Burçlar

11 – 17 Ekim haftalık burç yorumları

11 – 17 Ekim haftalık burç yorumları

Burç 11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Yaşamış olduğunuz gerginlik artık son bulmaya başlayacak. Duygusal anlamda kurduğunuz bağlar giderek daha da güçlenebilir. Geleceğiniz ile ilgili planlamalar yaparken kendinizden daha emin olabilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür ve Kiron karşıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerde zaman zaman gerginlikler ortaya çıkabilir. Enerjinizi düşüren kişilerden ve olaylardan uzak durma kararı alabilirsini. İletişim açısından sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Kendi yaşadığınız gerginliği çevrenizdeki insanlara yansıtabilirsiniz. Biraz daha sakin olmalı, olan biteni sakin bir kafayla anlamaya çalışmalısınız. Sizinle ilgili şüphe duyan bir kişiye alması gereken cevabı verebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi ön plana taşıyan durumların içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Kendi duygularınız ne kadar önemli olsa da sizin için önemli olan diğer kişilerinde düşüncelerine önem vermeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Duygusal anlamda kısa süreli de olsa kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. İçinize sinmeyen durumları dile getirecek ve bunların içerisinden çıkmanın yollarını arayacaksınız. Aileyle birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Anne veya babanızın sağlık sorunlarıyla ilgili bi konu yüzünden canınızı sıkabilirsiniz. Sağlığınız önemli ölçüde ilgilendiren güzel bir haber alabilirsiniz. Çevrenizle kurduğunuz iletişim bu hafta önemli olacak.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

İlişkide kararsız kaldığınız konuları netleştirmeniz için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizle baş başa kalacak ve kendiniz için en doğru olan kararı alabileceksiniz. Manevi anlamda güzel bir şekilde desteklenebilirsiniz.Yakın bir arkadaşınıza anlatmış olduğunuz sorun varsa bununla ilgili daha pozitif düşünceler içerisine girebilirsiniz. Paranızı daha kontrollü bir şekilde harcamaya çalışmalı, acil ihtiyaç olmayan eşyaları da almamaya çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Duygularınızı net bir şekilde anlamasanızda, almış olduğunuz kararların olumlu yönleriyle karşılaşabielceksiniz. Kendinize yapılmasına istemediğiniz durumları başkasına yapmak size göre değil. Bu yüzden duygularınızı bastırabilir, mantığınızla hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinize zaman ayırmak zorlaşabilir. Yakın bir arkadaşınıza zaman ayırmak isteyeceksiniz. Birlikte geçirecek olduğunuz zaman oldukça iyi gelecektir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Farkında olmadan yakın çevrenizden bir kişinin kalbini kırmış olabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz iletişime biraz daha göz gezdirmeli, yanlış yaptığınızı düşündüğünüz konularda da hatanızı kabul etmelisiniz. Sosyalleşebilir ve eğlence hayatına ekstra para harcayabilirsiniz. Girecek olduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Göz önünde bulunmak egosal tatminizi sağlamlaştırabilir ve kendinize olan güveniniz daha da artabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Düşüncelerinizle baş başa kalacağınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Kendi içinize çekilmek ve yapmak istediklerinizi planlamak size iyi gelecektir. İkili ilişkilerde güven problemi yaşadığınız durumların üzerine duracaksınız. Kuruntularınızın boşa çıktığını fark edebilirsiniz. Ailenizden uzakta bir yerde yaşıyorsanız, onların yanına gitme kararı alabilirsiniz. Birlikte geçirecek olduğunuz zaman duygusal anlamda sizi tatmin etmeye yetecektir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Ailenizle aranızda problem olan konular bu hafta içerisinde tekrar açığa çıkabilir. Kendinizi sorunlara teslim etmektense çabalamayı tercih etmek isteyeceksiniz. Hayal gücünüz sayesinde yapacak olduğunuz işlerde başarı elde etmeye başlayabilirsiniz. Kariyeriniz için önemli gelişmeler yaşayabilir, kendinizi ön plana taşıyabilmenize olanak sağlayan durumlara odaklanabilirsiniz. Parasal anlamda var olan sıkıntılarınız azalmaya başlayabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Bu hafta sağlığınız ve işiniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz işlerde mükemmeliyetçi olmak yerine biraz daha zamana bırakmaya çalışabilirsiniz. Kaygılarınızdan uzaklaşacak ve daha az stres içeren bir hayatı tercih edeceksiniz. Taşınabilir veya yeni bir ev satın alabilirsiniz. Ailenizin sorunlarıyla ilgilenecek ve elinizden geldiğince çözüm bulmaya çalışacaksınız. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan konulara da odaklanabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Hafta başında iş hayatınızda daha etkili olmak için yeni eğitimlere dahil olmak isteyebilirsiniz. Zihinsel uğraşlar içerisinde olacak ve kendinizi aktif tutmaya çalışacaksınız. İş hayatınızı ilgilendiren konularda daha düzenli ve disiplinli olma kararı alabilirsiniz. Partnerinize karşı daha biraz daha sabırlı olmaya çalışmalısınız. Hassas bir dönemden geçebilir ve bu yüzden sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Konuşurken sözlerinizi seçmeli ve inciltmemeye çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Bu hafta yapacak olduğunuz projeler yarım kalabilir veya bir takım aksaklıklar ortaya çıkabilir. Geleceğinize dair planlamalar yaparken daha garantici olmalı ve elinizden geldiğince temellerini sağlam olmasına özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru paraya olan bakış açınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Ailenizin sorunları size zaman zaman ağır gelmeye başlayabilir. Sorunlarıyla ilgilenmek yerine kendi içinize dönmeyi tercih etmeniz daha mümkün olabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

Geleceğe dair planlamalar yaparken, kendinize daha çok güveneceksiniz. Kendinizden emin olmanız sayesinde de hedeflerinize daha kolay ulaşabildiğinizin farkına varacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gereksiz sorunlar ortaya çıkabilir. Özel hayatınızı önemli derecede etkileyen konuların üzerine durmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda sizi zorlayan süreçlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yatırım yapma fikri öncelikleriniz arasında yer almaya başlayabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

balik burcu
balik burcu

Bu hafta kendinize ve yaratıcılığınıza güvenebileceğiniz bir dönemdesiniz. 27 Eylülden beri devam eden merkür retrosu salı günü bilgi evinizede Uranüs ile kavuşuyor. Yatırım yapma hevesiniz olabilir ancak retro sonuna kadar bu fikirlerden uzak durmanız daha iyi olacaktır. 13 Ekim çarşamba günü, kariyer evinizdeki venüs, sezgi evinizde Satürn’e altmışlık açı yapıyor. Bugün işinizle ilgili durumlarda iç sesiniz size doğru seçimi gösterecektir. Kendinize güvenebilirsiniz. Terfi ya da iş büyütme gibi maddi anlamda şanslı bir hafta sizi bekliyor.

 

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

Bir önceki yazımız olan 04-10 Ekim Haftası Burç Yorumları başlıklı makalemizde aşk büyüdü, aşk büyüsü ve aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.