Medyum

1 Şubat – 7 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları : 1 Şubat – 7 Şubat Haftalık Kova, Terazi, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu:

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizde daha olumlu etkilere sahip olacağınız bir dönem başlıyor. Satürn ve chiron arasında umut verici bir açı gerçekleşerek benliğinizde yara olarak sakladığınız konuları artık olgunlukla iyileştirmek adına harekete geçeceksiniz.
Olayları büyütmemeye özen göstermelisiniz. Bu süreçte anlatılmak istenen doğru ifade edilmeyebilir. Eski konular açılabilir. Planlarınızda, programlarınızda aksaklıklar ortaya çıkabilir. İşinizde beraber çalıştığınız kişilerle yazılı sözlü iletişime bu sürede dikkat edin.

Boğa Burcu:

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu hafta sizin için olumlu gelişmeler daha çok hafta sonuna doğru başlayacak ve özellikle şubat ın ikinci haftasında çok daha belirgin olacak da diyebiliriz.
Haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Kariyer alanınızda çalışmalarınız da olumlu adımlar atabileceğiniz bir sürecin içine giriş yapıyorsunuz. Satürn/chiron arasında iyileştirici bir açı oluşarak bilinçaltınızda tuttuğunuz kabuk bağlamış konularınızı olgunlukla tamamen iyileştireceksiniz.
Üstlerinizle ilişkilerde, otorite figürleriyle ilgili yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Yazılı, sözlü mesajlarınıza, verdiğiniz bilgilere kontrol edin. Terfi, zam gibi beklentileriniz varsa gecikmeler yaşanabilir. Yaşamınızda yarım kalmış konuları işlerinizi toparlayın.

İkizler Burcu:

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Yeni bir eğitim hayatına adım atmak isterken sizleri olumlu sürece götürecek etkilere sahip olacaksınız. Satürn ve chiron arasında şifalandıracak açısal etkileşim oluşurken sosyal hayatınızda aksaklık olarak karşınıza çıkan sorunları olgunlukla çözüme kavuşturacaksınız.
Merkür yönetici gezegeniniz olduğu için en fazla etki alan burç sizsiniz. Yaşamınızdaki beklentilerinizi sorgulayacaksınız.
Yurtdışı, şehir dışı gündemleriniz, iş başvurularınız varsa, aksaklıklar, gecikmeler yaşanabilir. Aynı zamanda öğrenciyseniz, okul başvuruları, akademik başlangıçlarınız varsa gecikmeler yaşanabilir. Yeni eğitimlere başlamak için Merkür retrosunun bitmesini bekleyin.

Yengeç Burcu:

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Korkularınızda hafifleme hissederek kendinizi toparlamak adına olumlu bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Satürn ve chiron arasında iyileştirici bir aşısal etkileşim gerçekleşerek gelecek planlarınızda yara alan bölümleri yeniden düzenleyebileceksiniz. Satürn ve Venüs kavuşum açısı netlik kazanarak ruhsal olarak kendinizi soyutlama isteği yaşayabilir.
Ortak gelirleriniz, ortaklıklarınız varsa bu dönem yeni kararlar almayın, yeni imzalar atmayın. Eşinizin iş hayatıyla ilgili aksaklık ve problemler çıkabilir. Kredi başvurusu, banka ödemeleri, nafaka, miras konularında gecikmeler oluşabilir. Beklenmedik borçlarla karşılaşabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu:

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde olumlu etkiler alarak özgürlüğünüze yeni bir anlam katmaya doğru kendinizi sürükleyeceksinizdir. Satürn ve chiron arasında uyumlu bir açısal etkileşim yaşanarak yaşam felsefeniz de kargaşa yaşadığınız konular da olgunluk kazanarak iyileşmeye adım atacaksınız.
Bu haftaya yine biraz huzursuz girmeniz muhtemel, özellikle avukat veya sizi temsil eden insanlarla ilgili sürtüşmeleriniz veya ortaklık, ilişkiler konusunda ufak tefek konular tekrar gündeminize oturabilir. Ama bu konularla ilgili olarak üçüncü bir kişinin bu duruma müdahil olup durumu çözmenizde ciddi katkıları olabilir.

Başak Burcu:

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Çalışma hayatınızda ve günlük rutinlerinizde olumlu etki alarak yaşam düzeninizde bir rahatlama hissedebilirsiniz. Satürn ve chiron arasında uyumlu bir açı kesinleşerek korkularınızda şifalanma yaşayacaksınız. Satürn ve Venüs arasında kavuşum açısı kesinleşerek zihinsel sıkışıklığınızın yanında rutinlerinizi gerçekleştirirken bazı aksamalarla karşılaşmanıza neden olabilir.
Bu hafta özellikle sağlık konusunda keskinleşmeye başlayacak olan Satürn Uranüs sert açısı biraz daha sizi etkileyebilir. Sağlığınıza özen gösterin. Ufak tefek kazalara dikkat!

