iş hayatınız da ön plana çıkacağınız yeni projelere adım atmaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu
Hafta başında yakın çevrenizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İletişiminizi giderek artacak. Hafta ortasına doğru ise aşk hayatınızda bazı gerginlikler ortaya çıkabilir. Özellikle ortak finansal konular var ise buralarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızın masrafları giderek artabilir bu yüzden bütçe zorlanmaları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızı etkileyen bazı problemleri çözmeye çalışmak isteseniz de bu durumun üstesinden gelemediğiniz durumun farkına varabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise tatile çıkabilir, yasal meselelerle ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Yorumları

akrep burcu
akrep burcu
Gelirinizin artması ile birlikte masraflarınız da giderek artmaya başlayacak. Bu yüzden yeni projelere başlamak isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ikili ilişkileri ve ortaklıklı işleri ön plana çıkaran bazı değişimler ile karşılaşabilirsiniz. Birkaç olay yüzünden huzursuz olabilir ve hayal kırıklığı ile uğrayabilirsiniz. Duygusal açıdan yaşayacak olduğunuz sorunlardan dolayı da kendinizi insanlardan bir adım geriye çekme kararı olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise kredi ve borç kullanabilir, dilediğiniz ev var ise bunu satın almak isteyebilirsiniz. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu
Enerjiniz artacak ve isteklerinize daha iyi odaklanacaksınız. Geleceğe yönelik hedefleriniz var ise bunlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru iş ya da sağlık konularında ani beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yakın olduğunuz bir kişiyle aranızdaki iletişimi kesmek isteyebilir, özellikle kardeşlerle komşularla veya akrabalarla bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz işlerin saatini değiştirme kararı alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu
Bilinçaltınızda yer alan duygusal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Affetmediğiniz bir kişi var ise bununla ilgili yeni bir karar almak isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili alacak olduğunuz tedbirlerden pişman olmayacaksınız. Hafta ortasına doğru aşk hayatınızda bazı temel noktalar değişebilir. Partnerinizin size vermiş olduğu değeri sorgulayabilirsiniz. İnişli çıkışlı bir ilişkiye sahipsiniz bu durumu değiştirmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 13-19 Aralık Haftalık Burç Yorumları

kova burcu
kova burcu
Arkadaş çevrenizle görüşecek ve grup çalışmaları içerisinde olmaya çalışacaksınız. Enerjinizi boşa harcadığınızı fark edebili,r bu yüzden ev veya aile içi meselelerde daha titiz davranmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında kendinizi güvende hissetmek de zorlandığınız konular var ise bunları ailenizle birlikte çözmeye çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru ise yeni bir ilişkiye başlayabilir, dugu duygusal anlamda bir karmaşıklık yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu 13-19 Aralık Haftalık Burç Yorumları

balik burcu
balik burcu
Uzun vadeli hedeflerinize odaklanacak ve daha sıkı bir çalışma temposuna adım atacaksınız. Yakın arkadaşlar, kardeşler veya komşularla ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kontrolünüzün dışında gerçekleşen bu problemlerden dolayı görüş ayrılıkları ortaya çıkabilir ve duygusal olarak bu durumdan etkilenebilirsiniz. Taşınma veya yatırım amaçlı almayı planladığınız almak istediğiniz ev,arsa veya araba gibi yatırımların üzerine düşünebilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Erkeklerden Daha Fazla Uykuya İhtiyacı Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.