Burçlar

1 – 7 Kasım haftalık burç yorumları

1 – 7 Kasım haftalık burç yorumları

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sonucuna ulaşmak istediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İyimser yönünüzü ortaya çıkaracak, olumlu bir şekilde sorunları çözmeye çalışacaksınız.

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Sorumluluk almaktan kaçmamalısınız. Başarıya giden yol, ısrarcı ve kendinizden emin olmanızdan kaynaklanacaktır.

6 Kasım 2021 tarihinde ise Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Hayatınız için yeni adımlar atmalı, elinizde kalan durumları değerlendirmelisiniz. Geçmişte yapılan hataları kabul etmelisiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Maddi kaynakları ilgilendiren durumlarda yenilikler söz konusu olabilir. Beklenmedik borçlar ve kredilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasına doğru iş ve kariyerle ilgili konular gündeminizde olabilir. İş hayatınızdaki çevreye daha dikkat edecek, yeni insanlar tanımaya çalışacaksınız. Üstlerle olan ilişkileriniz iyi götürebilir, kendinizi olumlu ve net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Gizlemiş olduğunuz konular ortaya çıkabilir. Psikolojik anlamda kendinizi rahatlatmak için farklı bakış açılarına yönelebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

İkili ilişkilerde ani barışmalar ve ayrılıklar söz konusu olabilir. Ortaklaşa yapılan bir işle ilgili farkındalığımız gelişebilir. Yakın bir arkadaşınızla ilgili yeni bir durum öğrenebilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular ve eğitim hayatınızda ki durumları ön planı çıkaracak. Yabancı kaynaklardan yararlanacak, kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Hayata bakış açınız değişebilir ve görüş farklılıklarına da sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki problemleri düşünebilir, partnerinizle aynı açıdan bakıp bakmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Beklenmedik bir ayrılık gündeminizde olabilir. Yalnızsanız yeni biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ikili ilişkiler ön plana çıkacak ve ilişkinizle ilgili derin düşünceler içerisine girmeye başlayacaksınız. Partnerinizle birlikte işbirliği yaparak, daha uyumlu bir ilişkinin temellerini atmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili konuları tartışmak isteyebilir ve buralarda çıkan problemleri net bir şekilde ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Beklenmedik bir ayrılık gündeminizde olabilir. Yalnızsanız yeni biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru ikili ilişkiler ön plana çıkacak ve ilişkinizle ilgili derin düşünceler içerisine girmeye başlayacaksınız. Partnerinizle birlikte işbirliği yaparak, daha uyumlu bir ilişkinin temellerini atmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili konuları tartışmak isteyebilir ve buralarda çıkan problemleri net bir şekilde ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Tahmin etmediğiniz bir olay yüzünden ani bir taşınma söz konusu olabilir. Ev, arsa ve araba alım – satım işleriyle ilgilenebilir ve yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirecek ve onların da maddi imkanlarını derinden düşüneceksiniz. Çocuklarınızla birlikte sorunlarınızı inceleyebilir, onların hayatlarını daha iyi bir noktaya götürmeye yardımcı olabilirsiniz. İş hayatınızda yaşayacak olduğunuz aksaklıklar projelerinize yansıyabilir. Yanınızda çalışanlar insanlar varsa onlarla aranızı iyi tutmaya çalışacaksınız. Duygularınızı ifade edebilecek, yakın çevrenize elinizden geldiğince gerçeği aktaracaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