Terazi Burcu:

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Sosyal enerjinizi kısıtlayarak mesafeli davranışlar sergilemek isteyebilirsiniz. İlişki, partner, aşk hayatınızda problemlere hazır olun. Geçmiş sorunlar önünüze gelebilir.
İletişimde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir, ilişkilerde ani kararlar almayın. Eski sevgililer yaşamınıza girmek isteyebilir, temkinli olun. Retroyla gelen retroyla hayal kırıklığıyla gidebilir. Yeni ilişkiye de başlamayın. Mümkünse tanıyın başlangıçları 21 Şubat sonrasına bırakın.

Akrep Burcu:

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Ailenizle olan diyaloglarınızda olumlu bir döneme geçiş yaparak sürecin uyumundan yararlanmalısınız. Satürn ve chiron arasında uyumlu bir açı kesinleşmesi yaşanacaktır. Verimliliğinizi artırmak adına olgunlukla arayışlara girebilirsiniz.
Aile, ev konuları mercek altında. Aile içi ebeveynlerle ilişkilerde gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar nüksedebilir.
İletişiminize dikkat edin abartmayın, sakin hareket edin. Yarım kalan işlerinizi toparlayabilirsiniz.

Yay Burcu:

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya  Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. İletişiminize soğukluk katarak yakın çevrenizle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Satürn ve chiron arasında uyumlu bir açı meydana gelerek aşk hayatınızda olgunluk kisvesini giyerek hatalı attığınız adımları iyileştirmek için harekete geçebilirsiniz. Satürn ve Venüs kavuşum açısı kesinleşerek içsel bir sıkışma yaşayabilirsiniz.
Plan ve programlarınızda aksaklıklara hazır olun. Yazılı sözlü iletişime mesajlaşmalara, maillerinize bu dönem ekstra dikkat edin.
Yanlış anlaşılmalara açık bir evredesiniz. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle iletişim problemlerine dikkat edin. Unutkanlık sizi bu dönem etkileyebilir, konsantrasyon problemleri yaşanabilir. Yeni eğitimlere başlamayı düşünüyorsanız tatmin etmeyebilir. Var olan eğitimlerde ise gecikme ve aksilikler ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu:

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Maddi konularınızda iyileşmeler yaşayacağınız bir döneme adım atıyorsunuz, kararlarınızı verirken daha geniş perspektiften bakmalısınız. Bu haftaya önceki haftalarda olduğu gibi ciddi bir yüzle girmemeye bakın, çünkü hem özel hayat hem de maddi konularda sıkı bir sınavdan geçtiniz.
Satürn ve chiron arasında olumlu açı kesinleşerek ailenizle aranızdaki problemleri olgunlukla kabullenerek iyileştirmek adına karar alacağınız bir dönemi başlatacaktır.

Kova Burcu:

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin burcunuza geçişi ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde özgürlük seviyenizde artış gözlemleyebilirsiniz. Mesafeli olmak ve daha çok bireysel vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Burcunuzda hareket eden Satürn ile Koç burcunda hareket eden chiron arasında olumlu bir açı meydana gelerek ikili ilişkilerinizde iletişiminize olgunluk katarak sizleri yara aldığınız konuda iyileştirecektir.
Şimdiye kadar hayata nasıl bakmanız, nasıl konumlanmanızla ilgili olarak bazı kafa karışıklığı ve zorluklar yaşamanız muhtemel. Ama artık özellikle bu konularla ilgili ve işinizle, gücünüzle alakalı hoş gelişmeler yaşamanız için planlar yapabilirisiniz. Ve bu hafta kazalara da dikkat edin.

Balık Burcu:

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftalık Burç Yorumları yazımızda bu haftaya Venüs gezegeninin Kova burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Duygularınızı ifade etmek yerine izole ederek daha fazla yalnızlık hissine sarılmak isteyebilirsiniz. Bu hafta özellikle kendini çok daha paranormal olayların içinde bulabilirsiniz. Yani doğaüstü olaylar sizin sanki gözünüzün önünden bir perdeyi kaldırmış gibi hissedip insanların yüzüne baktığınızda onların geçmişlerini, geleceklerini okuyor olabilirsiniz.
Yeni başlangıçlardan uzak durun, yarım kalmış konuları tamamlayın. Sevdiğiniz dostlarınızla bir araya gelmek motivasyonunuzu arttırabilir. Ruhsal ve bedensel olarak kendinizi yükseltin. Sağlık sorunlarına karşı tedavi yoluna giderek şifa bulabilirsiniz.

Güzel bir hafta, güzel bir yıl diliyorum.

 

Haftalık Burç Yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak veya bakım analizi yaptırmak isterseniz; www.medyumzeyneleroglu.com sayfasını ziyaret edebilir veya 0533 594 25 77 telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Bu ve Diğer Konular Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Youtube da Zeynel Hoca Videolarını izlemek isteyebilirsiniz.

 

 

Hastalık Büyüsü Nedir Konulu Yazımıza Göz Atabilirsiniz

https://www.medyumzeyneleroglu.com/hastalik-buyusu-nedir/

Bir önceki yazımız olan Medyum Zeynel Eroğlu Kimdir başlıklı makalemizde astroloji, beylikdüzü medyum ve burçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.