Yeni bir eğitime veya kursa başlamak isteyebilirsiniz. Çıkacak olduğunuz seyahat geçen haftalarda ertelenmişse eğer bu hafta rahatlıkla çıkabileceksiniz. Düşünce yapınız değişecek ve farkındalığınız bununla beraber gelişmeye başlayacak. Çocuklarınızla ilgili ve aşk hayatınız ile ilgili konulara daha ılımlı yaklaşabilecek, ortak fikirlerde buluşmaya kararlı olacaksınız. Hayattan keyif alabilir, yeni hobilere başlayabilirsiniz. Zihinsel uğraşlar içerisinde olup yaratıcı fikirler de bulunabilir ve projelerinize bunları yansıtabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Beklenmedik harcamalar ve gelir çıkışları söz konusu olabilir. Maddi durumunuzu düşünecek, gelir artışını yükseltmek için elinizden gelen değerlendirme yapmaya çalışacaksınız. Para ile ilgili yaşanan ani değişimler iş hayatınızı da etkileyebilir. Evinizin içerisinde tadilat gibi bir durumla uğraşabilir veya yeni bir eve taşınma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaşadığınız alanı güzelleştirmeye çalışacak, olaylara farklı bir şekilde yaklaşacaksınız. Bütçe ve finansal planlar yapmak bu hafta içerisinde en doğru kararlardan birisi olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Hızlı başlangıçlar yaparak yeni kararlara adım atabilirsiniz. Ani ayrılıklar gündeminizde yer alabilir. Partnerinizden beklediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Hafta ortasına doğru komşular, kardeşler ve yakın akrabalarla ilgili durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenize kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını arayacaksınız. Eğitimi almak ve üzerinizde çalıştığınız konuları derinden irdelemek için yeni kurslara katılabilirsiniz. Aşk duası için  aşk duası içeriğime göz atabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Sezgilerinize güvenmenin zamanı geldi. Gizli kalmış konular açığa çıkacak ve siz buralarda kendi yolunuzu bulabileceksiniz. Özel hayatınızda, iş hayatınızda beklenmedik bir bitiş söz konusu olabilir. Yarım kalan çalışmalarını sürdürmeye devam edecek ve önünüze çıkan aksilikleri aşmaya çalışacaksınız. Hafta ortasına doğru maddi durumunuz da artış gündemde olabilir, bu artışdan yola çıkarak hobilerie fazla para harcayabilirsiniz. Karar vermekte aceleci olmamalı, olayları biraz daha zamana bırakmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Sosyalleşmek, yeni bir çevreye girmek bu hafta sizin için önemli olacak. Tanışacak olduğunuz insanlar sayesinde sizden gizlenen gerçekleri rahatlıkla görebileceksiniz. Size iyi görmeyen ve zararı dokunan bir kişiden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Girdiğiniz çevrelerde popülariteniz artacak ve çevrenizdeki insanlar sizin hakkınızda konuşmaktan keyif alacak. İsteklerinize önem verebilir ve mutluluğunuz için yenilikler yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla sohbet etmekten keyif alacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Yeni başlangıçlar veya önemli bitişler söz konusu olabilir. Beklenmedik bir tarifi alabilirsiniz veya iş değişikliği yolunda ilerleyebilirsiniz. Ailenizle ilgili bir nedenden dolayı iş hayatınızdan da ayrılmanız söz konusu olabilir. Hafta ortasına doğru bilinçaltınızda yatan affedilmekle ilgili olan konular açığa çıkabilir. Uzun zamandan beri hayatınızı olumsuz şekilde etkileyen problemli bir konunun üzerinde durmaya çalışacaksınız. Uzun vadeli hedefler, iş ve kariyer planlamaları içerisinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

balik burcu
balik burcu

Beklenmedik seyahatler gündeminizde yer alabilir. Eğitime katılabilir veya yeni bir kurs için başlangıç yapabilirsiniz. Görüşlerinizi ve inançlarınızı değiştiren bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. Farkındalığınız artacak ve hafta ortasına doğru arkadaşlarınıza daha sık bir araya gelmeye başlayacaksınız. Aranızın bozuk olduğunu düşündüğünüz bir arkadaşınız var ise, o kişiyle aranızı düzeltmeye çalışabilir ve bu durumla ilgili destek alabilirsiniz. Felsefe ve spiritüel konulara olan merakınız artabilir, araştırmalar yapabilirsiniz.

 

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

Bir önceki yazımız olan Burç (Zodyak) nedir? başlıklı makalemizde aşk büyüdü, aşk büyüsü ve aşk duası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler